Lepiej późno, niż wcale :)

Tutaj się witamy - dla wszystkich, którzy są pierwszy raz na forum / welcome forum for first users

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

cecylial
Posty: 19
Rejestracja: pt sierpnia 15, 2008 6:36

Re: Lepiej późno, niż wcale :)

Post autor: cecylial » ndz maja 02, 2010 6:45

Otóż jeżdżę na rolkach od dwóch lat - jest to mój sposób na łagodne przejście do 4 dekaty życia. Daje mi to tyle radości i relaksu, że oswoiłam z tym moje zacne wiejskie sąsiadki, znalazłam miejsce i czas - gdzie spokojnie mogę przejechać kilka kilometrów, ja osobiście mówię o jeździe na rolkach - na boki i ostro do przodu - cecylial

popocatepetl
Posty: 5
Rejestracja: sob czerwca 19, 2010 4:26
Moje rolki: -

Re: Lepiej późno, niż wcale :)

Post autor: popocatepetl » sob czerwca 19, 2010 6:10

Witam wszystkich,
Jestem Natalia i dopiero przymierzam się do zakupu rolek. To forum to dla mnie kopalnia wiedzy i mam nadzieję, że wiele cennych rad tu otrzymam.
Mieszkam w Szczecinie, gdzie chyba nie ma zbyt wielu miejsc przyjaznych rolkowcom, ale mam nadzieję, że się mylę i że to ja po prostu ich na razie nie znam.
Do tej pory moim faworytem był rower, szwendam się po górach, trochę też biegam, teraz przyszedł czas na coś nowego, czyli rolki :) Oczywiście z pozostałych aktywności rezygnować nie zamierzam :)
Pozdrawiam wszystkich.

Agnieszka666
Posty: 4
Rejestracja: wt lipca 06, 2010 3:57
Jeżdżę od: 27 cze 2010

Re: Lepiej późno, niż wcale :)

Post autor: Agnieszka666 » wt lipca 06, 2010 5:48

Witam serdecznie:) Mam na imię Aga i jestem początkującą:) Od jesieni czaiłam się na rozpoczęcie przygody z rolkami. Wówczas to otrzymałam rolki w spadku:) Pierwsze kroki rozpoczęłam samotnie 27 czerwca br. Zaliczyłam 1 poważny upadek, ale miałam ochraniacze na szczęście. Jednak to mnie nie zniechęciło, wręcz przeciwnie - zawzięłam się jeszcze bardziej. W tym roku planuję opanować jazdę i a przez zimę uzbierać na swoje wymarzone, upatrzone już rolki:)
A o sobie- z zawodu wykładowca akademicki, uwielbiam czytać (dzień bez książki, dniem zmarnowanym-kryminały, klasykę, reportaże, horrory;), słuchać muzyki (sigur ros, pat metheny, peter gabriel, die toten hosen, hej...), uczyć się niemieckiego, jeździć na rowerze i pływać. Uwielbiam podróżować, kocham stwory wszelakie i przyrodę.
Pozdrawiam wszystkich
Aga

Awatar użytkownika
Googel6
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 227
Rejestracja: ndz marca 28, 2010 10:10
Moje rolki: Twister 2010
Jeżdżę od: 01 sty 2009

Re: Lepiej późno, niż wcale :)

Post autor: Googel6 » wt lipca 06, 2010 6:58

Hej Agnieszko :), witamy Cie serdecznie i cieszymy się, że pierwszy upadek Cie nie zniechęcił, oby tak dalej, rolki to fantastyczna rzecz.

ps. a co za przedmiot wykładasz?

Agnieszka666
Posty: 4
Rejestracja: wt lipca 06, 2010 3:57
Jeżdżę od: 27 cze 2010

Re: Lepiej późno, niż wcale :)

Post autor: Agnieszka666 » śr lipca 07, 2010 11:57

Witaj:) Oj różne różniste, związane z kształtowaniem terenów zieleni i architekturą krajobrazu:), np. Historię rozwoju sztuki ogrodowej, projektowanie obiektów architektury, itp:) A jutro, tzn. w czwartek 8 wybieram się do Suchego Lasu na szkolenie - ale mam tremę - mam nadzieję, że nie będę jedynym dinozaurem wśród uczniów hyhy (jakby Wędrowycz zarechotał). No nic zobaczymy. W każdym razie na prostej już sobie jeżdżę, a tyle mam śmiechu przy tym, że uchachana jestem do rozpuku :lol: . Ale nic to, przyjemne to jest niemożliwie:)- znaczy jazda.
Pozdrawiam serdeczne
p.s. dzisiaj półfinał na który czekam z niecierpliwością!!! :alien:

Awatar użytkownika
Marek
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 782
Rejestracja: czw marca 17, 2005 9:31
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: Lepiej późno, niż wcale :)

Post autor: Marek » śr lipca 07, 2010 12:22

Agnieszka666 pisze:Witaj:) Oj różne różniste, związane z kształtowaniem terenów zieleni i architekturą krajobrazu:), np. Historię rozwoju sztuki ogrodowej, projektowanie obiektów architektury, itp:) A jutro, tzn. w czwartek 8 wybieram się do Suchego Lasu na szkolenie - ale mam tremę - mam nadzieję, że nie będę jedynym dinozaurem wśród uczniów hyhy (jakby Wędrowycz zarechotał). No nic zobaczymy. W każdym razie na prostej już sobie jeżdżę, a tyle mam śmiechu przy tym, że uchachana jestem do rozpuku :lol: . Ale nic to, przyjemne to jest niemożliwie:)- znaczy jazda.
Pozdrawiam serdeczne
p.s. dzisiaj półfinał na który czekam z niecierpliwością!!! :alien:
jaki polfinal

