Witam forumowiczów!

Tutaj się witamy - dla wszystkich, którzy są pierwszy raz na forum / welcome forum for first users

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

fr0zi
Posty: 3
Rejestracja: czw lipca 22, 2010 7:26
Moje rolki: RB Fusion X3
Jeżdżę od: 01 lip 1998
Lokalizacja: Lublin

Witam forumowiczów!

Post autor: fr0zi » pt lipca 23, 2010 1:01

Mam na imię Łukasz i mieszkam w Lublinie. Jestem kolejnym z grupy "nawróconych", gdyż zamierzam wrócić do wrotkarstwa po jakiś 10 latach przerwy :D Jeździć nauczyłem się jeszcze w podstawówce, kiedy to nastał szał na rolki. Potem sporo jeździłem z kumplami kiedy byłem w liceum. Jeździliśmy wtedy agresywnie (rurki, skocznie, schody) ale też próbowaliśmy co nieco slalomu. Potem nastał długi okres zastoju rolkowego. Jeździłem tylko raz na jakiś czas, okazyjnie. Teraz jednak, mając pracę głównie siedzącą, zaczęło mi brakować ruchu. A ponieważ moja miłość do rolek nie wygasła do końca, postanowiłem wrócić do 8 kółek :) Stwierdziłem, że w tym momencie Urban Skating to coś dla mnie. Chciałbym używać teraz rolek do przemieszczania się po mieście ale jednak nadal mam zapędy do jazdy agresywnej, więc zdecydowałem się na zakup rolek RB Fusion X3. Przy moich upodobaniach i możliwościach finansowych w tym momencie, myślę, że będą dla mnie "akuratne" :) Jeśli się wciągnę we wrotkarstwo na dobre na nowo, to może z czasem wymienię je na coś lepszego. Póki co trzeba zacząć jeździć :wink:
Rolki zakupiłem oczywiście u Zico, dzisiaj do mnie dojechały. Mam nadzieję, że pogoda się nie popsuje, bo chciałbym zrobić pod wieczór pierwsze testy :)

Pozdrawiam koleżanki i kolegów wrotkarzy!

Awatar użytkownika
Pedro
Prześcigant 4x110mm
Posty: 446
Rejestracja: wt czerwca 23, 2009 7:54
Jeżdżę od: 01 kwie 2009
Lokalizacja: Lublin

Re: Witam forumowiczów!

Post autor: Pedro » pn lipca 26, 2010 7:53

witaj (nareszcie ktoś z Lublina), rzuć okiem tutaj
viewtopic.php?f=44&p=54839#p54839
3-4 razy w tygu wieczorami tam bywam - nieregularnie
... jakbyś chciał pojeździć czy pogadać - nawet jak Cię kubeczki nie interesują - wal śmiało, 8)

fr0zi
Posty: 3
Rejestracja: czw lipca 22, 2010 7:26
Moje rolki: RB Fusion X3
Jeżdżę od: 01 lip 1998
Lokalizacja: Lublin

Re: Witam forumowiczów!

Post autor: fr0zi » pn lipca 26, 2010 3:57

Witaj, Pedro.
Czytałem już o Twojej miejscówce :) Kojarzę gdzie to jest. Myślałem już o tym, żeby się jakoś z Tobą zgadać. Kiedyś z kumplami próbowaliśmy slalomu, ale tak naprawdę nie mieliśmy żadnej fachowej wiedzy na ten temat :) Osobiście chętnie coś się poduczę w tym sporcie bo moim zdaniem to dobry sposób na podszlifowanie techniki i nabranie swobody poruszania się na rolkach :) Póki co, muszę się trochę oswoić z nowymi rolami, ale myślę, że niedługo mógłbym Cię odwiedzić na miejscówce żeby coś poćwiczyć:)

Awatar użytkownika
Pedro
Prześcigant 4x110mm
Posty: 446
Rejestracja: wt czerwca 23, 2009 7:54
Jeżdżę od: 01 kwie 2009
Lokalizacja: Lublin

Re: Witam forumowiczów!

Post autor: Pedro » pn lipca 26, 2010 4:51

spoko, zapraszam - nie mogę obiecać kiedy na pewno tam będę, bo leje teraz, ale codziennie jestem na forum - możemy się kiedyś umówić (jak przestanie padać)

Awatar użytkownika
QUBAS
Posty: 42
Rejestracja: pn lutego 02, 2009 8:47
Moje rolki: Seba High deluxe
Jeżdżę od: 0- 0-2006
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam forumowiczów!

Post autor: QUBAS » pn lipca 26, 2010 5:22

no Pedro, wreszcie bedzie ktos do pojezdzenia, jeszcze nie dawno rozmawialismy przy obiadku o tym na Warsaw :D
pozdrawiam :!:
"oOOo Seba High Deluxe oOOo"

fr0zi
Posty: 3
Rejestracja: czw lipca 22, 2010 7:26
Moje rolki: RB Fusion X3
Jeżdżę od: 01 lip 1998
Lokalizacja: Lublin

Re: Witam forumowiczów!

Post autor: fr0zi » pn lipca 26, 2010 7:02

Aż dziwne, że taka bida z rolkarzami z Lublina na forum :D Dość często widuję ludzi jeżdżących, więc widocznie albo się boją udzielać na forum, albo nawet nie wiedzą, że jest takie forum istnieje :? Miejmy nadzieję, że z czasem frekwencja będzie rosła :)

Awatar użytkownika
Pedro
Prześcigant 4x110mm
Posty: 446
Rejestracja: wt czerwca 23, 2009 7:54
Jeżdżę od: 01 kwie 2009
Lokalizacja: Lublin

Re: Witam forumowiczów!

Post autor: Pedro » wt lipca 27, 2010 7:35

ooo, pozdro Qubas z Looblyna :) jeżeli chodzi o rolkarzy w Lublinie to tacy są - agresywni, ale to nie moja liga, np. http://vimeo.com/13354259
co jakiś czas widzę też na ścieżce rowerowej jakiegoś fitnessa (-kę), ale to tyle ... przejadą koło mnie i kubeczków, czasami się zatrzymają pogapią i jadą dalej - prosta jazda w te i z powrotem - ani mnie to nie interesuje, ani ich moje kubeczki :D

Awatar użytkownika
QUBAS
Posty: 42
Rejestracja: pn lutego 02, 2009 8:47
Moje rolki: Seba High deluxe
Jeżdżę od: 0- 0-2006
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam forumowiczów!

Post autor: QUBAS » wt lipca 27, 2010 10:29

Pedro pisze:ooo, pozdro Qubas z Looblyna
no i wzajemnie, jak bedziesz w Poznaniu (może) kiedys, to daj znać, porolujemy albo kolejny obiadek wsuniemy :D
"oOOo Seba High Deluxe oOOo"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitalnia / welcome entry room”