Rolki Powerslide Cell II 2007, a normalne rekreacyjne.

Freestyle slalom - wszystko o sprzęcie (rolki itp.) / Inline freestyle slalom equipment

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: Rolki Powerslide Cell II 2007, a normalne rekreacyjne.

Post autor: jar-as » sob lipca 04, 2009 8:24

Generalnie cos w Ps jest nie do konca z wymiarami najlepiej, ze nie wspomne o samej wymiarówce butow co moge jedynie na wlasnej skorze stwierdzic poprzez S3 ktore maja potwornie zanizona .Wspomniane S3 ktore leza poki co bo we wzgledzie freestylu nie maja szansy zamienic sie z Seba ,tez zamiast szyny 243 maja 245 niby pierdół ale fakt jest .
Mad przyjedz do parkowej w niedziele ok 18.00 to pokaze Tobie jak to wyglada w egz.mojego mlodego .

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rolki Powerslide Cell II 2007, a normalne rekreacyjne.

Post autor: Toudi » sob lipca 04, 2009 12:44

Może warto wspomnieć o rolkach botas czy też tempish serpentin.
Niezłe rolki, które mszczą się w przedziale cenowym.
Sam ma takie i polecałbym ale raczej do slalomu niż freeride i raczej do 80 kg wagi.
Chodzi o płozy, które mają tendencję do wyginania się w miejscu łączenia z butem. Nie jest to tragedia - prez 3 sezony, raz to prostowałem i można problem łatwo wyeliminować sztywną podkładką ale warto o tym wspomnieć. Szyna 255 mm, dwukomorowa, więc jest naprawdę sztywna, mimo tego feleru z łączeniem - po prostu górna powierzchnia szyny jest zbyt cienka - na oko 2 razy cieńsza niż inne szyny w tym miejscu.
No i wentylacja - ale to w tego rodzaju rolkach standard i nie sądzę, żeby celle były lepiej wentylowane.
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
Agent_L
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 565
Rejestracja: wt lipca 17, 2007 12:36
Jeżdżę od: 01 sie 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Rolki Powerslide Cell II 2007, a normalne rekreacyjne.

Post autor: Agent_L » śr lipca 08, 2009 5:53

S1esh pisze:
Agent_L pisze:Celle nie są takie super, wg mnie nie warte więcej niż 400zł.
Co prawda nie wiem jakie masz swoje rolki, ale Celle nie różnią się wiele od (niektórych) rekreacyjnych. To raczej różnice typu "w każdym kierunku jeden kroczek" niż nowa jakość.
Jako posiadasz fitnessow, Cell 07, seb fr1 nie zgadzam sie z powyzszym zdaniem.
(...)
Proponuje Ci najpierw pojezdzic na sprzecie o ktorym sie wypowiadasz a nastepnie komentowac w warunkowo uzasadniony subiektywny sposob. Opinia budowana na podstawie tego co ewentualnie mogles gdzies czytac lub slyszec / widziec nie jest subiektywna i moze byc po prostu bzdurną plotką.
Jak widać w moim podpisie, ja mam zarówno Celle jak i fitnessy i jeżdżę na nich wciąż, tak więc moją subiektywną opinię uważam za bezwarunkowo uzasadnioną.
Na marginesie Tomku - wszyscy znamy i nie lubimy twojej skłonności do poniżania każdego, niemniej nawet Ty nie jesteś Bogiem na tyle by zarzucać nieznajomość tematu nie patrząc nawet na czym kto jeździ.
S1esh pisze:Zastanawia mnie tylko rozbieznosc Twojej oceny ... najpierw piszesz max 400 pln pozniej o 600 pln. Mowa byla o 500 pln ktore na pewno warto wydac na ten sprzet.
400zł to cena jaką ja opisuję jako granicę opłacalności Celli. Czego nie rozumiesz w zdaniu "jeśli widzisz Celle za 600zł to lepiej kup Twistery" ?
Powerslide Cell 2006 /44 + Salomon Pilot V10 ?2004? /45
Kontakt : 505614321, PMy czytam rzadko : )
rolkowa mapka Warszawy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Freestyle slalom - sprzęt / Inline freestyle slalom equipment”