Cześć wszystkim!

Tutaj się witamy - dla wszystkich, którzy są pierwszy raz na forum / welcome forum for first users

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

ruffles
Posty: 18
Rejestracja: śr września 09, 2009 10:16
Moje rolki: Fila NRK
Jeżdżę od: 0- 0-1993
Lokalizacja: Poznań, Rataje

Cześć wszystkim!

Post autor: ruffles » pn września 20, 2010 8:00

Witam forumowiczów!
Zarejestrowałem się tu już jakiś czas temu, ale głównie, żeby odświeżyć kontakt ze znajomym którego przypadkiem tu wypatrzyłem hehe.
Ponieważ znów zacząłem,od kilku miesięcy, jeździć na wrotkach, więc wypadało by się przywitać co niniejszym czynię;]

Jeżdżę generalnie od dawna, naście lat już będzie. Jako dzieciak próbowałem trochę podskakiwać i szorować po murkach, ale bez większych
sukcesów. Potem jeździłem "tak po prostu", wokół Malty (Poznaniak), po osiedlowych uliczkach i takie tam. Generalnie
żaden ze mnie wielki wrotkarz, ale utrzymuję się w pionie przodem, tyłem i nawet czasami bokiem:P Ostatnio
zapragnąłem pobawić się slalomem i tak od jakiegoś czasu maltretuję kubeczki, ale na razie nie da się mnie jeszcze nazwać
freestylowcem;) Jazda szybka mnie raczej nie ciągnie. Na maratony nie jeżdżę, choć kto wie co przyniesie przyszłość.

Od niedawna jestem posiadaczem Fila NRK, choć nie bez długich i dość pechowych przejść, bo
trafiłem na wadliwy model. Już jest na szczęście wszystko ok. Zico ma mnie już pewnie dość za marudzenie od 3 tyg. he he.
Do Zica -> To właśnie ja, Rafał.

Pozdrawiam wszystkich!
Oby nam się jeszcze trochę sezon utrzymał, choć nie zapowiada się niestety.

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: zico » pn września 20, 2010 8:09

Witamy na forum, mam nadzieję, że już będzie wszystko w porządku i będziesz się mógł nimi cieszyć dłużej niż kilka godzin! :)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitalnia / welcome entry room”