Witam wszystkich!

Tutaj się witamy - dla wszystkich, którzy są pierwszy raz na forum / welcome forum for first users

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Michael
Posty: 18
Rejestracja: wt maja 29, 2012 6:07
Moje rolki: Twistery
Jeżdżę od: 02 maja 1989
Lokalizacja: Warszawa

Witam wszystkich!

Post autor: Michael » wt maja 29, 2012 7:08

Jak w temacie, witam wszystkich bardzo serdecznie. :)

Na imię mam Michał i na rolkach jeżdżę już jakiś czas z tym, że do tej pory były to stare Roces amsterdam kupione za 80 złotych na aukcji, więc nic specjalnego nie dawało się w nich robić. Ot, do przodu i tyle. :)
Zmieniam sprzęt właśnie na coś lepszego i mam nadzieję zacząć swoją przygodę z urban freeride i generalnie z rolkarstwem jako takim. Aktualnie mieszkam w Wawie, tu studiuję i również tutaj będę jeździł na rolkach, więc jak ktoś zainteresowany urbanem czy generalnie wspólną jazdą, to proszę o kontakt przez PW. Poziom póki co reprezentuję niski, ale jak ktoś szuka pogodnego towarzysza/ucznia, to z ja się piszę.

Cóż, do zobaczenia! :)
"Nakłońcie swojego ucha i pójdźcie do mnie, słuchajcie, a ożyje wasza dusza, bo ja chcę zawrzeć z wami wieczne przymierze (...)." Izajasza 55:3

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Witam wszystkich!

Post autor: zico » wt maja 29, 2012 10:51

Googel jest w Warszawie i szuka również ludzi na urban. Uderz do niego na forum.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
Michael
Posty: 18
Rejestracja: wt maja 29, 2012 6:07
Moje rolki: Twistery
Jeżdżę od: 02 maja 1989
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam wszystkich!

Post autor: Michael » wt maja 29, 2012 11:03

Dzięki, Zico, właśnie się zgadaliśmy. :)
"Nakłońcie swojego ucha i pójdźcie do mnie, słuchajcie, a ożyje wasza dusza, bo ja chcę zawrzeć z wami wieczne przymierze (...)." Izajasza 55:3

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitalnia / welcome entry room”