Puchar Sanoka 2007

Polska - inne miasta i zawody: Giżycko, Gołdap, Korbielów, Kowalewo Pomorskie, Mława, Olsztyn, Sanok, Zamość.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: O jedno mi chodzi

Post autor: zico » czw lipca 12, 2007 7:41

Elvis pisze:Jednea impreza na cały rok organizowana przez Polski Związek - Mistrzostwa Polski w Lubinie-poprostu śmieszne.
Przeglądnij kalendarz bardzo dokładnie, aż nie uwierzysz ile imprez robi PZSW.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

matej
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 221
Rejestracja: czw marca 03, 2005 8:46
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszwa
Kontakt:

Re: O jedno mi chodzi

Post autor: matej » czw lipca 12, 2007 12:48

Elvis pisze:Ja się bardzo ciesze że to forum jest i że jest tylu rolkarzy w Polsce. Ale dopóki będziemy mieć taki Związek jaki mamy to nigdy wrotkarstwo w Polsce nie będzie profesjonalne. Jednea impreza na cały rok organizowana przez Polski Związek - Mistrzostwa Polski w Lubinie-poprostu śmieszne. I jak my mamy rywalizować z Włochami , Niemcami czy innymi nacjami w Europie na Mistrzostwach Europy czy Świata.
Ogarnij się człowieku i najpierw zorientuj cokolwiek w Polskim wrotkarstwie, a potem komentuj.
Inline Speedskating - A way of life

Pozdrawiam - kandydat do zbanowania...

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: O jedno mi chodzi

Post autor: WFH » czw lipca 12, 2007 3:54

Elvis pisze:Ja się bardzo ciesze że to forum jest i że jest tylu rolkarzy w Polsce. Ale dopóki będziemy mieć taki Związek jaki mamy to nigdy wrotkarstwo w Polsce nie będzie profesjonalne. Jednea impreza na cały rok organizowana przez Polski Związek - Mistrzostwa Polski w Lubinie-poprostu śmieszne. I jak my mamy rywalizować z Włochami , Niemcami czy innymi nacjami w Europie na Mistrzostwach Europy czy Świata.
W kolejnym temacie narzekasz na Zwiazek...Nie to, zebym go popieral, ale dobieraj chociaz prawdziwe argumenty...No i pochwal sie co robisz, aby poprawic sytuacje w Polskim Wrotkarstwie...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska - inne miasta i zawody”