Witam [POZ]

Tutaj się witamy - dla wszystkich, którzy są pierwszy raz na forum / welcome forum for first users

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Butterflyewski
Posty: 12
Rejestracja: sob lutego 22, 2014 2:25
Moje rolki: Seba FR1/Deluxe
Jeżdżę od: 11 lip 2013
Lokalizacja: Poznań

Witam [POZ]

Post autor: Butterflyewski » ndz lutego 23, 2014 4:24

Witam, mam na imię Robert, na forum trafiłem (myślę że jak większość) dzięki udanym zakupom w sklepie Kuby - ZICO, jak i ogromnej pasji, którą niewątpliwie ten człowiek posiada i zaraża innych (pozytywnie rzecz jasna). Moja przygoda z rolkami miała swój początek w roku 1998, lub nawet wcześniej (kiepsko u mnie z pamięcią), kiedy to dostałem w prezencie rolki Roces. Później w procesie dorastania moje zainteresowania uciekły w całkiem innym kierunku, mianowicie gry wideo, nie powiem aby był to dla mnie stracony czas, ale po latach zastanawiałem się czy nie można było tego czasu wykorzystać lepiej. Tak więc po wielu, wielu latach przerwy, po sugestii dziewczyny (byłej już zresztą), w roku 2013 wróciłem do jazdy na rolkach i uważam to za przełomowy moment w moim życiu, gdyż dawna pasja powróciła z podwojoną mocą! I tak oto małymi krokami poprzez wiele zdarzeń i sklep Zico Racing trafiłem tutaj. Jeżdżę głownie Freeride-owo, chodź chciałbym kiedyś powiedzieć że Urban Skating jest moją mocną stroną, ale do tego jeszcze daleka droga.

P.S. Dla ciekawskich, post ten jest sposobem na dzisiejszą bezsenność :) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Pinnhead
Prześcigant 4x100mm
Posty: 333
Rejestracja: czw września 19, 2013 9:58
Moje rolki: 3 i 4 kółkowe :P
Jeżdżę od: 02 lip 1997

Re: Witam [POZ]

Post autor: Pinnhead » ndz lutego 23, 2014 9:01

Na bezsenność najlepsze jest piwko, w końcu to sobota była ;)
Aktualnie jeżdżę na: Xsjado własny freeride setup, Powerslide Phuzion7, Luigino Sting

Awatar użytkownika
Butterflyewski
Posty: 12
Rejestracja: sob lutego 22, 2014 2:25
Moje rolki: Seba FR1/Deluxe
Jeżdżę od: 11 lip 2013
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam [POZ]

Post autor: Butterflyewski » ndz lutego 23, 2014 10:59

Bardzo rzadko pijam alkohol :mrgreen: . Myślałem o wypadzie na rolki o 05:00, ale niestety to jeszcze nie wiosna.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitalnia / welcome entry room”