drodzy parafienie

Freestyle slalom na rolkach informacje, strony www, kontakty / Inline freestyle slalom web pages, contacts

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Glonek
Posty: 41
Rejestracja: ndz sierpnia 16, 2009 10:16

drodzy parafienie

Post autor: Glonek » pt sierpnia 28, 2009 11:50

witam. znalazłem w sieci następujacy filmik

http://www.youtube.com/watch?v=iD4g2awszN4

i mam pytanie. czy da sie tak na asfalcie. podejzewam ze jedynie na mokrm, ale jeśli sie myle to sporostujcie.
znacie jakieś miejscówki gdzie mozna na sliskiej nawieżchni powbawić sie w takie cos, i czy na zwykłch rekreacyjnych (szyna 265cm) da sie tak hamować?

Awatar użytkownika
MirekCz
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 575
Rejestracja: wt kwietnia 06, 2004 10:24
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: drodzy parafienie

Post autor: MirekCz » sob sierpnia 29, 2009 10:28

Jak chcesz robić tak długie ślizgi to tylko jakieś płyty albo hala tak jak na tamtym filmie.

Na asfalcie można to robić bez problemu, tylko ślizgi są dużo krótsze ze względu na lepszą przyczepność. Mały tutorial pod http://www.youtube.com/watch?v=xTiW14M4 ... re=related . Na necie znajdziesz pełno takich filmików szukając po nazwach podanych w twoim filmie.

Co się dzieje z twoimi kółkami w czasie takich zabaw mówić chyba nie muszę ;)
Pozdrawiam,
Mirek Czerwiński

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: drodzy parafienie

Post autor: jar-as » sob sierpnia 29, 2009 11:21

Sa zawodnicy co i na sfalcie takie rzeczy potrafia pojechac .Nie sa to az tak dlugie slizgi ,no moze co poniektore .Dobre twarde kola dobra technika i hajda na kon :) .Probowanie slide' ow ,tak wymyslnych w fitnessach to prosba o samookaleczenie .

Awatar użytkownika
Glonek
Posty: 41
Rejestracja: ndz sierpnia 16, 2009 10:16

Re: drodzy parafienie

Post autor: Glonek » wt września 01, 2009 8:36

hmmm dziśaj na mokrym asfalcie udało mi sie poczynić pierwsze kroki, a właściwie ślizgi. ale to przypominało czes slide z agrsywnej jazdy. chociaż chamowanie tyłem na litrke t wyszło całkiem miodnie:)

olliwka
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 154
Rejestracja: ndz kwietnia 27, 2008 11:29
Moje rolki: Twisterki z zielonymi kółkami
Jeżdżę od: 01 maja 2008
Lokalizacja: Warszawa

Re: drodzy parafienie

Post autor: olliwka » wt listopada 17, 2009 2:13

Glonek wszystko sie da zrobic
porozmawiaj z chłopakami z janarolki.pl, jeżdżą w Parrku Szczęśliwickim, na polach Slawek i oni cos takiego robia na asfalcie :) z tego co wiem latwiej gdy spadnie kilka kropelek deszczu, doslownie kilka.. affalt jest sliski :) widzialam ich kiedys w akcji naprawde robi wrazenie
a jak ci nie straszne dalekie podroze samolotem, lec do Paryza tam na Battle w maju daja takie pokazy ze szczeka opada :)

pozdrawiam
olliwka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Freestyle slalom - informacje, strony www / Inline freestyle slalom web pages, contacts”