Używane czy nowe - rolki do 200 zł

Odpowiedzi na częste pytania - na co należy zwrócić uwagę kupując rolki (wrotki) i jak je serwisować
Frequently Asked Questions - what you should know about buying an inline skates, how to maintain them

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

dembik
Posty: 1
Rejestracja: czw marca 29, 2012 8:40
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Używane czy nowe - rolki do 200 zł

Post autor: dembik » czw marca 29, 2012 8:51

Witam,

na imię mam Bartek i jeździłem kilka lat w latach 1995-1998. Od tego czasu nie miałem na nogach rolek i teraz chciałbym znowu pojeździć rekreacyjnie z moją dziewczyną (która nie jeździła jeszcze na rolkach).

Chciałbym kupić rolki, ale póki nie chciałbym wydać więcej niż 200 zł. Tu pojawia się pytanie, czy bardziej polecilibyście nowe no name, czy używane markowe.

Jeśli chodzi o no name - jest tego trochę na allegro - problem w tym, że nie z Wrocławia, więc nie mógłbym ich przymierzyć.
np. takie: <nie podajemy linków>/rewelacja-rolki-abec7 ... 96798.html lub <nie podajemy linków>/markowe-rolki-screw-o ... 33139.html

Niby mają łożyska ABEC 5 i 7 (w zależności od modelu). Dość dobre kółka i są nowe.

Zastanawiam się jednak jeszcze nad używanymi - najchętniej z Wrocławia (mógłbym podjechać, założyć, przymierzyć).

Rollerblade: <nie podajemy linków>/rollerblade-44-rolki- ... 97556.html
K2: <nie podajemy linków>/rolki-k2-reflex-eur-4 ... 02730.html
Bauer: <nie podajemy linków>/rolki-bauer-r-44-i2235208810.html

Bardzo proszę o pomoc i porady.
pozdrawiam
Bartek

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Używane czy nowe - rolki do 200 zł

Post autor: zico » czw marca 29, 2012 8:55

W tej kwocie tylko używane z dolnej listy. Poczytaj forum, a zrozumiesz dlaczego.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wrotkarstwo czyli jazda na rolkach - podstawowe informacje dla wszystkich”