Półmaraton w Pile

Polska - inne miasta i zawody: Giżycko, Gołdap, Korbielów, Kowalewo Pomorskie, Mława, Olsztyn, Sanok, Zamość.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » śr września 07, 2005 9:36

Ja bym może pobiegł, tylko mam dość wkurzające obtarcie i dość dawno nie biegałem... Z tym, że jaki bym musiał mieć czas, żeby nie było obciachu?
A jeżeli chodzi o jazdę na rolkach, to niebardzo to widzę:(. Jak już nie jedziemy, to nie jedziemy. Jazda za ostatnim zawodnikiem, to będzie wleczenie się. Nie wiem jak szybko jedzie autobus kończący wyścig. Jazda za autobusem nie należy do przyjemności ze względu na spaliny (wiem z doświadczenia;)).
Dzisiaj spróbuje przebiec z 13 km. Jak się uda, to może pojadę na bieg.
Pozdrawiam, Piotrek

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » śr września 07, 2005 3:00

No i przebiegłem 10,5-11 km w 53 minuty. Teraz mi powiedzcie co mam robić...
Trochę mam teraz zakwasów, ale do niedzieli powinny przejść.

Awatar użytkownika
jax900
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 100
Rejestracja: pt maja 27, 2005 12:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: jax900 » śr września 07, 2005 3:28

a co ty sobie tak biegasz w środku dnia?

:)

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » śr września 07, 2005 4:24

Noooo, coś w tym dziwnego?;)
Trochę tylko gorąco było, no i rano przejechałem już prawie 30 km na rolkach.

danoota
Posty: 20
Rejestracja: śr stycznia 19, 2005 11:27
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Piła

Post autor: danoota » śr września 07, 2005 8:19

Heh... szczęśliwi ci co nie pracują...

Jeżeli chodzi o półmaraton, to miałam kiedyś taki pomysł aby zrobić taką manifestację i pobiec w ochraniaczach i kasku ale teraz to wiem, że z moją kondycją to jest tak, że 20 km to nawet rowerem nie przejadę :? Może ktoś wykorzysta mój pomysł ?

Wszelkie rolkarskie akcenty mile widziane byle bez rolek na nogach. Obiecaliśmy, że nie pojedziemy, więc wypadałoby słowa dotrzymać. Wyjdę na ulicę i będę fotografować, jak któregoś zobaczę, to się z Wami porachuję ! :twisted:

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » śr września 07, 2005 9:00

Heh... szczęśliwi studenci;)
Bieg w kasku.... hmmm... Tylko 21 km to trochę będzie ciężko... Poza tym, to sam jeszcze nie wiem czy pojadę. Po tych 11 dzisiaj kilometrach zrobiły mi się straszne zakwasy na mięśniach dwugłowych ud. Tak biec bez żadnego przygotowania chyba raczej się nie powinno...
No ale zobaczymy.
Pozdrawiam, Piotrek

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Post autor: Piotr B » czw września 08, 2005 8:39

Piotr,

gratuluję determinacji w terningach.
Ja po swoim urlopie nie mam mocy, wytrzymałości, prędkości oraz przede wszystkim chęci i mobilizacji.
Wyniki wróciły do normy ale z poprzedniego roku. Co robić?
Podejrzewam że w nastepnym wspólnym starcie nawet nie będę miał siły jechać za Tobą.

Pozdrawiam..............

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » czw września 08, 2005 1:23

Już zdecydowałem, że jednak pojadę. Przebiec będzie cieżko, ale może jakoś...
A ostatnio faktycznie dużo trenuję. Wakacje się kończą, to chcę je do końca wykorzystać. W Berlinie mnie niestety nie będzie, ale w Poznaniu to chcę dać czadu. Piotr, pytasz co robić, jak to co? JEŹDZIĆ! Do Poznania jeszcze ponad miesiąc, to dasz radę spokojnie formę podciągnąć.
A jeżeli chodzi o mobilizacje, to ja już mówiłem, mam kibiców i (co ważniejsze) kibicki:D. Teraz już mniej bo wakacje się skończyły. Czasem z jakimś psem się pościgam, czasem z rowerzystą, czasem z autobusem (zatrzymuje się na przystankach zgarniając uczniów do szkoły), to moja jazda nie jest taka monotonna. Jedyne czego mi brakuje, to jazda za innym rolkarzem. Jeżdżę za bratem do szkoły (10 km), ale to co innego. Chyba skombinuje jakiś metronom, żeby jechać jedną prędkość w różnych rytmach, żeby umieć się lepiej dopasować.
Pozdrawiam, Piotrek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska - inne miasta i zawody”