Aggressive skating

Jazda agresywna - podstawy, informacje, filmy, zdjęcia / The basis of inline aggresive skating, information, photos, videos

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
XArturoX_KaFi_
Posty: 46
Rejestracja: sob kwietnia 28, 2007 7:50
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań/ Jeżyce
Kontakt:

Post autor: XArturoX_KaFi_ » pt maja 11, 2007 2:08

w sumnie hehehe moglibysmy sami zrobić :] instrukcje :] tylko czabyło by paru już umejących ludzi zaprosić do pracy nad takim projektem Aparaty oraz kamerki i jazda :) i byłby role pl :) wszystko da sie zrobić czas i łądna pogoda i jazda ;) no od następnego weekendu zabieram się do tumaczenia zaras mi się zacznie sesja i będzie ciezko ale jak uporam się z projektami to zaras zabieram się do tumaczenia :) a narazie szybko załtwie ASP i do dzieła :]

gilbeert
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 136
Rejestracja: pn lipca 10, 2006 8:08
Moje rolki: Rollerblade Astro 5
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: gilbeert » pt maja 11, 2007 9:44

Ekspert już się zjawił, było o nim na forum tutaj.
Arturo, proponuję dobrowolne przenosiny na Firefox 2 PL i sprawdzanie podkreślonych na czerwono słów przed wysłaniem posta na forum.
Przy okazji mam uwagę ogólną. Wydaje mi się, że forum o wiele lepiej czytałoby się, gdyby Podpisy pod postami forumowiczów nie zajmowały więcej miejsca niż treści ich postów.

gilbeert naraża się

Awatar użytkownika
malczan85
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 457
Rejestracja: wt sierpnia 08, 2006 1:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malczan85 » pt maja 11, 2007 9:23

gilbeert pisze:Ekspert już się zjawił, było o nim na forum tutaj.
Arturo, proponuję dobrowolne przenosiny na Firefox 2 PL i sprawdzanie podkreślonych na czerwono słów przed wysłaniem posta na forum.
Przy okazji mam uwagę ogólną. Wydaje mi się, że forum o wiele lepiej czytałoby się, gdyby Podpisy pod postami forumowiczów nie zajmowały więcej miejsca niż treści ich postów.

gilbeert naraża się
Zgadzam się. Chociaż ja nie używam Firefoxa, mam Internet Explorer.
Może kiedyś ten program sobie zainstaluję.
Xarturo24x pisze:w sumnie hehehe moglibysmy sami zrobić :] instrukcje :] tylko czabyło by paru już umejących ludzi zaprosić do pracy nad takim projektem Aparaty oraz kamerki i jazda :) i byłby role pl :) wszystko da sie zrobić czas i łądna pogoda i jazda ;) no od następnego weekendu zabieram się do tumaczenia zaras mi się zacznie sesja i będzie ciezko ale jak uporam się z projektami to zaras zabieram się do tumaczenia :) a narazie szybko załtwie ASP i do dzieła :]
To bardzo miłe z twojej strony, że masz chęć coś dla forum zrobić. To mnie cieszy. Ale najpierw musisz, przyłożyć się nad ortografią - to jest dla ciebie najważniejsze. :roll: Ten twój powyższy post strasznie się czyta. Nie ma określonej przerwy. Straciłem sporo czasu by dojść co miałeś ma myśli. Piszesz, że masz sesję, no to, z tej okazji życzę powodzenia.
Pozdrawiam.



Znalazłem film na youtube... są pewne tricki pokazane w zwolnionym tempie filmu... jest warto się temu przyjrzeć, a potem ćwiczyć samemu :)
Oto link do tego filmu:
http://www.youtube.com/watch?v=WpJB9KrU ... ed&search=
"Google moim przyjacielem" ;P

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » ndz maja 13, 2007 12:04

Właśnie wróciłem do domu. Jak słusznie Toudi zauważył - rampa może być mokra - jedziemy, czy inny termin?
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
XArturoX_KaFi_
Posty: 46
Rejestracja: sob kwietnia 28, 2007 7:50
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań/ Jeżyce
Kontakt:

Post autor: XArturoX_KaFi_ » śr maja 23, 2007 3:12

Zawansowiani 8) , kiedy idziemy na Role 8) Aaggressive hahaha ;) ja już bardziej pobijany nie mogę być upadków się nie bać :P, kiedy i gdzie idziemy nie mam kobiety wyjechała wiec do czwartku wieczorem jestem Wolny Wolny a jeszcze raz powiem Wolny :D

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » ndz czerwca 24, 2007 12:13

zico pisze:Dobra, grupa poznańska - kiedy idziemy na rampę? :) Pokaże, co tam jeszcze pamiętam ;)

Trochę pokracznie, ale powolutku powracam z równowagą ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

azrahel
Posty: 19
Rejestracja: czw września 18, 2008 4:40

Re: Aggressive skating

Post autor: azrahel » śr września 24, 2008 11:21

to moze ja tez cos powiem :)

Uno
jest program ktory tlumaczy CALE STRONY W CZASIE RZECZYWISTYM, co znaczy, ze jak go masz, to problem z angielskimi (i nie tylko) stronami znika :)
czesto jest niegramatycznie, ale da sie ogarnac co i jak :). Nie pamietam jak sie nazywa, ale jak juz ktos napisal "google nie gryzie":)
wpisz web translator, albo real time web translator, jakos podobnie sie chyba nazywal jeden z tych programow.

Duo
jakby co moge przetlumaczyc co trzeba. Tyle ze tlumacznenie STRON jako calosci nie ma najmniejszego sensu moim zdaniem, za duzo czasu, za maly efekt.
Jezeli chcesz to wrzuc tutaj, albo w PM jakies artykuly to przetlumacze chetnie jak bede mial chwile :), a zwykle pare chwil mam :PP

Trez (jakkolwiek sie to pisze xD)
Czy ten kolega od problemow ort jest polakiem ?! z ciekawosci, nie zlosliwie;)

pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jazda agresywna - podstawy, media / The basis of inline aggresive skating, information, media”