jakie rolki-pomozcie

Jazda agresywna - sprzęt / Inline aggressive skating equipment

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

malutki83
Posty: 19
Rejestracja: czw lutego 14, 2008 11:34

Re: jakie rolki-pomozcie

Post autor: malutki83 » ndz lutego 17, 2008 9:22

wlasnie nie pasuje
w takim razie co kupic poza powerslide potzrebuje dwie pary 38 i 43

Awatar użytkownika
miko
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 125
Rejestracja: śr stycznia 30, 2008 5:19

Re: jakie rolki-pomozcie

Post autor: miko » ndz lutego 17, 2008 9:32

Dobra, wiemy juz napewno że w grę nie wchodzi raczej składanie rolek z części. Wiemy jakie rozmiary, kupujesz w rolkę całości - jako produkt seryjny. Musisz jeszcze doprecyzować ostatecznie swoje potrzeby (jak będziesz jeździł) i jak twoja dziewczyna będzie śmigać?

Z tego co zrozumiałem chcecie poprostu przemieszczać się po mieście?
Kupcie Powerslide Cell II. Zapytajcie u Zico czy czegoś jeszcze nie ma, popatrzcie na botas.pl i poszukaj sobie tych rozmiarówek powerslajda tu na forum - wtedy będziesz mógł kupić na odległość.
W moich oczach najbardziej uniwersalną rolką, porządną i tanią jest właśnie ps cell II.

malutki83
Posty: 19
Rejestracja: czw lutego 14, 2008 11:34

Re: jakie rolki-pomozcie

Post autor: malutki83 » ndz lutego 17, 2008 9:49

no ja tez po przeczytaniu forum wyszedłęm z założenia ze to najbardziej uniwersalna rolka do miasta i ewentualnego slalomu na poczatek, i razem z dziewczyna chcemy jezdzic tak samo, moze w nastepnym roku jakies do extreem

Awatar użytkownika
miko
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 125
Rejestracja: śr stycznia 30, 2008 5:19

Re: jakie rolki-pomozcie

Post autor: miko » pn lutego 18, 2008 12:40

Chcesz się zamknąć w czterech stówach? Po mieście jeździć i myślisz o slalomie? Może Powerslide Maven? Do slalom nadają się podobno znacznie lepiej - szyna krótsza, wygodny but. Nie będą podobno produkowane na sezon 2008, ale (podobno) mają być niedługo w dobrej cenie (te stare modele). Mam nadzieję, że nie rozsiewam plotek...

Ale poczekaj jeszcze miesiąc, może dwa - oferta się zmieni. Po jaką cholerę chcesz kupować teraz w środku lutego? Lubisz jeździć na mrozie? :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jazda agresywna - sprzęt / Inline aggressive skating equipment”