[Jarocin]

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
MamuciManiak
Czterokółkowiec
Posty: 64
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 6:34
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Jarocin / Kraków

[Jarocin]

Post autor: MamuciManiak » pn września 14, 2009 11:00

Witam. wróciłem na jakiś czas (do końca września) do Jarocina. Z roleczkami oczywiście :jocolor:
no i tego samego dnia zawitałem na parking sławetnego Kauflandu. wrażenia pierwsza klasa. asfalt równiutki i o odpowiedniej godzinie nawet wystarczająco pusto.

jest ktoś z Jarocina? zawsze fajniej pojeździć w większej liczbie. a może są lepsze miejscówki?

Awatar użytkownika
maciejsmolar
Posty: 7
Rejestracja: pn maja 16, 2011 1:13
Moje rolki: Rollerblade Twister 80
Jeżdżę od: 23 cze 2005

Re: [Jarocin]

Post autor: maciejsmolar » czw maja 24, 2012 7:23

Ja jestem , co prawda z okolic ale dojechać zawsze można ;) Jezdze głownie freestyle slalom i urban skating. Mam nadzieje, ze uda nam sie kiedyś posmigac razem. Pozdrawiam Maciej ;)

kolorowa
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 27, 2012 9:23

Re: [Jarocin]

Post autor: kolorowa » ndz maja 27, 2012 9:40

Też jestem z Jarocina i próbuję swych sił w slalomie. Mam 15 lat, ale od razu pokochałam rolki. Teraz szukam mentora. :) Fish, cross i snake jakoś mi idzie, ale reszty trochę trudno mi się nauczyć z internetu, a na razie nie mam możliwości dojazdu do Poznania. Ktoś chętny do wsparcia mnie z okolic Jarocina? :wink:

Awatar użytkownika
maciejsmolar
Posty: 7
Rejestracja: pn maja 16, 2011 1:13
Moje rolki: Rollerblade Twister 80
Jeżdżę od: 23 cze 2005

Re: [Jarocin]

Post autor: maciejsmolar » pn czerwca 04, 2012 10:33

kolorowa pisze:Też jestem z Jarocina i próbuję swych sił w slalomie. Mam 15 lat, ale od razu pokochałam rolki. Teraz szukam mentora. :) Fish, cross i snake jakoś mi idzie, ale reszty trochę trudno mi się nauczyć z internetu, a na razie nie mam możliwości dojazdu do Poznania. Ktoś chętny do wsparcia mnie z okolic Jarocina? :wink:
Ja jestem dokładnie z Jaraczewa (miejscowość oddalona ok 15 km od Jarocina) ale codziennie dojezdzam do szkoly, wiec chetnie moge sie z toba wybrac na rolki ( razem zawsze raźniej ) aby pocwiczyc trudnej, ale zarazem swietnej sprawy jaka jest slalom ;) ( w mojej miejscowości planujemy zlożyć team slalomowy wiec bedziemy zbierac ludzi. Mam juz (wraz ze mna) 5 osob, wiec jeśli jestes chętna to serdecznie zapraszam ;) Pozdrawiam Maciej

kolorowa
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 27, 2012 9:23

Re: [Jarocin]

Post autor: kolorowa » pt czerwca 08, 2012 8:23

maciejsmolar pisze:
kolorowa pisze:Też jestem z Jarocina i próbuję swych sił w slalomie. Mam 15 lat, ale od razu pokochałam rolki. Teraz szukam mentora. :) Fish, cross i snake jakoś mi idzie, ale reszty trochę trudno mi się nauczyć z internetu, a na razie nie mam możliwości dojazdu do Poznania. Ktoś chętny do wsparcia mnie z okolic Jarocina? :wink:
Ja jestem dokładnie z Jaraczewa (miejscowość oddalona ok 15 km od Jarocina) ale codziennie dojezdzam do szkoly, wiec chetnie moge sie z toba wybrac na rolki ( razem zawsze raźniej ) aby pocwiczyc trudnej, ale zarazem swietnej sprawy jaka jest slalom ;) ( w mojej miejscowości planujemy zlożyć team slalomowy wiec bedziemy zbierac ludzi. Mam juz (wraz ze mna) 5 osob, wiec jeśli jestes chętna to serdecznie zapraszam ;) Pozdrawiam Maciej
Bardzo chętnie spotkam się z kimś, kto tak jak ja, interesuje się slalomem. Podoba mi się też pomysł z teamem. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie, kiedy będzie ładna pogoda, pojeździmy razem ;) Trzeba by tylko opracować jakiś plan :) Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”