Witam z Miastka (pomorskie, pow. bytowski)

Tutaj się witamy - dla wszystkich, którzy są pierwszy raz na forum / welcome forum for first users

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

stojanek
Posty: 2
Rejestracja: wt sierpnia 07, 2012 12:04
Jeżdżę od: 0- 0-1997

Witam z Miastka (pomorskie, pow. bytowski)

Post autor: stojanek » czw sierpnia 09, 2012 8:43

Hej :) Na rolkach, a czasem przy tej okazji na niektórych częściach ciała, „kulam się” od jakichś 15 lat, początkowo próbowałem swoich sił w jeździe agresywnej, ale dość szybko stwierdziłem, że dosiadanie okrakiem poręczy czy ślizgi kością ogonową po krawężniku nie zostaną moją pasją (w końcu nie o taką „agresję” mi chodziło ;)), a wszystko wskazywało na to, że na nic innego nie mogę w tej kwestii liczyć. Przestawiłem się więc na bardziej rekreacyjną formę z elementami jazdy miejskiej, bo przez pewien czas traktowałem rolki jako główny sposób poruszania się po naszym małym miasteczku. Obecnie używam Fila Primo XT, jeżeli chcę się zmęczyć jakimś dłuższym przejazdem po asfalcie i Oxygen XE 1.1 – stare, wysłużone rolki, w których zdecydowanie lepiej niż w fintessowych Filach jeździ mi się po chodnikach z kostki brukowej i gania w berka :) … ale chyba wreszcie niezależnie od sentymentu do nich, zdecyduję się niedługo na zakup jakichś nowych, typowo do „urbana”.
W Miastku jeżdżę z małą grupką znajomych lub sam – tutaj jazda na rolkach w wykonaniu 40+ ciągle spotyka się z wielkimi oczami ludzi mijanych na chodniku i to wcale nie z powodu nieuchronnej kolizji za 3…2…1 ;)

pozdrawiam
Paweł

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitalnia / welcome entry room”