K2 Fatty(Pro)

Jazda agresywna - sprzęt / Inline aggressive skating equipment

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Nat
Posty: 1
Rejestracja: sob maja 02, 2009 2:26

K2 Fatty(Pro)

Post autor: Nat » sob maja 02, 2009 2:42

Witam,
planuje kupic pierwsze rolki agresywne i nie wiem jakie wybrac.
Jeżdze na rolkach chyba od 7 roku zycia(teraz mam 16),pamietam zaczynałam na tych plastikowych z plastik kółkami :lol: , potem dostałam i jeżdze na nich do tej pory rolki Rossignol Bandit,które juz są w strasznym stanie,ale nie narzekam. Tylko własnie zwykła, prosta jazda przestała mi wystarczac i chce spóbowac agresywnej(choć cały czas waham się tez nad freestylem). Na tych moich troche ze slalomem sie bawie i nawet mi sie podoba no a agresywnej spóbowac nie moge.
Wiec dlatego na pierwsze agresywne rolki nie chciałabym wydawac za duzo kasy,choć marzą mi sie Rollerblade DT5 to na marzeniach sie skończy...
Od kilku tyg czytam o róznych rolkach co jak wybrac ale dalej nie wiem(nie znalazłam tez za bardzo opini o K2), znalazłam na allegro uzywane K2 Fatty i K2 FattyPro
<-------->/show_item.php?item=625597099
i
<-------->/show_item.php?item=625503951
czy sa one dobre dla osoby ,która z rolkami jest zaprzyjaźniona ale nie z jazdą agresywną?
czy jednak lepiej poczekac i uzbierac na Rollerblade DT5? tylko boje sie ze nie sprawdze sie w agresywnej i wtedy freestyle bede chciała spóbowac...a na bank napadac narazie nie chce :twisted:
prosze o pomoc

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jazda agresywna - sprzęt / Inline aggressive skating equipment”