...::: Fantazja realna czy nie ? :::...

Szybciej, dalej, efektywniej! Porady dla tych, którzy chcą dać z siebie więcej
Faster, longer, more efectively! Place for people who want to be better at inline speed skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
malczan85
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 457
Rejestracja: wt sierpnia 08, 2006 1:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

...::: Fantazja realna czy nie ? :::...

Post autor: malczan85 » czw sierpnia 24, 2006 2:12

Jak za wiele osób czasem myśli i fantazuje... akurat ja taki jestem... trening od morza do gór (albo odwrotnie jak to woli) te 500 km... jak sobie myślicie...? Męczące ale pewnie dobre na schudnięcie i dopracowanie kondycji... oraz na dobrą budowę mięśni nóg i inncyh części ciała ... Były jakieś rekordy ... ?
Tu nie wspominam o prędkościach(bo taki temat był już) :!:
Jestem ciekaw ...
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
wełek
Prześcigant 4x110mm
Posty: 435
Rejestracja: ndz lipca 25, 2004 7:16
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów lubelski
Kontakt:

Post autor: wełek » czw sierpnia 24, 2006 3:00

Taka wyprawa bez przygotowania nie polecam bo różnie może się skończyć( a nawet bardzo szybko może się skończyć obtarcia i zmęczenie). Pozatym pogoda ciężko trafić żeby była ładna przez pare dni, a tak ok 5 dni to spokojnie by trzeba było( przy dobrej grupie). I jeszcze trasa trzeba by było ja sprawdzić bo są miejsca nie przejezdne na rolakch. Trzeba by było też uważać na samochody różni kierowcy różnie reagują i z różną prędkością jeżdżą( żeby się nie skończyło tragicznie). I też przydało by się omijać miasta w godzinach szczytu przynajmniej bo ruch duży i ciężko przejechać. To takie największe problemy jeśli chodzi o taki wyjazd. Może troche czarno to opisałem, ale niestety trzeba się liczyć ze wszystkim.

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » czw sierpnia 24, 2006 3:05

Tj. wełek pisze.

Ale też niech tylko Alan podłapie ten temat - naprawdę może wiele dopowiedzieć, ponieważ nie w jednej podobnej wyprawie uczestniczył :)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
malczan85
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 457
Rejestracja: wt sierpnia 08, 2006 1:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malczan85 » czw sierpnia 24, 2006 3:38

Wełek > masz całkowitą rację, napisałem ogólnie, ale można coś w tym stylu przygotować (np. "niebiescy" będą prowadzić) ale uprzednio trzeba przygotować np. wyżywienie, napoje, sprzęt do spania(na pewno 1 osoba nie będzie tego woziła na plecach broń boże kręgosłup sobie połamiecie, ale można zorganizować jeden samochód dostawczy który zabierze nasze sprzęty, ekipa na rolkach (np. ok 20-30 osób), niebiescy na niebiesko-czerwonym kogucie :D (my jako VIP) ale dobrze by było wiedzieć jakie drogi są (wiem po głównej trasie nie będziemy jeździć bo się nie nadaje >>>koleiny) Ciekaw jestem czy było by dużo chętnych na takie wycieczki rolkowe? Czy na takie wycieczki trzeba będzie dużo sfinansować...? itp.

Zico > racja niech Alan do nas przyłączy :)[/quote]

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » pt sierpnia 25, 2006 10:24

Byl kiedys gosc, o ksywie Kaskader, ktory przejechal 1000km po Polsce, jechal o ile dobrze pamietam z Gdanska do Krakowa i stamtad do Warszawy. Oczywiscie konieczne byloby zabezpieczenie jadacych, mysle, ze kilka chetnych osob by sie znalazlo.

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ariel » pt sierpnia 25, 2006 10:50

Oj znalazło by się.

Awatar użytkownika
malczan85
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 457
Rejestracja: wt sierpnia 08, 2006 1:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malczan85 » pt sierpnia 25, 2006 11:42

WFH pisze:Byl kiedys gosc, o ksywie Kaskader, ktory przejechal 1000km po Polsce...
ILE :?: :shock: 1000 KM :shock: Trzeba pobić rekord co wy na to...? :wink:

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » pt sierpnia 25, 2006 11:44

Rekord to zdaje się 3000 w 300 godzin...
Pozdrawiam Piotrek

Awatar użytkownika
malczan85
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 457
Rejestracja: wt sierpnia 08, 2006 1:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malczan85 » pt sierpnia 25, 2006 11:47

PeterCave pisze:Rekord to zdaje się 3000 w 300 godzin...
Nio nie róbcie ze mnie jaj, naprawdę ? :shock: 3000 km wow SUUUPEEERRR :shock:

