Hejho :)

Tutaj się witamy - dla wszystkich, którzy są pierwszy raz na forum / welcome forum for first users

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Domenique
Posty: 6
Rejestracja: pn lipca 12, 2010 4:30
Moje rolki: Fila Thetis Pro
Jeżdżę od: 0- 6-2010
Lokalizacja: Gdańsk

Hejho :)

Post autor: Domenique » pn lipca 12, 2010 11:32

Witam, w rolki zaopatrzylam sie niedawno i chce poprawic kondycje po biurowej pracy :) Dominika, Gdańsk pozdrawia i mam nadzieje sie z Wami spotykac na sciezkach i jezdzic razem :)
Dominika

Awatar użytkownika
MirekCz
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 575
Rejestracja: wt kwietnia 06, 2004 10:24
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: Hejho :)

Post autor: MirekCz » wt lipca 13, 2010 10:28

HejHo :)
Witamy świeżą krew :-) Przyznaj się jeszcze gdzie jeździsz? W okolicach trójmiasta jest kilka fajnych miejsc. Bardzo możliwe, że się spotkamy :-)

Mirek aka Crash :)
Pozdrawiam,
Mirek Czerwiński

Awatar użytkownika
Domenique
Posty: 6
Rejestracja: pn lipca 12, 2010 4:30
Moje rolki: Fila Thetis Pro
Jeżdżę od: 0- 6-2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Hejho :)

Post autor: Domenique » wt lipca 13, 2010 10:37

Chce zaczac... :) Bylam do tej pory az cale 3x w terenie, kolo domq w gdansku, i... chcialam sprobowac z Twisterem - rozczarowujac sie wczoraj. Przez prawie 2 tygodnie ani Mimbla, ani Dzosef nie odpisali na maile i pojechalam sobie wczoraj postac w lazienkach :(. Ucze sie i chcialabym z kims sie (hihi - instruktorem :) ) nauczyc podstaw. Sprzet mam lacznie z kaskiem :) wiec jestem bezpieczna :)

Rolki kupilam niecaly m-c temu, zeby nabrac troszeczke kondycji, zawsze mi sie temat podobal, ale tak jakos w zyciu wyszlo, ze ani na rolkach ani na lyzwach nie mialam okazji pojedzic, chociaz mnie ciagnelo :) Teraz chce nadrobic stracony czas :)
Dominika

Awatar użytkownika
MirekCz
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 575
Rejestracja: wt kwietnia 06, 2004 10:24
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: Hejho :)

Post autor: MirekCz » śr lipca 14, 2010 9:43

No ja się pół roku temu przeniosłem do Gdańska i z Twisterami kontaktu też praktycznie nie mam.

My będziemy w większym gronie jutro wieczorem (czwartek od 20?) jeździć na ścieżce rowerowej Gdańsk-brzeźno nad morzem. Jak masz ochotę to zapraszam, trochę mogę poświęcić Tobie czasu. Najlepiej nawet gdybyśmy się umówili chwilę wcześniej, to spokojnie popatrzymy jak sobie radzisz :)

Mój tel. to 601 395 295. Wyslij smsa lub zadzwoń to się umówimy.
Pozdrawiam,
Mirek Czerwiński

Awatar użytkownika
Domenique
Posty: 6
Rejestracja: pn lipca 12, 2010 4:30
Moje rolki: Fila Thetis Pro
Jeżdżę od: 0- 6-2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Hejho :)

Post autor: Domenique » śr lipca 14, 2010 12:24

:* dziekuje, bosko! ok, zdzownimy sie w takim razie jutro, mysle ze na 19.30 mozemy sie jakos spotkac - zobaczysz jak wychodzace domowe proby i skosny parking ;) W koncu jakis odzew, jestes kochany :)
Dominika

Awatar użytkownika
MirekCz
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 575
Rejestracja: wt kwietnia 06, 2004 10:24
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: Hejho :)

Post autor: MirekCz » śr lipca 14, 2010 10:43

:) :) :)
Pozdrawiam,
Mirek Czerwiński

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitalnia / welcome entry room”