wybór co do USD

Jazda agresywna - sprzęt / Inline aggressive skating equipment

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Just4Fun
Posty: 8
Rejestracja: ndz listopada 28, 2010 6:30
Moje rolki: :P

wybór co do USD

Post autor: Just4Fun » wt listopada 30, 2010 5:48

Witajcie... kolejne pytanie.
Zrezygnowałem z szukania na alegro i zamierzam kupić rolki ze strony hedonskate.com
Znalazłem dwie pary rolek USD które pasują mi ceną
Chciałbym żebyście pomogli mi wybrać między:
http://www.hedonskate.com/rolki-c-1/usd ... -4138.html
http://www.hedonskate.com/rolki-c-1/usd ... -3451.html

Liczę na szybkie odpowiedzi zaawansowanych skaterów :D

Herb
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 736
Rejestracja: ndz września 14, 2008 9:11
Moje rolki: Turbo-Fusion 84/Solo/Xsjado PB
Jeżdżę od: 08 wrz 2009
Lokalizacja: Kraków

Re: wybór co do USD

Post autor: Herb » śr grudnia 01, 2010 1:02

Bierz wersję Gold. To są te same rolki, ale złote mają lepsze koła (standardowe realm nie wytrzymują długo) i dodany shock absorber (BARDZO ważny element mimo że jest kilka modeli które go nie mają). Materiał na cholewce i bucie wewnętrznym też jest lepszej jakości - mniej podatny na przetarcia.
FSK: RB Solo Estilo RG2+liner Salomon STi Vinny Minton 06+RB Fusion 255mm alu+Bones REDS+UC PB Standard
PB: Xsjado Skeleton 2+Kizer Level 2+PS TWINCAM ILQ7+UC PB Team

AGR: RB Fusion+soulplate Solo+liner RB Blank+RB BLANK frame+koła RB RG2 Pro+RB SG7

Just4Fun
Posty: 8
Rejestracja: ndz listopada 28, 2010 6:30
Moje rolki: :P

Re: wybór co do USD

Post autor: Just4Fun » śr grudnia 01, 2010 8:46

No ok a powiedz mi jeszcze miałeś kiedyś USD?
Bo wielu ludzi mówi że one mają zaniżony numer i mam teraz problem bo musze dobry numer na swoją nogę wybrać.

Herb
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 736
Rejestracja: ndz września 14, 2008 9:11
Moje rolki: Turbo-Fusion 84/Solo/Xsjado PB
Jeżdżę od: 08 wrz 2009
Lokalizacja: Kraków

Re: wybór co do USD

Post autor: Herb » śr grudnia 01, 2010 8:51

Nie, nie śmigam na takich rolkach. Co do rozmiaru - zmierz stopę i dobierz za pomocą tabeli, ew. wyślij zapytanie do sklepu. Realm rzeczywiście mają skopaną rozmiarówkę. Jak masz wątpliwości czy USD to dobra marka - wiedz że lepszych nowych za te pieniądze nie kupisz. Ja bym radził w ogóle wstrzymać się z zakupem- teraz nie pojeździsz, a kasy pewnie coś wpadnie w grudniu, nie? Za 100-150 zł więcej kupisz już o wiele lepsze rolki.
FSK: RB Solo Estilo RG2+liner Salomon STi Vinny Minton 06+RB Fusion 255mm alu+Bones REDS+UC PB Standard
PB: Xsjado Skeleton 2+Kizer Level 2+PS TWINCAM ILQ7+UC PB Team

AGR: RB Fusion+soulplate Solo+liner RB Blank+RB BLANK frame+koła RB RG2 Pro+RB SG7

Awatar użytkownika
Basza
Posty: 9
Rejestracja: śr lutego 09, 2011 3:23
Moje rolki: Valo Sk.1
Jeżdżę od: 01 cze 1997

Re: wybór co do USD

Post autor: Basza » czw lutego 10, 2011 11:39

Rolki Realm mają na stronie zaniżoną rozmiarówkę ( czyli jak jest napisane ze ma tam np 25 cm to w rzeczywistości wkładka ma ok 26cm)- wynika to z tego iż rolki te są bardzo wąskie, i nawet jeśli na długość są ok to istnieje duże prawdopodobieństwo że będą cisnęły z boku. Dlatego też celowałbym w rozmiar większy niż normalnie nosisz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jazda agresywna - sprzęt / Inline aggressive skating equipment”