[WROCŁAW] Maraton Rolkarski

Wrocław - tematy związane z zawodami

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Brzoza.
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 125
Rejestracja: sob września 01, 2007 12:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

[WROCŁAW] Maraton Rolkarski

Post autor: Brzoza. » wt września 01, 2009 12:20

Witam wszystkich :-)

W związku ze zbliżającym się 27 Wrocławskim Maratonem biegowym, chciałbym odświerzyć temat Maratonu Rolkarskiego we Wrocławiu :alien:

W bardzo luźnej rozmowie z jedną z osób odpowiedzialną za sport we Wrocławiu, poruszyłem temat zorganizowania maratonu również dla rolkarzy. Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu, nie spotkałem się z odpowiedzią, że "jest to niemożliwe" albo "nie ma o tym mowy" - wręcz przeciwnie, powiedziano mi, że mamy wrócić do tego tematu po 13 września, czyli po maratonie biegowym.

W nawiązaniu do tematu, mam pytanie do wszytkich osób, które jeżdzą na rolkach we Wrocławiu i okolicach oraz oczywiście do wszystkich rolkarzy z całej Polski, czy uważacie, że organizacja maratonu rolkarskiego we Wrocławiu ma sens???

Zdaję sobię sprawę, że we wrześniu jest wiele imprez do objechania ale niestety na jakąś wielką zmanę terminu nie ma co liczyć...
Jeżeli kiedykolwiek dojdzie do inauguracji takiej imprezy we Wrocławiu, to będziemy musieli się podporządkować biegaczom. Przynajmnije za pierwszym razem.. A później to zobaczymy.. ;-)

Myślę, że na Dolnym Śląsku jest tylu rolkarzy, że zasługujemy na swój maraton ( oczywiście "Osiecznica" to już jest klasyk i od Nich będziemy się mogli tylko uczyć.. )

Piszcie, proszę jakie jest wasze zdanie, bo od tego najwięcej zależy i to będzie najważnieszy argument w ewentualnych rozmowach...


P.S. temat jest również kontunowany na wątku dolnośląskim viewtopic.php?f=48&t=3667
pozdrawiam
Bartek

Awatar użytkownika
MirekCz
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 575
Rejestracja: wt kwietnia 06, 2004 10:24
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: [WROCŁAW] Maraton wrotkarski

Post autor: MirekCz » wt września 01, 2009 9:51

Nie wiem po co dwa tematy, zaraz będzie burdel..

A połowa września to jest akurat niezły termin. Koniec sierpnia jest Gdańsk, koniec września Berlin, połowa października Poznań. W ten sposób mielibyśmy maratony co dwa tygodnie.
Nie wiem tylko czy da się po Wrocławiu puścić jakąś rozsądną drogę do maratonu bez kocich łbów...
Pozdrawiam,
Mirek Czerwiński

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: [WROCŁAW] Maraton wrotkarski

Post autor: WFH » wt września 01, 2009 10:56

Myśle, że pomysł niezły i możecie liczyć na poparcie PZSW. Wazne jest, zeby trasa była dostosowana nie tylko do biegaczy, ale także uwzględaniała potrzeby wrotkarzy.

pole
Posty: 39
Rejestracja: pn maja 25, 2009 8:05
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

Re: [WROCŁAW] Maraton wrotkarski

Post autor: pole » wt września 01, 2009 3:34

MirekCz pisze:A połowa września to jest akurat niezły termin.
W Tomaszowie Lubelskim są tego samego zdania :wink:

Co bynajmniej nie oznacza, że nie ma o co kruszyć kopii. Piękne miasto Wrocław jak najbardziej zasługuje na maraton wrotkarski.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: [WROCŁAW] Maraton wrotkarski

Post autor: WFH » wt września 01, 2009 6:33

pole pisze:
MirekCz pisze:A połowa września to jest akurat niezły termin.
W Tomaszowie Lubelskim są tego samego zdania :wink:

Co bynajmniej nie oznacza, że nie ma o co kruszyć kopii. Piękne miasto Wrocław jak najbardziej zasługuje na maraton wrotkarski.
Ale w przyszłym roku będzie można zapewne to tak zorganizować, żeby zawody się nie nakładały.

wasyl
Prześcigant 4x100mm
Posty: 321
Rejestracja: ndz czerwca 06, 2010 11:15
Moje rolki: Shankel Blade / Twister
Jeżdżę od: 02 sie 2009
Lokalizacja: Wrocek

Re: [WROCŁAW] Maraton Rolkarski

Post autor: wasyl » ndz czerwca 27, 2010 11:36

Temat aktualny czu umrał ?.

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: [WROCŁAW] Maraton Rolkarski

Post autor: odys_kg » pn lipca 05, 2010 2:19

Temat nie umarł.

Na razie pomagamy w organizacji Nightskating we Wrocławiu, potem pomyślimy nad czymś do ścigania.
najpierw praca u podstaw :wink:


a jest we Wrocławiu kilka osób, które by się z chęcią pojeździły szybko po mieście ;)

wasyl
Prześcigant 4x100mm
Posty: 321
Rejestracja: ndz czerwca 06, 2010 11:15
Moje rolki: Shankel Blade / Twister
Jeżdżę od: 02 sie 2009
Lokalizacja: Wrocek

Re: [WROCŁAW] Maraton Rolkarski

Post autor: wasyl » sob kwietnia 21, 2012 9:17

Temat umarł czy żyje ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wrocław - tematy związane z zawodami”