POZNAN

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Anna65
Posty: 17
Rejestracja: sob października 28, 2006 11:38
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Anna65 » pt lipca 13, 2007 8:50

A szanowna koleżanka Anna65 to się nigdy nie ogląda?
Ja tam się przyznam, że nie ma nic przyjemniejszego jak jechać za takim zgrabnym tyłeczkiem i podziwiać ruchy. Można też czasem nawet zaczepić i miło porozmawiać. Ja tam gustuję oczywiście w męskich tyłeczkach... A te obcisłe wrotkarskie stroje podkreślają zalety... (oczywiście jak ktoś je ma :P ).

W pełni popieram widoki są ok jeśli chodzi głównie o obcisłe stroje....ale te brzuszki tylnie zawieszenie jak najbardziej.... :)))


Sama wielokrotnie jeździłam z takimi "podtatusiałymi" rolkarzami, a w samochodzie lub na ławeczce siedziała nierolkowa żona z dzieckiem. Oczywiście siłą wyciągnięta z domu przez męża-rolkarza.

To dlaczego nierolkowy człowiek(kobieta) jest gorszy?????????????


W większości przypadków są to osoby szukające kontaktów z innymi ludźmi tak samo lubiącymi rolki jak oni. Najczęściej chcą tylko porozmawiać i nic więcej. Pożalić się na rodzinę, paskudną pracę, chorobę itd.

I TAK TO WłAśNIE SIę ZACZYNA.....A CIERPI KTO? RODZINA


:( :( :(
:( :lol:
zbyt mało ruchu...:((( za to wiele pracy:)))

Awatar użytkownika
Marta
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 224
Rejestracja: śr maja 10, 2006 1:23
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Marta » pt lipca 13, 2007 10:16

Anna65 pisze:W pełni popieram widoki są ok jeśli chodzi głównie o obcisłe stroje....ale te brzuszki tylnie zawieszenie jak najbardziej.... :)))
Z przodu tez fajnie wyglądają :D . Oczu nie można oderwać...
Anna65 pisze:
Marta pisze:Sama wielokrotnie jeździłam z takimi "podtatusiałymi" rolkarzami, a w samochodzie lub na ławeczce siedziała nierolkowa żona z dzieckiem. Oczywiście siłą wyciągnięta z domu przez męża-rolkarza.
To dlaczego nierolkowy człowiek(kobieta) jest gorszy?????????????
Gorszy???? Wcale nie gorszy. Czyżbym coś takiego napisała?
Anna65 pisze:
Marta pisze:W większości przypadków są to osoby szukające kontaktów z innymi ludźmi tak samo lubiącymi rolki jak oni. Najczęściej chcą tylko porozmawiać i nic więcej. Pożalić się na rodzinę, paskudną pracę, chorobę itd.
I TAK TO WłAśNIE SIę ZACZYNA.....A CIERPI KTO? RODZINA


:( :( :(
:( :lol:
A guzik prawda. Trzeba tylko znać umiar. Rolki to dla nich sposób na odreagowanie stresu. To jak łyk świeżego powietrza. Chwila oddechu od trosk życia codziennego. Ja osobiście uważam, że każdy powinien mieć jakąś odskocznię. Coś czemu można się poświęcić bez reszty i niekoniecznie to muszą być wspólne zainteresowania z tą drugą połową. Może życie nie staje się łatwiejsze, ale ma się siłę na codzienne zmagania, bo jest jeszcze jakiś cel.
Znowu rolki :)

Rolfan
Ścigant 4x110mm
Posty: 362
Rejestracja: pt lipca 07, 2006 4:56
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: ze Szczecina

Post autor: Rolfan » sob lipca 14, 2007 10:14

Wreszcie seksowna dyskusja.Bo ja myslałem do tej pory, że rolkarze do bezpłciowcy.
Pozdrowienia

Anna65
Posty: 17
Rejestracja: sob października 28, 2006 11:38
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Anna65 » sob lipca 14, 2007 1:04

Rolfan pisze:Wreszcie seksowna dyskusja.Bo ja myslałem do tej pory, że rolkarze do bezpłciowcy.
Nie wcale się nie mylisz to zarówno płeć piękna jak i mężczyźni.....
zbyt mało ruchu...:((( za to wiele pracy:)))

Anna65
Posty: 17
Rejestracja: sob października 28, 2006 11:38
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Anna65 » sob lipca 14, 2007 1:07

ok super pogoda na rolki i rolkarzy i rolkarki :wink: :wink: :wink:
zbyt mało ruchu...:((( za to wiele pracy:)))

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”