Ruffy prosto z Nysy

Tutaj się witamy - dla wszystkich, którzy są pierwszy raz na forum / welcome forum for first users

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Ruffy
Posty: 6
Rejestracja: pn kwietnia 16, 2012 2:13
Moje rolki: jeszcze brak :>
Jeżdżę od: 16 kwie 2012

Ruffy prosto z Nysy

Post autor: Ruffy » wt kwietnia 17, 2012 1:37

Moja przygoda z rolkami zaczęła się w wieku chyba 8 lat, jako młody dzieciak dostałem od ojca rolki z których i tak szybko wyrosłem :( po tylu latach sentyment pozostał, od pewnego czasu rolki 'chodzą' po głowie ale za każdym razem coś wypadało no i się przeciągało... Teraz w końcu po tylu latach jestem zdecydowany no zakup porządnych rolek. To tyle było z dosyć słabej historii mojego rolkarstwa. Odnośnie rolkarstwa najbardziej interesuje mnie slalomu i urban skateingu :) tak jak zauważyłem to polecane przez użytkowników rolki dla mnie to seba gt 80 i twistery :) na jedne z tych rolek pewnie się zdecyduję. Teraz coś o sobie, mam na imię Bartek i mieszkam w Nysie, mam 20 lat i uczęszczam do LO. Zainteresowania... hmm motoryzacja, film, gsm, fotografia no i jeszcze rolki :)

mad_season_99
Posty: 9
Rejestracja: czw lipca 14, 2011 9:17
Moje rolki: niby FusX3/Twister/Tempest
Jeżdżę od: 0- 0-2005

Re: Ruffy prosto z Nysy

Post autor: mad_season_99 » wt kwietnia 17, 2012 11:47

Obczaiłeś już jakieś trasy w Nysie? ;) Jestem z P-ka :)

Ruffy
Posty: 6
Rejestracja: pn kwietnia 16, 2012 2:13
Moje rolki: jeszcze brak :>
Jeżdżę od: 16 kwie 2012

Re: Ruffy prosto z Nysy

Post autor: Ruffy » śr kwietnia 18, 2012 5:42

a juz stracilem nadzieje ze ktos z okolicy bedzie na forum :D juz co nieco swita, wieczorem przyjda rolki to ogarne dokladniej

wasyl
Prześcigant 4x100mm
Posty: 321
Rejestracja: ndz czerwca 06, 2010 11:15
Moje rolki: Shankel Blade / Twister
Jeżdżę od: 02 sie 2009
Lokalizacja: Wrocek

Re: Ruffy prosto z Nysy

Post autor: wasyl » śr kwietnia 18, 2012 9:45

Jak obczaicie już jakieś trasy wrzucajcie na nasze trasy- na głownej stronie są ?.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitalnia / welcome entry room”