Puchar Sanoka 2007

Polska - inne miasta i zawody: Giżycko, Gołdap, Korbielów, Kowalewo Pomorskie, Mława, Olsztyn, Sanok, Zamość.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
pinacolada
Posty: 32
Rejestracja: pn czerwca 19, 2006 3:40
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Puchar Sanoka 2007

Post autor: pinacolada » pn czerwca 18, 2007 7:09

zdjecia i wyniki dostepne na stronie :
http://www.sport-timing.pl/index.php
Zwyciezac moga Ci, ktorzy wierza, ze moga.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » wt czerwca 19, 2007 12:50

Zauwazylem, ze na forum nie bylo zadnego info o zawodach, a sporo forumowiczow startowalo...Z powodu deszczu zawody zostaly przeniesione do hali. Byly to chyba pierwsze w Polsce zawody na hali(niezly pomysl na zime...).Moze uczestnicy napisza kilka slow???

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Andrzej » wt czerwca 19, 2007 12:57

WFH pisze:Z powodu deszczu zawody zostaly przeniesione do hali. Byly to chyba pierwsze w Polsce zawody na hali(niezly pomysl na zime...).Moze uczestnicy napisza kilka slow???
Niestety mam wrażenie że to sie odbywało na lodowisku pokrytym na lato parkietem. Czy tak było :?:

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » wt czerwca 19, 2007 1:02

Andrzej pisze:
WFH pisze:Z powodu deszczu zawody zostaly przeniesione do hali. Byly to chyba pierwsze w Polsce zawody na hali(niezly pomysl na zime...).Moze uczestnicy napisza kilka slow???
Niestety mam wrażenie że to sie odbywało na lodowisku pokrytym na lato parkietem. Czy tak było :?:
Nie wiem czy to lodowisko pokryte parkietem, czy hala, na ktorej zima jest lod...

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Andrzej » wt czerwca 19, 2007 1:04

WFH pisze:
Andrzej pisze:
WFH pisze:Z powodu deszczu zawody zostaly przeniesione do hali. Byly to chyba pierwsze w Polsce zawody na hali(niezly pomysl na zime...).Moze uczestnicy napisza kilka slow???
Niestety mam wrażenie że to sie odbywało na lodowisku pokrytym na lato parkietem. Czy tak było :?:
Nie wiem czy to lodowisko pokryte parkietem, czy hala, na ktorej zima jest lod...
Zapomniałeś dodać :twisted: :twisted: :twisted:
Ale żart przedni

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » wt czerwca 19, 2007 1:12

To wcale nie mial byc zart!!!Z Twojej wypowiedzi wynikalo, ze na tej hali jest lod, a nad nim parkiet, na ktorym odbywaly sie zawody. Mi wydaje sie, ze obecnie nie ma lodu, tylko sam parkiet, ktory jest zdejmowany na zime.

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Andrzej » wt czerwca 19, 2007 1:16

A więc nie będę stosował skrótow myślowych, bo powodują jak widać semantyczne pomyłki.
Tak czy owak fajnie mieć taka halę na zimę

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » wt czerwca 19, 2007 1:52

Andrzej pisze: Tak czy owak fajnie mieć taka halę na zimę
A takze na wypadek deszczu.

witomazur
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 214
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 8:38
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Duszniki Zdroj

Post autor: witomazur » wt czerwca 19, 2007 3:29

Zawody odbyly sie w hali Arena Sanok.Aby rozstrzygnac spor WFH vs.Andrzej mozna obejrzec parametry http://www.mosir.sanok.pl/8?sid=6b9132e ... 634c8375d0. Raczej lodowisko bylo pierwsze :lol: Co do samych zawodow to moge powiedziec ze sie.... odbyly.Organizatorzy przestraszyli sie deszczu,ktory spadl 2 godziny przed planowanym startem i przeniesli start z atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta do hali.Szkoda bo trasa w uliczna w Sanoku jest spektakularna i szybka(petla ok.650m)Zamiast tego mielismy namiastke wyscigow,wystartowalem a nawet sie wycofalem w trakcie :wstyd:
Witek
Ukończyłem maraton w Łomży:) http://www.uks-orlica.pl
http://www.pzsw.org

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » wt czerwca 19, 2007 5:12

witomazur pisze:Zawody odbyly sie w hali Arena Sanok.Aby rozstrzygnac spor WFH vs.Andrzej mozna obejrzec parametry http://www.mosir.sanok.pl/8?sid=6b9132e ... 634c8375d0. Raczej lodowisko bylo pierwsze :lol: Co do samych zawodow to moge powiedziec ze sie.... odbyly.Organizatorzy przestraszyli sie deszczu,ktory spadl 2 godziny przed planowanym startem i przeniesli start z atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta do hali.Szkoda bo trasa w uliczna w Sanoku jest spektakularna i szybka(petla ok.650m)Zamiast tego mielismy namiastke wyscigow,wystartowalem a nawet sie wycofalem w trakcie :wstyd:
Witek
Nie twierdzilem, ze lod nie byl pierwszy, bo dobrze wiem, ze jest to nowa hala sluzaca m.in hokeista. Chodzilo mi o to, ze :
Andrzej pisze: Niestety mam wrażenie że to sie odbywało na lodowisku pokrytym na lato parkietem
- z tej wypowiedzi wynika, ze lodowisko jest pokryte parkietem, a wydaje mi sie, ze nie ma obecnie lodu. I tyle. Poprostu hala wielofunkcyjna. A runda w Sanoku jest rzeczywiscie fajnie polozona i szybka.

sws
Czterokółkowiec
Posty: 61
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 9:17
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: sws » wt czerwca 19, 2007 9:19

Fajne zawody, fajne nagrody :) a Co do hali i jej parkietu to było bardzo dobrze i przyczepnie :)

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Toudi » śr czerwca 20, 2007 10:31

sws pisze: a Co do hali i jej parkietu to było bardzo dobrze i przyczepnie :)
Czyli jednak było się do czego przyczepić...
Pozdrawiam
Piotr

matej
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 221
Rejestracja: czw marca 03, 2005 8:46
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszwa
Kontakt:

Post autor: matej » czw czerwca 21, 2007 10:43

Moim zdaniem zawody jednak nie były zbyt fajne.

Organizatorzy przestraszyli się deszczu i przenieśli zawody w miejsce gdzie nikt ich nie oglądał. Ponadto przez własną głupotę stracili głównego sponsora, który miał zapewnić większość nagród. Można jednak pochwalić sędziego głównego za to, że potrafił szybko i sprawnie przeprowadzić zawody w hali.

Ciekawe doświadczenie, jazda na hali całkiem przyjemna, ale to tak jakby uliczne MP przenieść na salę gimnastyczną.
Inline Speedskating - A way of life

Pozdrawiam - kandydat do zbanowania...

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » pt czerwca 22, 2007 1:52

matej pisze: Ciekawe doświadczenie, jazda na hali całkiem przyjemna, ale to tak jakby uliczne MP przenieść na salę gimnastyczną.
A ja mam nadzieje,ze kiedys i w Polsce sie doczekamy MPna hali(jednak nie o tej porze roku!!!)

Elvis
Posty: 12
Rejestracja: pt lipca 06, 2007 7:49
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Małe pytanko

Post autor: Elvis » pt lipca 06, 2007 9:17

Kim jest osoba na zdjęciu obok postu Zico Ciesielskiego?
rolki są , ale zawodników brak , dlaczego!!! bo mamy nędze w Związku

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska - inne miasta i zawody”