Obóz treningowy na Sardynii

Szybciej, dalej, efektywniej! Porady dla tych, którzy chcą dać z siebie więcej
Faster, longer, more efectively! Place for people who want to be better at inline speed skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

WOJTEK45
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 907
Rejestracja: wt czerwca 05, 2007 12:31
Moje rolki: zbyt wolne
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

Obóz treningowy na Sardynii

Post autor: WOJTEK45 » ndz października 21, 2007 3:46

Uwaga na dzień 5.11.2007 są jeszcze 2 wolne miejsca na wyjazd na Sardynię Zapraszam chętnych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czołem,
uprzejmie informuję ,że w terminie od 08 do 18 marca 2008 ( 10 dni) organizujemy obóz treningowy na Sardynii.
Planowany jest wyjazd 8-10 osób plus trener .
Przelot samolotem z Warszawy.
Na tę chwilę dysponujemy jeszcze 5 wolnymi miejscami.
Czasu niestety dużo nie ma . Do środy ( 24.10.2007) musimy wpłacić kasę za bilety lotnicze.
Jeżeli ktoś jest chętny udoskonalić swą technikę i potrenować w grupie pod okiem profesjonalisty to proszę o kontakt tel.kom. 601303011. Podam więcej szczegółów.
Obóz na wzór imprez organizowanych przez "Experts in speed" ale za zdecydowanie niższe pieniądze.
Ostatnio zmieniony pn listopada 05, 2007 11:18 przez WOJTEK45, łącznie zmieniany 2 razy.

WOJTEK45
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 907
Rejestracja: wt czerwca 05, 2007 12:31
Moje rolki: zbyt wolne
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

Uzupełnienie dot wyjazdu na sardynię

Post autor: WOJTEK45 » wt października 23, 2007 10:49

Grupa wyjazdowa liczy na dzisiaj 6 osób.
Jest jeszcze miejsce dla 3-4 maximum.
jeżeli bedą zainteresowani to winni wykupić "miejsce" za 400 zł i kwestie przelotu , które determinowąły termin do środy , załatwiać samemu lub bez gwarancji ceny przelotu , która to gwarancja działa do środy.

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ariel » śr października 24, 2007 8:54

Byłbym chętny ale dopiero teraz przeczytałem te rewelacje. I co dalej?
Miłość wzrasta poprzez miłość

WOJTEK45
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 907
Rejestracja: wt czerwca 05, 2007 12:31
Moje rolki: zbyt wolne
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

wyjazd

Post autor: WOJTEK45 » czw października 25, 2007 7:46

cześć Ariel
odpowiedziałem na twoją prywatną skrzynkę ponownie dzisiaj ( niedziela 15:35)
Potwierdź że otrzymałeś wiadomość

Awatar użytkownika
dzosef
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 183
Rejestracja: sob sierpnia 13, 2005 10:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Zoppot
Kontakt:

Re: Obóz treningowy na Sardynii

Post autor: dzosef » czw marca 20, 2008 11:25

Informuję, że wczoraj ekipa sardyńska dotarła do domów i przeżyła niesamowity szok klimatyczny!
Obóz się odbył i pozostały już tylko wspomnienia, zdjęcia (postaram się jeszcze dzisiaj wrzucić) i mam nadzieję niezła forma ;)
Byliśmy w składzie - Rysiu Białkowski jako trener, Wojtek Hartung, Jacek Molendowski, Mariusz Krukowski, Bartek Glaas - Twister Trójmiasto, Daniel Mazurek - Viking Elbląg, Piotr Konefal. W sumie było 9 dni treningowych, 2 bardzo solidne treningi dziennie z naciskiem na technikę i duże objętościowo wyjeżdzenie, nie brakowało oczywiście róznego rodzaju interwałów, przyspieszeń, elementów starów, na koniec śmignelismy maraton całą grupą w 1:29. Jeden trening lżejszy, jeden cięższy, żeby sie nie zajechać totalnie. W sumie przejechalismy około 300km
Wiedzy i umiejętności znakomitego trenera chyba reklamować nie muszę, także mam nadzieję, że praca zaprocentuje. Warunki pogodowe do jeżdzenia idealne - około 15 - 20 stopni i baaardzo mało chmur, zero deszczu. Co do tras to cała Sardynia jest raczej górzysta ale udało się znaleźć jakieś fajne płaskie kawałki, asflat przeważnie bardzo dobrej jakości. Spotkaliśmy się z ogranizatorami z Experts in speed i muszę powiedzieć, że byli bardzo mocno zdziwieni, że się zorganizowaliśmy i przyjechaliśmy. Jednak w porównaniu z ich właściwie rekreacyjnym jeźdzeniem my wykonaliśmy naprawdę kawał sporej roboty i to w dodatku dużo mniejszym nakładem finansowym. Już teraz myślimy nad wyjazdem w przyszłym roku w podobnym składzie.

Awatar użytkownika
dzosef
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 183
Rejestracja: sob sierpnia 13, 2005 10:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Zoppot
Kontakt:

Re: Obóz treningowy na Sardynii

Post autor: dzosef » czw marca 20, 2008 11:41

Obrazek

Obrazek

Obrazek

WOJTEK45
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 907
Rejestracja: wt czerwca 05, 2007 12:31
Moje rolki: zbyt wolne
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

RELACJA ze zgrupowania na Sardynii

Post autor: WOJTEK45 » śr marca 26, 2008 7:26

UWAGA!!!!!!!
zakończyliśmy prace nad relacją ze zgrupowania Sardynia 2008. Już wkrótce przedstawimy Wam relację pisemną, fotograficzną i być może filmową.
Będziemy również przedstawiać perspektywę kolejnego zgrupowanie SARDYNIA 2009 do uczestnictwa w którym będziemy gorąco zachęcać!!!!!!!!!!!!!!
Szukajcie już wkrótce informacji o zgrupowaniu na Sardynii

ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening, porady / Training, solutions”