Łyżwy a rolki

Szybciej, dalej, efektywniej! Porady dla tych, którzy chcą dać z siebie więcej
Faster, longer, more efectively! Place for people who want to be better at inline speed skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

kmieto7

Post autor: kmieto7 » czw marca 16, 2006 7:22

Zgadzam sie z powerhouski odnosnie jazdy na wrotkach i panczenach dla zwykłych zjadaczy chleba nie ma lepszego treningu w zimie niz jazda na łyzwach. Wydaje mi sie Zico ze twoje spostrzezenia wyni
kaja z jazdy na hokejowkach bo wyczytałem na forum ze lubisz rowniez grac w hokeja? sam nieraz jezdze na hokejowkach i faktycznie jest inna jazda niz na panczenach. Pozdrawiam!!!
Ostatnio zmieniony sob kwietnia 15, 2006 11:53 przez kmieto7, łącznie zmieniany 1 raz.

kmieto7

Post autor: kmieto7 » czw marca 16, 2006 8:09

Odnosnie treningow to zdaje mi sie ze chyba nadmieniał gdzies Zico na temat deski do jazdy w domu. Jesli ktos ma warunki do trzymania takiej deski to smiało moze smigac w zimie. Taka deske mozna samemu zrobic. Sam kiedys na takiej desce trenowałem w lecie jak jeszcze nie było dostepu do rolek w Polsce.Deske taka mozna zrobic z paneli podłogowych głatkich, na koncach zrobic odbojnice od ktorych bedziemy sie odbijac, dobrze wypastowac pronto do podłogi i jeszcze bambosze wełniane na adidasy i mozemy walczyc z oporami tarcia.

Awatar użytkownika
powerhouski
Prześcigant 4x100mm
Posty: 306
Rejestracja: śr marca 17, 2004 3:15

Post autor: powerhouski » czw marca 16, 2006 3:04

Sorry Kmieto,

Myślałam że to może Krzysiek albo Wiesiek jeżdziłam z obydwoma a z Krzyśkiem studiowałam swego czasu na warszawskim AWFie.

W każdym razie pozdrowienia dla wszystkich Kmietów :D :D :D
Kto mi dał skrzydła niech mi z łap odmota sidła...

kmieto7

Post autor: kmieto7 » ndz kwietnia 16, 2006 12:05

kmieto7 pisze:Witam Przemo pytałem sie syna to mi powiedział ze oficjalnie tor jest czynny do 15 marca, ale ze wzgledu na sprzyjajace warunki podejrzewam ze bedzie czynny troche duzej. Tor znajduje sie na ul. Sikorskiego niedaleko ul. Sybirakow odległosc ok. 150 m. Treningi odbywaja sie rano dla uczniow szkoły sportowej od 8 do 11 , a po południu pomiedzy 16 a 18. W soboty rano od 9 do 11. Troche szkoda ze jest juz koniec sezonu, ale na przyszły sezon zimowy krecimy ekipe byłych łyzwarzy i chcemy troche pojezdzic na lodzie.Ja czekam juz na sezon wrotkarski, syn juz sie pytał kiedy przykrece mu szyny z rolkami. Tak wiec pozdrawiam!!!
http://www.osirlubin.pl/obiekty/lodowisko/lodowisko.php

ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening, porady / Training, solutions”