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » pt sierpnia 25, 2006 11:48

tak, zgadza się kaskader - Arkadiusz Ciesielski (nie rodzina), miał przejechać na rolkach Chiński Mur - chyba nie podszedł do tej imprezy.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » pt sierpnia 25, 2006 8:21

zico pisze:tak, zgadza się kaskader - Arkadiusz Ciesielski (nie rodzina), miał przejechać na rolkach Chiński Mur - chyba nie podszedł do tej imprezy.
Po przejechaniu 1000km tez byl niezle wkurzony, bo nie dostal obiecanej nagrody i wogole rozne jaja byly z rejestracja jego wyczynu...(czytalem o tym w gazecie). Do Muru Chinskiego sie przymierzal, ale ostatecznie ma tylko zone(dziewczyne?) azjatke :D

Awatar użytkownika
malczan85
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 457
Rejestracja: wt sierpnia 08, 2006 1:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malczan85 » pt sierpnia 25, 2006 9:55

WFH pisze:Po przejechaniu 1000km tez byl niezle wkurzony, bo nie dostal obiecanej nagrody i wogole rozne jaja byly z rejestracja jego wyczynu...(czytalem o tym w gazecie). Do Muru Chinskiego sie przymierzal, ale ostatecznie ma tylko zone(dziewczyne?) azjatke :D
Na co mu nagroda ważne że pokonał taką odlełość, ja w tej sytuacji nie liczył na nagrodę, nagroda to jest taka, że mogę być sławny (ale tego typu sportu rzadko być sławnym). Fajnie sobie pokonać taką odległość a tuż przy mecie dziewczyny za mną latają :oops: 8) :lol:

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » pn sierpnia 28, 2006 2:47

malczan85 pisze: Na co mu nagroda ważne że pokonał taką odlełość, ja w tej sytuacji nie liczył na nagrodę, nagroda to jest taka, że mogę być sławny (ale tego typu sportu rzadko być sławnym). Fajnie sobie pokonać taką odległość a tuż przy mecie dziewczyny za mną latają :oops: 8) :lol:
Nagrode i to spora mial obiecana...Dlatego nie byl zadowolony.

pnw22
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 238
Rejestracja: śr lutego 08, 2006 6:51

Post autor: pnw22 » pn sierpnia 28, 2006 7:06

wełek pisze:Taka wyprawa bez przygotowania nie polecam bo różnie może się skończyć( a nawet bardzo szybko może się skończyć obtarcia i zmęczenie). Pozatym pogoda ciężko trafić żeby była ładna przez pare dni, a tak ok 5 dni to spokojnie by trzeba było( przy dobrej grupie). I jeszcze trasa trzeba by było ja sprawdzić bo są miejsca nie przejezdne na rolakch. Trzeba by było też uważać na samochody różni kierowcy różnie reagują i z różną prędkością jeżdżą( żeby się nie skończyło tragicznie). I też przydało by się omijać miasta w godzinach szczytu przynajmniej bo ruch duży i ciężko przejechać. To takie największe problemy jeśli chodzi o taki wyjazd. Może troche czarno to opisałem, ale niestety trzeba się liczyć ze wszystkim.
Na ten temat bym mogl wam bardzo duzo powiedziec bo juz mam taka waprawe za soba w Maju 2003 1000km i w 2004 2000km oczywiscie na rolkach zdazylem wielkie doswiadczenie zebrac w ciagu 15tu lat,na taka impreze bym od razu poszedl.

Awatar użytkownika
malczan85
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 457
Rejestracja: wt sierpnia 08, 2006 1:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malczan85 » pn sierpnia 28, 2006 11:00

pnw22 pisze:
wełek pisze:Taka wyprawa bez przygotowania nie polecam bo różnie może się skończyć( a nawet bardzo szybko może się skończyć obtarcia i zmęczenie). Pozatym pogoda ciężko trafić żeby była ładna przez pare dni, a tak ok 5 dni to spokojnie by trzeba było( przy dobrej grupie). I jeszcze trasa trzeba by było ja sprawdzić bo są miejsca nie przejezdne na rolakch. Trzeba by było też uważać na samochody różni kierowcy różnie reagują i z różną prędkością jeżdżą( żeby się nie skończyło tragicznie). I też przydało by się omijać miasta w godzinach szczytu przynajmniej bo ruch duży i ciężko przejechać. To takie największe problemy jeśli chodzi o taki wyjazd. Może troche czarno to opisałem, ale niestety trzeba się liczyć ze wszystkim.
Na ten temat bym mogl wam bardzo duzo powiedziec bo juz mam taka waprawe za soba w Maju 2003 1000km i w 2004 2000km oczywiscie na rolkach zdazylem wielkie doswiadczenie zebrac w ciagu 15tu lat,na taka impreze bym od razu poszedl.
Dużo powiedziec...? Nio pisz... jestem ciekaw... po to jest forum byśmy sobie nawzajem przekazywali informacje, nie zmuszam cię byś pisał ale jeżeli będziesz miał czas i ochotę to chętnie sobie poczytam....Pozdrawiam Cię serdecznie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening, porady / Training, solutions”