V Skate-Maraton Borów Dolnosląskich Osiecznica

Osiecznica historia i najświeższe informacje.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Re: V Skate-Maraton Borów Dolnosląskich Osiecznica

Post autor: Piotr B » wt czerwca 26, 2012 11:09

julek1967 pisze:też jestem zadowolony ze spikera i w Choczewie też pewnie będzie ,bo Oni czyli DATASPORT obsługują tą impreze.a reszta info -nie w tym dziale tylko na Choczewie,trochę niżej.zapraszam

teraz ten z radia Eska - Michał Figurski bedzie miał wiele wolnych terminów ale jego akurat nie polecam :evil:

wasyl
Prześcigant 4x100mm
Posty: 321
Rejestracja: ndz czerwca 06, 2010 11:15
Moje rolki: Shankel Blade / Twister
Jeżdżę od: 02 sie 2009
Lokalizacja: Wrocek

Re: V Skate-Maraton Borów Dolnosląskich Osiecznica

Post autor: wasyl » śr czerwca 27, 2012 2:17

Są tacy co byli od początku ja zaliczyłem 3 ?

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Re: V Skate-Maraton Borów Dolnosląskich Osiecznica

Post autor: Piotr B » czw czerwca 28, 2012 10:07

ja zaliczyłem 3 upadki

pz34
Prześcigant 4x110mm
Posty: 401
Rejestracja: ndz sierpnia 29, 2010 8:06
Moje rolki: Tarrega

Re: V Skate-Maraton Borów Dolnosląskich Osiecznica

Post autor: pz34 » pt czerwca 29, 2012 7:12

A co to byla za akcja z tym Mateuszem Solga, ktory podobno nie sportowo sie zachowywal w stosunku do Oli Goss i tego niemca z ktorym jechala?
Pozdrawiam
Łukasz

Awatar użytkownika
K4M1L
Posty: 37
Rejestracja: wt czerwca 12, 2012 4:44
Moje rolki: Fusion 4
Jeżdżę od: 23 mar 2012

Re: V Skate-Maraton Borów Dolnosląskich Osiecznica

Post autor: K4M1L » pt czerwca 29, 2012 7:53

Jeśli chodzi o akcję na finiszu to z tego co słyszałem to pytanie powinno brzmieć:
"A co to była za akcja z Olą Goss i tym Niemcem z którym jechała, którzy podobno niesportowo się zachowali w stosunku do Mateusza Solgi?"
Kamil Chwedyna.
"Jedni marzą o sukcesie - inni wstają i na niego ciężko pracują."

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Re: V Skate-Maraton Borów Dolnosląskich Osiecznica

Post autor: Andrzej » pt czerwca 29, 2012 8:36

K4M1L pisze:Jeśli chodzi o akcję na finiszu to z tego co słyszałem to pytanie powinno brzmieć:
"A co to była za akcja z Olą Goss i tym Niemcem z którym jechała, którzy podobno niesportowo się zachowali w stosunku do Mateusza Solgi?"
Pisz co słyszałeś a nie się sra...jak dziecko albo Kaczyński...
A bo się zdenerwowałem

Awatar użytkownika
Adi01
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 103
Rejestracja: pt sierpnia 20, 2010 7:01
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: V Skate-Maraton Borów Dolnosląskich Osiecznica

Post autor: Adi01 » pt czerwca 29, 2012 11:36

... dziecko albo Kaczyński... Dobre :mrgreen:
Z tego co wiem, polka i niemiec ugadywali się w czasie jazdy jak "wykolegować" na ostatnich kilometrach Mateusza. We dwoje robili interwały aby go zostawić ale nie znali jego siły :mrgreen: Czy to jest, bądź nie jest sportowe zachowanie nie mnie to osądzać. Czasami ludzi "boli", że ktoś startujący pierwszy sezon, potrafi "zagrozić" profesjonalistom.
W Katowicach niektórzy profesjonaliści też "uprzykrzali mu życie" jak mogli.
Dla Nas zawody na rolkach to frajda ale profesjonaliści to już chyba inny świat.

