Pomoc przy trickach

Freestyle slalom na rolkach informacje, strony www, kontakty / Inline freestyle slalom web pages, contacts

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
jarekt
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 202
Rejestracja: pn czerwca 09, 2008 10:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Opole

Re: Pomoc przy trickach

Post autor: jarekt » śr marca 18, 2009 6:15

Zyznia pisze:
Ale wiesz, jesli dobrze nauczysz sie podstaw to latwiej jest robic Ci potem rzeczy na wyzszym poziomie ;)
Gdyby traktować kwestie nauki trudnych trikow jako zadanie do wykonania i szukać najbardziej efektywnej metody osiagniecia celu to pewnie przyznalbym Ci racje. Ale tutaj chodzi o zabawe i przyjemnosc a nie o efekty. Mam dziwne przeczucie, ze najwiecej radochy daje podjescie umiarkowanie efektywne - podstawy podstawami, oficjalna kolejnosc oficjalna kolejnoscia a ja po prostu robie to co mi sprawia frajde nie ogladajac sie na ilosc gwiazdek. Poza tym faktycznie poziom trudnosci zalezy od cech odobniczych i indywidualnych. Mi po wypadku noga nie wygina sie w stopniu umozliwiajacym ustawienie obu stop w jednej lini wiec na sile nie bede sie meczyl tylko bawie sie czyms innym. Pewien jestem, ze etap kiedy zacznie mi to wychodzic przyjdzie sam i to zupelnie niespodziewanie oczywiscie nie jutro ani nie za tydzien. Zamiast wiec zaciskac zeby i wyginac stawy bawie sie czyms innym w nadzieji, ze kiedys po prostu bede mial mila niespodzianke jak stawy same mi sie rozruszaja odpowiednio :)
Seba High Red, Powerslide Cell II '08 - poza tym w domu Rollerblade Spiritblade 4.0W oraz dzieciece Seba Junior, Bladerunnner Octane, Rollerblade Mini TFS, Powerslide HotWheels.

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: Pomoc przy trickach

Post autor: jar-as » śr marca 18, 2009 9:33

I tu zgadzam sie z jarekt -em (dobrze odminiam ? :roll: ).Dla mnie to rowniez przede wszystkim frajda .Nie zarzynam sie jak cos nie wychodzi ale tez nie odpuszczam .Sa rzeczy ktore faktycznie nawet nie cwiczone raz kiedys zprobowane nie wyszly zostawilem na kilka miesiecy .Przyszedl dzien przypomnialem sobie o zapomnianym elemencie i jakiez mile zdziwienie ze to tak latwo wychodzi .?!!A podstawy to podstawy ale zalkadam ze rozmawiajac o slalomie mamy juz jakies podstawy i nie sa to nasze pierwsze kroki na rolkach.A na oslode Zyznia cross do tylu na jednej nodze to faktycznie niemal podstawa slalomu jak mowil Slawek :lol: .Fantastyczna w tym wszystkim jest "walka" z samym soba i pokonywanie wlasnych barier.

Awatar użytkownika
Zyznia
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 183
Rejestracja: sob czerwca 28, 2008 11:57
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: Pomoc przy trickach

Post autor: Zyznia » pt marca 20, 2009 9:26

A ja uwielbiam uczucie kiedy po milionie nieudanych prob w koncu mi cos wyjdzie ;)

PS. A myslicie, ze dla mnie co to jest, praca?
Dla mnie rowniez to frajda.

pozdrawiam

'Rollerblade Twister III



Pozdrawiam, Marta ;)

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: Pomoc przy trickach

Post autor: jar-as » pt marca 20, 2009 10:40

Sie dziewczyno nie denerwuj :wink: zlosc pieknosci szkodzi .A przy malcie to male pod dachem to lodowisko czy rolkowisko ?

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pomoc przy trickach

Post autor: zico » sob marca 21, 2009 6:39

jar-as pisze:Sie dziewczyno nie denerwuj :wink: zlosc pieknosci szkodzi .A przy malcie to male pod dachem to lodowisko czy rolkowisko ?
Rano lodowisko. Po 6 godzinach lodowisko z muldami. Ale frajda jest :D
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
Zyznia
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 183
Rejestracja: sob czerwca 28, 2008 11:57
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: Pomoc przy trickach

Post autor: Zyznia » ndz marca 22, 2009 3:20

jar-as pisze:Sie dziewczyno nie denerwuj :wink: zlosc pieknosci szkodzi .A przy malcie to male pod dachem to lodowisko czy rolkowisko ?
Alez ja jestem spokojna ;)

'Rollerblade Twister III



Pozdrawiam, Marta ;)

Awatar użytkownika
derailed
Posty: 8
Rejestracja: ndz marca 15, 2009 5:56
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Leeds, UK

Re: Pomoc przy trickach

Post autor: derailed » wt kwietnia 07, 2009 10:12

Noi w koncu wyszlo to crazy, narazie jeszcze powoli na pol gwizdka ale ruch i balans zalapany. Frajda na maksa.
Tak wogole to z glopoty sprobowalem na jednym kolku i od razu zalapalem klimat. Az sobie siadlem i zapytalem sie: cholera jak ja to zrobilem. Potem jeszcze pare razy i na jednym kolku smigam bez problemu...

Widac jedne tricki mozna przyswoic szybciej...

Pozdro :wink:
Sprzet: Seba High 08, kolka seba na bananie,...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Freestyle slalom - informacje, strony www / Inline freestyle slalom web pages, contacts”