Rolki za 300zł

Odpowiedzi na częste pytania - na co należy zwrócić uwagę kupując rolki (wrotki) i jak je serwisować
Frequently Asked Questions - what you should know about buying an inline skates, how to maintain them

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

krolik_bystrzak
Posty: 1
Rejestracja: śr lipca 25, 2012 12:40
Moje rolki: póki co brak

Rolki za 300zł

Post autor: krolik_bystrzak » śr lipca 25, 2012 12:51

Witam,
Wiem, że pewnie dostanie mi się za nieużywanie opcji 'szukaj', ale niestety nie znalazłam niczego dla siebie w wyszukanych tematach. :) Na rolkach jeździć umiem dość dobrze jeśli idzie o cele rekreacyjne. Tylko że jeżdżę na starych Bauerach (mają pewnie z 15 lat, może i więcej), łożyska są zapiaszczone a but, powiedzmy, niedobrany. Wylewam siódme poty przy jeździe 'pod górkę'. :) Dlatego przydałoby się zakupić nowe, najlepiej w cenie około 300-350zł. Chodzi mi o rolki głównie do poruszania się po mieście (bo paliwo jest takie drogie...) czy po jakimś parku. Dlatego szukam rolek w przystępnej cenie, jak najlepszych dostępnych za tę kwotę. Mam nadzieję, że pomożecie :)
Pozdrawiam, Królik Bystrzak :)

edit:
Znalazłam właśnie takie, czy nadawałyby się?
<nie podajemy linków>/rolki-damskie-fila-he ... 16989.html

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Rolki za 300zł

Post autor: Doody » pn lipca 30, 2012 12:24

Nie nadawały by się ... to są rolki do jazdy rekreacyjnej, ty potrzebujesz czegoś do jazdy po mieście tym bardziej że do tej pory jeździsz w bycie ze skorupą. Celuj w Rollerblade x3, SEBA FRX, FILA NRK ewentualnie Powerslide Metro. Jeśłi chcesz wydać do około 300 to raczej w grę wchodzą używki.

A jak byś poszukał na forum, to na pewno znalazł byś analogiczny temat.
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

Awatar użytkownika
Butterfly
Posty: 10
Rejestracja: pn sierpnia 20, 2012 10:20
Moje rolki: oxylo freeride
Jeżdżę od: 02 sty 2003
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Rolki za 300zł

Post autor: Butterfly » wt sierpnia 21, 2012 10:23

Witam.
ja jeździłam na starych rolkach ładnych parę lat Ale były tak stare, że ledwo kółka się kręciły. Teraz zakupiłam Oxelo (tak wiem wiem to marka z decathlonu i słyszałam wiele negatywnych opinii) ale teraz codziennie na nich pomykam i jestem zadowolona. Dałam za nie 350 zł. Są zwrotne, szybkie, nie za ciężkie i noga ani trochę nie boli.
pozdrawiam
Butterfly :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wrotkarstwo czyli jazda na rolkach - podstawowe informacje dla wszystkich”