pz34
Prześcigant 4x110mm
Posty: 401
Rejestracja: ndz sierpnia 29, 2010 8:06
Moje rolki: Tarrega

Re: V Skate-Maraton Borów Dolnosląskich Osiecznica

Post autor: pz34 » pt czerwca 29, 2012 1:37

Adi01 pisze:... dziecko albo Kaczyński... Dobre :mrgreen:
Z tego co wiem, polka i niemiec ugadywali się w czasie jazdy jak "wykolegować" na ostatnich kilometrach Mateusza. We dwoje robili interwały aby go zostawić ale nie znali jego siły :mrgreen: Czy to jest, bądź nie jest sportowe zachowanie nie mnie to osądzać. Czasami ludzi "boli", że ktoś startujący pierwszy sezon, potrafi "zagrozić" profesjonalistom.
W Katowicach niektórzy profesjonaliści też "uprzykrzali mu życie" jak mogli.
Dla Nas zawody na rolkach to frajda ale profesjonaliści to już chyba inny świat.
to samo slyszalem od Mateusza. Kurnia, to juz Wanda nie chciala niemca, a tu trafi sie taka....!
Pozdrawiam
Łukasz

pz34
Prześcigant 4x110mm
Posty: 401
Rejestracja: ndz sierpnia 29, 2010 8:06
Moje rolki: Tarrega

Re: V Skate-Maraton Borów Dolnosląskich Osiecznica

Post autor: pz34 » pt czerwca 29, 2012 1:47

Adi01 pisze:... dziecko albo Kaczyński... Dobre :mrgreen:
Z tego co wiem, polka i niemiec ugadywali się w czasie jazdy jak "wykolegować" na ostatnich kilometrach Mateusza. We dwoje robili interwały aby go zostawić ale nie znali jego siły :mrgreen: Czy to jest, bądź nie jest sportowe zachowanie nie mnie to osądzać. Czasami ludzi "boli", że ktoś startujący pierwszy sezon, potrafi "zagrozić" profesjonalistom.
W Katowicach niektórzy profesjonaliści też "uprzykrzali mu życie" jak mogli.
Dla Nas zawody na rolkach to frajda ale profesjonaliści to już chyba inny świat.
Ludzie tacy jak Mateusz pokazuja ze ci nasi profesjonalisci wcale nie sa tacy dobrzy, ze po prostu maja dziury w szkoleniu.
Pozdrawiam
Łukasz

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: V Skate-Maraton Borów Dolnosląskich Osiecznica

Post autor: zico » pt czerwca 29, 2012 5:11

Dla mnie to powinni się odezwać Ci, co w tej sytuacji byli.
Patrząc z zewnątrz, nie wiem po co Ola miała by uciekać mężczyźnie, skoro są dwie oddzielne kategorie...
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
mrv
Szybszy niż Chuck Norris na 5x84mm
Posty: 548
Rejestracja: pn lutego 19, 2007 6:03
Moje rolki: SemiRace 4x100, Cheetah 4x110
Jeżdżę od: 20 gru 2009

Re: V Skate-Maraton Borów Dolnosląskich Osiecznica

Post autor: mrv » pt czerwca 29, 2012 5:21

pz34 pisze:
Adi01 pisze:... dziecko albo Kaczyński... Dobre :mrgreen:
Z tego co wiem, polka i niemiec ugadywali się w czasie jazdy jak "wykolegować" na ostatnich kilometrach Mateusza. We dwoje robili interwały aby go zostawić ale nie znali jego siły :mrgreen: Czy to jest, bądź nie jest sportowe zachowanie nie mnie to osądzać. Czasami ludzi "boli", że ktoś startujący pierwszy sezon, potrafi "zagrozić" profesjonalistom.
W Katowicach niektórzy profesjonaliści też "uprzykrzali mu życie" jak mogli.
Dla Nas zawody na rolkach to frajda ale profesjonaliści to już chyba inny świat.
to samo slyszalem od Mateusza. Kurnia, to juz Wanda nie chciala niemca, a tu trafi sie taka....!
Ale to Polka z Niemcem nie była w jednej drużynie, więc jaki to miało sens?

