Początkująca, ochraniacze i Rolki

Jazda agresywna - sprzęt / Inline aggressive skating equipment

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Shadoww
Posty: 2
Rejestracja: sob kwietnia 24, 2010 12:43

Początkująca, ochraniacze i Rolki

Post autor: Shadoww » sob kwietnia 24, 2010 1:21

Witam.
Jeżdżę na rolkach rekreacyjnych od ładnych 8 czy nawet już 9 lat, i zdecydowałam, że chcę zacząć jeździć agresywnie. Wiem, że to nie będzie proste, ale jestem na to przygotowana . Zdaję sobie sprawę, że często się pojawiają tego typu pytania, ale jak do tej pory nie jestem dalej pewna co wybrać, więc :
Na moje pierwsze rolki wybrałam USD Realm, i mam zamiar zamówić je z hedonskate. Czy one będą dobre jak dla początkującego w tej dziedzinie ?
Dalej. Ochraniacze. Myślę, że na początek wystarczą mi na nadgarstki, kolana i piszczele. I tu moje kolejne pytanie.<-------->/item1001307353_66 ... czele.html Czy na piszczele takie się nadadzą ? Czy lepiej wziąć te : <-------->/item982814742_661 ... ml#gallery ? Na nadgarstki i kolana nie mam pojęcia jakie wybrać. Zależałoby mi, aby nie były na takie małe rzepy jak te "zwykłe" standardowe, bo mi się strasznie wżynają, przynajmniej na kolana :/ Czy jest ktoś już w tym obeznany, tak żeby mógł mi jakoś doradzić ? (model itp.) Zależało by mi też, aby nie były zbyt drogie. Hmm.. i to by było na tyle. Zależy mi także, a szybkiej pomocy, gdyż chciałabym jak najszybciej zacząć śmigać :) Z góry dziękuję za pomoc :)

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Początkująca, ochraniacze i Rolki

Post autor: zico » sob kwietnia 24, 2010 2:30

Hej,

USD Realmy jak najbardziej, ale jak zależy Tobie na wygodzie - to lepiej wybrać coś innego.
Co do ochraniaczy na piszczele - wyglądają ok i z pewnością ochronią niż byś bez nich jeździła.
Jedno jest pewne - jeśli jest plastyk zamiast materiału, to te z plastykiem będą o niebo lepsze przy ewentualnym uderzeniu, dużo mniejsze odczucie, że w coś uderzyłaś.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Shadoww
Posty: 2
Rejestracja: sob kwietnia 24, 2010 12:43

Re: Początkująca, ochraniacze i Rolki

Post autor: Shadoww » ndz kwietnia 25, 2010 10:23

Dzięki za szybką odpowiedź. Na początku chciałam dt5 lub dt4, ale nie mogłam znaleść już w sklepach :/ A jeśli były to nie było mojego rozmiaru. Kilka osób często wspominało o Realmach więc na nie padł wybór :) Jeśli się wciągnę to i tak będę niedługo kupować nowy rolki . Co do ochraniaczy na te nieszczęsne piszczele... Znalazłam jeszcze coś takiego, ale nie wiem czy się nada <-------->/item1001395409_66 ... owosc.html . Czy nie lepiej czegoś takiego szukać, czy próbować łączyć te na piszczele z .. powiedzmy takimi : <-------->/item1004927418_oc ... omcat.html .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jazda agresywna - sprzęt / Inline aggressive skating equipment”