po 40tce jeszcze można ;-)

Freestyle slalom na rolkach informacje, strony www, kontakty / Inline freestyle slalom web pages, contacts

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
amd
Czterokółkowiec
Posty: 55
Rejestracja: ndz sierpnia 12, 2012 12:08
Moje rolki: rollerblade
Jeżdżę od: 02 cze 2012
Lokalizacja: Szczecin

Re: po 40tce jeszcze można ;-)

Post autor: amd » wt października 09, 2012 11:31

Pedro pisze:brzuchy na słońce :lol:

:shock: gratulacje :shock:
Ja tez tak chce umiec :scratch: :pale: chyba do setki dam radę :lol:
Pozdrawiam
Ania

GiS
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 202
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 6:30
Moje rolki: Twister/Solo PB/Vapor X70
Jeżdżę od: 0- 0-2009

Re: po 40tce jeszcze można ;-)

Post autor: GiS » śr października 10, 2012 1:39

technicznie: forum mi sie dzis nie poprawnie wyswietla pod androidem. wczytuje sie bez grafik i sypie bledami. a filmik z linkowania Pedro sie laduje i wyrzuca ze tresc jest niedostepna, ale z cytatu amd jest juz ok. dziwne:p

a co do filmu(ktory nareszcie udalo mi sie ogladnac) to niezly skill:) jest co podziwiac.
powiedz mi Pedro, jak sie nazywa ten trik, ktory robisz pare razy (m.in. ok 1.20min), i jak sie tego nauczyc?:)

Dywaniarz
Posty: 29
Rejestracja: ndz czerwca 17, 2012 7:02
Moje rolki: Twister
Jeżdżę od: 10 cze 2011

Re: po 40tce jeszcze można ;-)

Post autor: Dywaniarz » czw maja 09, 2013 4:45

a pewnie że można nawet jeszcze dłużej, w Gdańsku na jelitkowie jeździ taki dziadek (mistrz szaolin :) tak na moje oko ma z ponad 50 wiosen i dość długa brodę, nie mniej jednak zawsze spuszczam głowę jak go mijam bo mi wstyd , takiego speed slalomu to dawno nie widziałem :shock: jak mi pozwoli to niedługo go nagram i wrzucę tutaj a może kto wie zostanę jego adeptem ? :)
Czego będziesz bardziej żałował na łożu śmierci tego że za mało pracowałeś, czy tego że za mało balowałeś?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Freestyle slalom - informacje, strony www / Inline freestyle slalom web pages, contacts”