witam

Tutaj się witamy - dla wszystkich, którzy są pierwszy raz na forum / welcome forum for first users

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

konnaczynka
Czterokółkowiec
Posty: 52
Rejestracja: pt marca 09, 2012 6:03
Moje rolki: Rollerblade Twister 80
Jeżdżę od: 08 mar 2012

witam

Post autor: konnaczynka » pt marca 09, 2012 6:08

Witam serdecznie,
muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona atmosferą panującą wśród wrotkarzy. Wcześniej 2 lata jeździłam konno i środowisko "koniarzy" jest zdecydowanie mniej.... hmmmm.... otwarte na nowych (może tak to nazwijmy).
Rolki mam od wczoraj (dzięki Zico - jestem w nich zakochana), ale całe szczęście mam prywatnego trenera (brata), więc niedługo będzie ze mnie dobra "zawodniczka".
Witam wszystkich i do zobaczenia "na szlaku" :D

Awatar użytkownika
worrmss
Czterokółkowiec
Posty: 77
Rejestracja: sob kwietnia 02, 2011 1:35
Moje rolki: Twister 80
Jeżdżę od: 10 kwie 2010
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: witam

Post autor: worrmss » pt marca 09, 2012 10:39

Siemka!! Sprzęt masz pierwsza klasa, ciekawi mnie jak będzie z tą miłością do nich wraz z kolejnymi rysami ;-p

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: witam

Post autor: Doody » pt marca 09, 2012 10:57

Konnaczynka masz coś wspólnego z rehabilitacją, medycyną lub fitnessem? Bo widzę, że w kilku wątkach bardzo sensownie wypowiadasz się na tematy anatomiczno-medyczno-treningowe.

Aaaaa, no i pytanie skąd jesteś? ;)

Pozdrawiam, no i witamy w świecie 8 kółek.
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

konnaczynka
Czterokółkowiec
Posty: 52
Rejestracja: pt marca 09, 2012 6:03
Moje rolki: Rollerblade Twister 80
Jeżdżę od: 08 mar 2012

Re: witam

Post autor: konnaczynka » pt marca 09, 2012 11:03

zawodowo i z wykształcenia nie mam nic wspólnego, ale lubię wszelką aktywność fizyczną (chociaż nie wyglądam), dużo ćwiczę (sztangi, zajęcia fitnessowe, jazda konna, swego czasu próbowałam biegać, rower itd.. itd.)i lubię wiedzieć jak sobie nie zaszkodzić, a jeśli chodzi o kolana to sama mam z nimi problem. Lubię wiedzieć na czym polega moje leczenie i czego mogę się spodziewać. Ale nie powiem - myślę nad jakimi podyplomowymi z dziedziny sportowo - rehabilitacyjnej.
Jestem z samiuśkiego Poznania :D

konnaczynka
Czterokółkowiec
Posty: 52
Rejestracja: pt marca 09, 2012 6:03
Moje rolki: Rollerblade Twister 80
Jeżdżę od: 08 mar 2012

Re: witam

Post autor: konnaczynka » pt marca 09, 2012 11:05

worrmss pisze:Siemka!! Sprzęt masz pierwsza klasa, ciekawi mnie jak będzie z tą miłością do nich wraz z kolejnymi rysami ;-p

Pozdrawiam!
Powiem tak: z każdym siniakiem obnoszę się jak z trofeum, więc podejrzewam, że każda rysa na moich pięknościach będzie miała swoją długo opowiadaną historię.
Ja mam straszną radochę ze sportu - a jak jeszcze się człowiek przewróci, poobija i jest co powspominać to już bomba.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitalnia / welcome entry room”