Awatar użytkownika
Googel6
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 227
Rejestracja: ndz marca 28, 2010 10:10
Moje rolki: Twister 2010
Jeżdżę od: 01 sty 2009

Re: Lepiej późno, niż wcale :)

Post autor: Googel6 » śr lipca 07, 2010 2:26

no jak jaki, MŚ :D, Mhm, Agnieszko, to dobrze wiedzieć, że ma się kogoś takiego w szeregach :). jak Cie jazda prosto tak cieszy, to poczekaj jak zaczniesz sie uczyć hamowan, jazdy tyłem i tak dalej. Powodzenia życze na tym szkoleniu... a może wjedz na rolkach... rozluśnisz atmosfere (już to widze oczyma wyobraźni, a tą to mam bujną). I uważaj na policje, bo jak zobaczą Cie taką rozradowana to moga sobie pomyśleć, że zażyłaś małe co nieco przed jazdą :D

Agnieszka666
Posty: 4
Rejestracja: wt lipca 06, 2010 3:57
Jeżdżę od: 27 cze 2010

Re: Lepiej późno, niż wcale :)

Post autor: Agnieszka666 » śr lipca 07, 2010 4:20

No jak to JAKI????! :shock: No Mundialowy! Dzisiaj Deutschland! A co d zażywania -to daleka jestem czegokolwiek, ale a`propos ,to jak sobie dzielnie "ćwiczyłam" w ostatni poranek niedzielny - to akurat radiowóz przejeżdżał i po chwili znowu i znowu - znaczy panowie podziwiali :lol: Jak mieli taką radość jak ja, cóż... Na tym etapie styl mój to najczystszy freestyle :lol: a hamowanie - mistrzostwo świata! Tak czekam nieśmiało, aż się zatrzymam 'samoistnie", hamowanie girką w przód na razie nieskuteczne - i tak do przodu się wychylam stawiając donie na ziemi! Toż to musi wyglądać komicznie, ja przynajmniej tak się czuję 8) Ale nic to, jutro myślę z hamowaniem po szkoleniu będzie git :wink:
Pozdrawiam życząc emocjonującego wieczoru mundialowego
Aga

carlmc
Czterokółkowiec
Posty: 81
Rejestracja: czw maja 07, 2009 9:32
Jeżdżę od: 02 kwie 2008
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Lepiej późno, niż wcale :)

Post autor: carlmc » śr lipca 07, 2010 9:12

A o której ten mecz ? W siatke grajo ? :wink:
Do GP Silverstone jeszcze 4 dni a u mnie już puls lekko podniesiony :) .

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Lepiej późno, niż wcale :)

Post autor: Toudi » pt lipca 09, 2010 12:09

jeszcze Seenland!
Pozdrawiam
Piotr

Joelle
Posty: 17
Rejestracja: czw lipca 22, 2010 6:56
Jeżdżę od: 30 lip 2010
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Lepiej późno, niż wcale :)

Post autor: Joelle » pn września 27, 2010 12:42

Hej. No może ja też sie przywitam..Moje rolki pomógł mi wybrac Zico ( dzięki Ci bardzo :) )Na rolkach bylam juz parę razy (z 6 sama) ale dopiero instruktor pomogl mi w technice na tyle ze czuje prawdziwa satysfakcje z jezdzenia. Bardzo podoba mi sie jazda szybka i mam wielka nadzieję że uda mi się ją opanowac. Znalazlam swoje hobby. Poza tym lubie jeszcze plywać.

Srogazima
Posty: 1
Rejestracja: czw marca 10, 2011 8:41
Moje rolki: New Jack
Jeżdżę od: 11 mar 2011
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Lepiej późno, niż wcale :)

Post autor: Srogazima » wt marca 22, 2011 7:39

Witam. Jeżdze już,no od tygodnia :D
Kolega mnie zainspirował. Popołudniami niestety nie mam za dużo czasu, bo w liceum trzeba się uczyć :P
Tak poza tym to interesuje się książkami(głównie fantastyka ale nie tylko), komiksami i mangą :)
Jeździ z programem "Mój pierwszy raz"

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Lepiej późno, niż wcale :)

Post autor: zico » wt marca 22, 2011 9:37

Witamy i życzymy samych przyjemności z jazdy, bo to najważniejsze! :)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Alfi
Posty: 10
Rejestracja: wt marca 22, 2011 4:19
Moje rolki: Seba FR1 255mm/285mm
Jeżdżę od: 0- 4-1998

Re: Lepiej późno, niż wcale :)

Post autor: Alfi » śr marca 23, 2011 4:37

Witam wszystkich. najpierw był rower, później bieganie i jakieś 13 lat temu kupiłem pierwsze rolki, po kilku tygodniach spędzonych na opanowywaniu różnych technik padania na glebę, stwierdziłem że to jest to. 8 lat jeździłem dużo, od 4 lat coraz mniej, a w ciągu zeszłego roku tylko raz byłem na rolkach. W tym roku postanowiłem wrócić do jeżdżenia na rolkach. Lubię też łyżwy, szczególnie latem jak jest pusto na lodowisku i grać w Gran Turismo.

ccrime
Posty: 5
Rejestracja: śr kwietnia 20, 2011 12:28

Re: Lepiej późno, niż wcale :)

Post autor: ccrime » śr kwietnia 20, 2011 12:54

Aloha! witam witam
Rolki to dla mnie nowe hobby, po sezonie spędzonym na łyżwach pora spróbować czegoś nowego.... bo to zupełnie inna para butów nieprawdaż? :wink:
Sprzęcik na początek rb-spark aluminium 80mm, kask+ochraniacze+zestaw plastrów :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitalnia / welcome entry room”