Katowice 30.09.07 półmaraton (w planach)

Katowice - tematy związane z zawodami.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ariel » ndz czerwca 03, 2007 8:40

Powodzenia!
Miłość wzrasta poprzez miłość

Awatar użytkownika
Zbyhoo
Ścigant 4x100mm
Posty: 283
Rejestracja: śr października 26, 2005 9:38
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Zbyhoo » czw czerwca 21, 2007 1:06

Oto co przeczytałem na http://biegajznami.pl/forum/viewtopic.p ... 6&start=75:
"...Mimo wielu rozmów z rolkarzami na start tych zawodników nie decydujemy się, gdyż uważam, że prędkość jaką mogą rozwijać w połączeniu z dublowaniem (wszak trzeba pamiętać o pętlach) stwarza niebezpieczeństwo dla samych biegaczy - a to oni są w naszej imprezie najważniejsi."
:(

Awatar użytkownika
Darko
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 148
Rejestracja: pt stycznia 12, 2007 4:45
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Rybnik,Śląsk

Post autor: Darko » czw czerwca 21, 2007 10:54

Hm....uważam,że to tylko sprawa złej lub dobrej woli Organizatorów, 7km, jedna pętla na dobry początek nie spowodowałaby problemów :!: :evil:
Darek.

marek_katowice
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 150
Rejestracja: śr kwietnia 18, 2007 2:08
Jeżdżę od: 01 maja 1999
Lokalizacja: KATOWICE

Post autor: marek_katowice » czw czerwca 21, 2007 10:54

Zbyhoo pisze:Oto co przeczytałem na http://biegajznami.pl/forum/viewtopic.p ... 6&start=75:
"...Mimo wielu rozmów z rolkarzami na start tych zawodników nie decydujemy się, gdyż uważam, że prędkość jaką mogą rozwijać w połączeniu z dublowaniem (wszak trzeba pamiętać o pętlach) stwarza niebezpieczeństwo dla samych biegaczy - a to oni są w naszej imprezie najważniejsi."
:(
Zbyhou!!! WIELKIE DZIEKI za ten news!!!!. Ja tu czekam naiwy na odpowiedz a oni serwują mi takie "kwiatki"!!!! Trochę mna zatelepało. Obiecali zadzonić!!! Już ja zadzwonię i posłucham odpowiedzi samego Pana Bohgana najwyższego z Orgów.
Prawdę mówiąc to obiecałem info po spotkaniu ale brakło mi czasu na opisanie tego spotkania więc nadrabiam w tej chwili. Zaprosili mnie aby mi powiedzić co sądza o naszym starcie a nie wysłuchac moich argumentów, sposobów zaradzenia trudnym sytuacją na trasie itp. - a byłem przygotowany i to solidnie. Nie miałem szans wypowiedzili się na temat naszego startu że to kłopot i tym podobne bla bla. Argumenty mieli słuszne bo ja jako Organizator na ich miejscu bym właśnie takie argumenty wytaczał ale ja miałem kontrargumenty (prawde mówiąc były nie potrzebne) - werdykt był już uzgodniony. Odniosłem wrażenie, że zaproszono mnie z powodu poprawności politycznej która nakazuje nie odstraszać a dawać złudzenie prawdziwego zaiteresowania, zaangażowania i troski o nasze dobro (cytat: taki długi i niebezpieczny zjad... przeciż wy się pozabijacie!? koniec cytatu). Ta poprawność jest uzasadniona bo nie wiadomo co będzie az rok - lepiej nie odstraszać sobie rolkoarzy. Reasunujac, spotkanie zakończyło się że na całe 20 km nas nie wpuszczą ale na jedną petle to chyba tak. Czas potrzebny na podjęcie decyzję to 2 tygodnie (co oni przez ten czas będa robic -analizy naszech prędkości? Sam nie wiem ale chcą 2 tygodnie to jej mają). Termin mija w poniedziałek a tu już dzisiaj takie kwiatki.
Może to i dobrze że odpuścili. Ja obiecałem maraton na Śląsku i dotrzymam słowa. W tym roku będzie bardzo trudno z terminem ale w następnym to na 100%. W tym roku zrobię przymiarkę tak dla "treningu" jak ustalimy termin to zaproszę was na imprezę. I jeszcze jedno dla formalności rolkowy marato będzie otwary dla biegaczy i jestem pewien że i biegacze i rolkarze nic przeciwko nie będą mieli. Taki gadanie że tylko my czyli biegacze jesteśmy najważniejsi mnie troche irytuje ale przeszło mi już i wybaczam temu kto to napisał. Zbyhou dzięki za link w sobote odpowiem temu "biegaczowi". Grunt to dyplomacja - wojna nam nie potrzebna.
Pozdrawiam
Marek

