Jaki liner do FR1?

Urban skating - sprzęt / Inline urban skating equipment

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

kamilspider
Czterokółkowiec
Posty: 97
Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:34
Moje rolki: FR1, High.

Re: Jaki liner do FR1?

Post autor: kamilspider » ndz lipca 27, 2014 4:29

Wiem, też krzywo patrzę na używane linery, ale tonący brzytwy się chwyta :D Kilka dni temu była okazja na całe role Salomon ST80 za 150zł, ale zobaczyłem aukcję 15min po jej zakończeniu :evil:
Jedyna nadzieja teraz w Zico, ale urlop ma i nie odpisuje z firmowego maila :)
Już na 90% zdecydowałem się na Customa 41. Jeżeli będzie zły to będę go już sam udoskonalał z igłą i nitką w ręku :mrgreen: Balance za 280zł stanowczo odpada... To już mogłem na początku myśleć, dołożyć 250zł i mieć Seba Deluxe z lepszą szyną i linerem.


Mam już nowe linery Seba Custom 41 i jest bajka. Sznurując buty buźka sama się śmiała :mrgreen: Trzymanie powróciło i znów się cieszę, że mam FR1.
Przy przesiadce z 42 na 41 odczułem, że stopa jakby jest ciut wyżej, ale to może moje odczucie bo dzisiaj ogólnie całe rolki wydawały mi się jakieś lekkie i fajne :mrgreen:
Jeżeli liner znów się rozbije to prawdopodobnie moje FR1 będą już w stanie agonalnym i nie będzie sensu kombinować tylko będzie trzeba kupić nowy sprzęt.
Oczywiście polecam sklep zicoracing -miła obsługa, błyskawiczna wysyłka, super elastyczna współpraca z klientem :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Urban skating - sprzęt / Inline urban skating equipment”