Projekt USE YOUR SKATES IN CRACOW

Promocja wrotkarstwa w Polsce / Let's promote inline skating in Poland

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Casc
Prześcigant 4x100mm
Posty: 311
Rejestracja: sob lipca 12, 2008 3:20
Moje rolki: Fusion X5
Jeżdżę od: 15 maja 1996
Lokalizacja: Szczecin/Poznań

Re: Projekt USE YOUR SKATES IN CRACOW

Post autor: Casc » pt lipca 22, 2011 12:33

Ładne - tylko jak by kolega walnął baranka w taka ściankę (zdarza się nawet najlepszym) to nie było by wesoło. Brakuje kasku i już. Warotość promo za brak kasku mocno spada
Dlaczego wartość promo spada z tego powodu? Greg jest prawdopodobnie jednym z najbardziej doświadczonych freeriderów, uprawia tę dyscyplinę od wielu lat, wie co umie zrobić, ci którzy z nim mieli okazję pojeździć zapewne potwierdzą że upadki w zasadzie mu się nie zdarzają. Jego praca polega na promowaniu marki RollerBlade, a nie bezpieczeństwa na rolkach. A to czy "na tym poziomie nie wypada jeździć bez" - wielu ludzi (w tym pewnie i Greg) przeformułowałoby na: "czy na tym poziomie wypada jeździć Z?" bujak dobrze napisał "ale to jego sprawa i już".
Mad Blades

Bauer FX1 (1996-1998)
Bauer FX3 (1999-2008)
Fusion X5 (2009 - ?)
Tak kiedyś wyglądały moje rolki:
Obrazek

Awatar użytkownika
koziar2
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 567
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 12:20
Moje rolki: Rollerblade Twister III
Jeżdżę od: 01 maja 2006
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Projekt USE YOUR SKATES IN CRACOW

Post autor: koziar2 » pt lipca 22, 2011 3:15

Casc pisze:
Ładne - tylko jak by kolega walnął baranka w taka ściankę (zdarza się nawet najlepszym) to nie było by wesoło. Brakuje kasku i już. Warotość promo za brak kasku mocno spada
... wielu ludzi (w tym pewnie i Greg) przeformułowałoby na: "czy na tym poziomie wypada jeździć Z?" bujak dobrze napisał "ale to jego sprawa i już".
Niech każdy jeździ jak chce i jak mu wygodniej - według uznania.

Im ostrzej się jeździ tym większe ryzyko się podejmuje i większe prawdopodobieństwo zrobienia sobie poważnej krzywdy. Ja jeżdżę bardzo dobrze i upadki zwykle mi się też nie zdarzają, ale jak się już zdarzą to mam przymusową przerwę od rolek na jakiś czas, bo skutki upadku są o wiele bardziej odczuwalne niż przy zwykłym potknięciu się podczas rozpoczęcia jazdy.

BTW. O Kaskach jest już długaśny wątek, żeby admin czy moderatorzy nas potem nie opieprzali za offtop :)

Ogólnie szacun za filmik i umiejętności :)

Awatar użytkownika
bujak
Prześcigant 4x100mm
Posty: 328
Rejestracja: śr kwietnia 07, 2010 8:54
Moje rolki: Fusion x3
Jeżdżę od: 16 kwie 2010
Lokalizacja: Pobiedziska / Poznań

Re: Projekt USE YOUR SKATES IN CRACOW

Post autor: bujak » pt lipca 22, 2011 9:30

Jest już i reszta filmików :)

Urban:

Dziewczyny:

Dzieci:

Ogół:
rock'n'rollki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Promocja wrotkarstwa w Polsce / Inline skating promotion in Poland”