Kakula
Posty: 11
Rejestracja: pt maja 25, 2007 11:57
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Kakula » pt lipca 06, 2007 1:34

szkoda :( :( :(

marek_katowice
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 150
Rejestracja: śr kwietnia 18, 2007 2:08
Jeżdżę od: 01 maja 1999
Lokalizacja: KATOWICE

Post autor: marek_katowice » pt lipca 06, 2007 6:58

Kakula pisze:szkoda :( :( :(
co sie odwlecze do nie uciecze. Coś się rodzi wiec czekaj na info.
Pozdrawiam
Marek
P.S.
Zapraszamy na wspólne treningi do Parku Chorzowskiego lub na Pogorię IV

marek_katowice
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 150
Rejestracja: śr kwietnia 18, 2007 2:08
Jeżdżę od: 01 maja 1999
Lokalizacja: KATOWICE

ZAWODY NA ŚLĄSKU

Post autor: marek_katowice » sob września 01, 2007 12:00

Obiecałem że coś na Ślasku powstanie i powstaje!!!!
Zawody rolkarskie jakich jeszcze nie było w Polsce grupujące wszystkie dyscypliny rolkarskie. Data początek października przed Poznaniem. Dajcie man czas na dogranie szczegółow i zawieszenie oficjalnej witryny.
Pozdrawiam
Marek

zatracony
Posty: 5
Rejestracja: pn maja 08, 2006 10:43
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Katowice

Post autor: zatracony » ndz września 16, 2007 1:47

marek_katowice pisze:
Kakula pisze:szkoda :( :( :(
co sie odwlecze do nie uciecze. Coś się rodzi wiec czekaj na info.
Pozdrawiam
Marek
P.S.
Zapraszamy na wspólne treningi do Parku Chorzowskiego lub na Pogorię IV
Witaj Marku!
Ja chętnie się podłączę pod Pogorię, 2x w Chorzowie próbowałem, ale asfalt do bani... trenowałem do tej pory w Świerklańcu, ale po rozdziewiczeniu Pogorii stwierdzam, że lepsza... mniej ludzi i najważniejsze... zero spacerowiczów:)
A ten półmaraton w Katowicach aktualny?
zatracony

marek_katowice
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 150
Rejestracja: śr kwietnia 18, 2007 2:08
Jeżdżę od: 01 maja 1999
Lokalizacja: KATOWICE

Post autor: marek_katowice » pn września 17, 2007 2:34

zatracony pisze:
marek_katowice pisze:
Kakula pisze:szkoda :( :( :(
co sie odwlecze do nie uciecze. Coś się rodzi wiec czekaj na info.
Pozdrawiam
Marek
P.S.
Zapraszamy na wspólne treningi do Parku Chorzowskiego lub na Pogorię IV
Witaj Marku!
Ja chętnie się podłączę pod Pogorię, 2x w Chorzowie próbowałem, ale asfalt do bani... trenowałem do tej pory w Świerklańcu, ale po rozdziewiczeniu Pogorii stwierdzam, że lepsza... mniej ludzi i najważniejsze... zero spacerowiczów:)
A ten półmaraton w Katowicach aktualny?
Witam z POgorią to faktycznie jest OK. Trenujemy w niedzielę o 8.00 ale zobaczymy moze przesuniemy o godzinę ponieważ teraz jest juz zimno o 8.00. Co do CHorzowa to moim zdaniem jest też Ok a będzie jeszcze lepiej (szykuje się wymiana asfaltu-wiosna 2008). Co do organizacji zawodów to sztab organizacyjny pracuje - szczegóły wkrótce.
Oczywiście zapraszam na trening w Parku ale 6.00 chyba ze umówimy sie na popołudnie - aktualne za tydzień bo mam delegację do piątku we Wrocławiu.
Pozdrawiam
Marek

Awatar użytkownika
columbia
Posty: 8
Rejestracja: śr maja 09, 2007 2:49
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Jasło

tak tak....

Post autor: columbia » czw września 20, 2007 12:48

Witam
Ja - Południowo-wschodnia Polska... ale bliżej do Katowic niż do Koszyc, Wrocławia i ...Gdańska itp :twisted: .... :D więc LUX
...Carve Hard Or Die Trying...

fistaszek55
Posty: 3
Rejestracja: pt września 28, 2007 10:50

Post autor: fistaszek55 » pt września 28, 2007 11:42

Też nie jestem ze Śląska, ale też jestem "na tak" :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Katowice - tematy związane z zawodami.”