Zobaczcie na film z transroller:

http://www.rollerenligne.com/articles-2 ... antes.html (pierwszy film - maraton mezczyzn)
Tutaj pod koniec Widmer z Itemem wykańcza (bardzo silnego) Fernandeza, atakujac go raz po razie. Dzieki sytuacji 2 na 1 mogli sobie pozwolic na ataki i sytuacja taktycznie wyglada tak ze dwójka atakuje na przemian - jeden atakuje drugi odpoczywa na plecach przeciwnika. Gdyby to byla sytuacja 1:1:1 nie ma interesu i jest spore ryzyko ze atakujacy odjedzie lub sie zajedzie. Wiec albo ta sytuacja z Osiecznicy to nadinterpretacja Mateusza albo taktyczna głupota tej pozostałej dwójki.

Z kolei ten film z tych samych zawodów pare lat wczesenij pokazuje co to naprawde znaczy wieźć sie. W roli woznicy Nicolas I, w roli konia Matthieu Boher.


(warto obejrzec czesc 3 i 4)

pz34
Prześcigant 4x110mm
Posty: 401
Rejestracja: ndz sierpnia 29, 2010 8:06
Moje rolki: Tarrega

Re: V Skate-Maraton Borów Dolnosląskich Osiecznica

Post autor: pz34 » pt czerwca 29, 2012 9:21

taki to sport ze trzeba być też cwanym. ten kto sie nigdy nie wiozł niech się odezwie.. regulamin tego nie zabrania, a swoją drogą uważam że dobrze o ludziach świadczy że potrafią sie dogadywać i razem pracować. zresztą taką jest idea team-ow. mają lidera, chronią go i ustawiają grupę i tam jest dopiero zmowa. kto jeździ w czołówce ten widział. może po prostu Ola znała tego niemca albo po prostu był przystojniejszy, a może ona sama nie wie co chciała;-)
Pozdrawiam
Łukasz

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: V Skate-Maraton Borów Dolnosląskich Osiecznica

Post autor: Doody » pt czerwca 29, 2012 11:31

pz34 pisze:taki to sport ze trzeba być też cwanym. ten kto sie nigdy nie wiozł niech się odezwie.. regulamin tego nie zabrania, a swoją drogą uważam że dobrze o ludziach świadczy że potrafią sie dogadywać i razem pracować. zresztą taką jest idea team-ow. mają lidera, chronią go i ustawiają grupę i tam jest dopiero zmowa. kto jeździ w czołówce ten widział. może po prostu Ola znała tego niemca albo po prostu był przystojniejszy, a może ona sama nie wie co chciała;-)
W pełni się zgadzam - za niesportowe zachowanie można uznać podłożenie nogi, popchnięcie, zajeżdżanie drogi itp. ale nie umówienie się, że będziemy jechać razem czy też nie będziemy. To jest sport, a każdy sport ma swoją taktykę. W sportach takich jak bieganie, kolarstwo, wrotkarstwo itp trzeba kalkulować kiedy opłaca się jechać za kimś, a kiedy się urwać, ot co.
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

wasyl
Prześcigant 4x100mm
Posty: 321
Rejestracja: ndz czerwca 06, 2010 11:15
Moje rolki: Shankel Blade / Twister
Jeżdżę od: 02 sie 2009
Lokalizacja: Wrocek

Re: V Skate-Maraton Borów Dolnosląskich Osiecznica

Post autor: wasyl » ndz lipca 01, 2012 10:06

A propo wożenia się.
To chciałbym podziękować ekpipie z z bygdoszczy, która pozwoliła mi dojechac do mety.
Gdyż po hamowaniu na zakręcie i wyjeździe na otwarty teren i wiatr mi dał ostro w kość.
Dwójka, która mnie dogoniłą pozwoliłą odzsykać mi siły niestety nie udało mi się spotkać ich na mecie

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: V Skate-Maraton Borów Dolnosląskich Osiecznica

Post autor: Toudi » ndz lipca 01, 2012 11:33

Łukasz.
Dość przykre są niektóre Twoje uwagi w tym topicu.
Pozdrawiam
Piotr

ODPOWIEDZ

Wróć do „Osiecznica historia i najświeższe informacje.”