Krzywe nogi :P

Odżywianie, regeneracja, jak zapobiegać kontuzjom - cieszmy się zdrowiem jak najdłużej!
Nutrition, regeneration, injuries. Your health is the most important thing

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
orken
Czterokółkowiec
Posty: 99
Rejestracja: pt lipca 27, 2007 3:18
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gorlice/Krakow

Krzywe nogi :P

Post autor: orken » ndz lipca 29, 2007 12:45

Witam, otoz neka mnie jedno pytanie, a mianowicie, czy to dobrze ze mam nogi w ukladzie

Kod: Zaznacz cały

          | |
        _|   |_

Krotko mowiac, o zlaczeniu kolan moge sobie pomarzyc :). Dziwi mnie to, poniewaz wszyscy moi znajomi ktorzy nie mieli stycznosci z rolkami maja je proste, a ja mam krzywe jak cholera :). Moze to dobrze ze takie sa, moze to od wiecznego uginania kolan? :).
Slalomem przez życie.

Awatar użytkownika
Agent_L
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 565
Rejestracja: wt lipca 17, 2007 12:36
Jeżdżę od: 01 sie 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Agent_L » ndz lipca 29, 2007 10:22

Sądzę że takie nogi występowały już długo przed tym zanim wynaleziono rolki : D
Powerslide Cell 2006 /44 + Salomon Pilot V10 ?2004? /45
Kontakt : 505614321, PMy czytam rzadko : )
rolkowa mapka Warszawy

Awatar użytkownika
cyber_human
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 116
Rejestracja: ndz czerwca 25, 2006 11:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: cyber_human » ndz lipca 29, 2007 6:22

kolego, albo proste nogi sie ma, albo nie ma :)
ja mam dosc mocne skrzywienia w kolanach i moje kolana slabo nosza ciezary i wysilek - cale zycie na rowerze jezdzilem i bylo ok, potem troche przerwy, tak z 6 lat :P i teraz po 20-30 km sa klopoty... na szczescie na rolkach jest na razie ok... przy tych samych dystansach... ale do rzeczy... otoz, u mnie jest tak, ze nie moge miec w linii linii kolek, kolan i np ud... od kolana w dol ucieka na zewnatrz... wiec jak chce miec szyne pod udem, to w kostce musze miec niezle wygiecie... smiesznie to wyglada, dziwnie mi sie jezdzi do tylu, trudniej uczy slalomow i mocno nadwyreza kostke... ale, mocno sobie kostki rozciagam, a rozciagniecie nie jest zle... o ile wytrzymaja sciegna i torebki stawowe, to moze jak niektorzy, bede w stanie kiedys pod samochodem (ciezarowym chyba) przejechac... hehe, ale tak powaznie...
jesli Cie nie boli to git i tip-top, a ze krzywo - trudno... - ciesz sie, ze nie jestes kobieta. my mozemy miec krzywe nogi a i tak jestesmy przystojni 8) 8) 8) 8)
i nie mysl o implantach, jeszcze kilka lat poczekaj, technika sie rozwinie... :)
Obrazek

The choices we make, not the chances we take, determine our destiny...
_____________
GG: 5579806

Awatar użytkownika
orken
Czterokółkowiec
Posty: 99
Rejestracja: pt lipca 27, 2007 3:18
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gorlice/Krakow

Post autor: orken » pn lipca 30, 2007 12:10

Jedyna rzecz ktora mnie raduje, ze sa mocne :). A ze nogi krzywe, to dobrze bo moge trzymac kolana blizej siebie podczas jazdy. Najwyzej gdzies w szufladzie lezal mlotek :))
Slalomem przez życie.

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Toudi » pn lipca 30, 2007 12:59

orken pisze:Jedyna rzecz ktora mnie raduje, ze sa mocne :). A ze nogi krzywe, to dobrze bo moge trzymac kolana blizej siebie podczas jazdy. Najwyzej gdzies w szufladzie lezal mlotek :))
Proszę przejrzeć posty na forum. Nie tak dawno już o tym było i pojawiły się cenne uwagi, z którymi warto byłoby się zapoznać.
Pozdrawiam
Piotr

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie / Health”