Szczecin-rolki

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Praga
Prześcigant 4x100mm
Posty: 319
Rejestracja: sob marca 14, 2009 1:24

Re: Szczecin-rolki

Post autor: Praga » pt października 08, 2010 9:17

Hejka! Czy ktokolwiek jeździ w weekendy na Arkonce? Interesuje mnie czy otwarte jest kąpielisko i można pojeździć w niecce. Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Awatar użytkownika
kmc_
Czterokółkowiec
Posty: 53
Rejestracja: śr kwietnia 29, 2009 1:34
Moje rolki: Twister 243
Jeżdżę od: 0- 4-2009
Lokalizacja: Szczecin

Re: Szczecin-rolki

Post autor: kmc_ » sob października 09, 2010 6:55

Troche z innej beczki, kto jutro na łyżwy do gorzowa się wybiera? Praga, dasz rade?
Jakie znowu hamulce?

Praga
Prześcigant 4x100mm
Posty: 319
Rejestracja: sob marca 14, 2009 1:24

Re: Szczecin-rolki

Post autor: Praga » sob października 09, 2010 8:32

Niestety jak na razie tylko rolki mi w głowie. Rolki i kubki jeszcze.
A na cięcie lodu jeszcze przyjdzie czas...
Dziękuje jednak za zaproszenie. Może ktoś inny się skusi? Łyżwy są wszakże zajebiste :)

Awatar użytkownika
Kocurek
Posty: 29
Rejestracja: czw lipca 22, 2010 2:48
Moje rolki: Twister 243
Jeżdżę od: 09 maja 2010
Lokalizacja: Szczecin

Re: Szczecin-rolki

Post autor: Kocurek » czw października 14, 2010 4:41

Adam - jeszcze jeździmy w weekendy a nawet w tygodniu. Niestety ale Arkonka jest zamknięta i pozostaje tylko dookoła. A tak z innej beczki, to można w jakiś weekend, dużą grupą wybrać się do Schwedt (52 km) lub Gartz (30 km) i tam sobie pojeździć. Ja z Asią i z moim kuzynem byliśmy dwa razy i było świetnie. Za drugim razem zrobiliśmy 40 km i o dziwo jakoś wytrzymaliśmy :D

Pozdrawiam
Obrazek

Lika
Czterokółkowiec
Posty: 76
Rejestracja: sob września 12, 2009 12:15
Moje rolki: Rollerblade Twister '09
Jeżdżę od: 15 wrz 2009
Lokalizacja: Szczecin / Piła

Re: Szczecin-rolki

Post autor: Lika » wt października 19, 2010 3:21

Ktoś chętny na wspólne męczenie kubeczków?
Ostatnio jeździłam na Kerfurze i nadal uważam to miejsce za jedno z lepszych.. Chętni?
Mam więcej kubeczków w razie potrzeby.

Pozdrawiam serdecznie :)
rock & rolki :D

Praga
Prześcigant 4x100mm
Posty: 319
Rejestracja: sob marca 14, 2009 1:24

Re: Szczecin-rolki

Post autor: Praga » czw października 21, 2010 8:22

Lika pisze:Ktoś chętny na wspólne męczenie kubeczków?
Ostatnio jeździłam na Kerfurze i nadal uważam to miejsce za jedno z lepszych.. Chętni?
Ja chętny na kubki zawsze :) Tyle, że preferuję raczej swoje okolice. Póki pogoda pozwala jeżdżę po 21:00 przed wejściem do Starej Cegielni. Kiedy zrobi się zimniej będę śmigał u siebie w hali garażowej albo już na łyżwach. Oczywiście również zapraszam do siebie. Warunki są raczej dobre. Aby nie być gołosłowny zupełnie przypadkiem dysponuję krótkim filmem przedstawiającym jak się jeździ na Cegielni ;)

Awatar użytkownika
mxc
Czterokółkowiec
Posty: 56
Rejestracja: czw lipca 30, 2009 8:06
Moje rolki: Twister 243
Jeżdżę od: 01 paź 2009
Lokalizacja: Szczecin

Re: Szczecin-rolki

Post autor: mxc » czw października 21, 2010 10:34

Hejka wszystkim

Chciałem Adasiowi czoła uchylić. Rzadko tu jestem, ale dla takich filmów w wykonaniu Pragi warto wchodzić :-) Aż miło pooglądać.
Pełen szacun w Twoim kierunku i nie bądź znowu skromny 8)
Już coś potrafisz skromniaku, a nawet nie coś tylko wiele :-)
Czekam na następną stratę 10 kg, co za tym idzie jeszcze lepszy filmik.

Pozdrawiam
Maćko

Lika
Czterokółkowiec
Posty: 76
Rejestracja: sob września 12, 2009 12:15
Moje rolki: Rollerblade Twister '09
Jeżdżę od: 15 wrz 2009
Lokalizacja: Szczecin / Piła

Re: Szczecin-rolki

Post autor: Lika » pt października 22, 2010 2:00

Zjawię się pod tą cegielnią w następny wtorek albo środę. Ok? :)
rock & rolki :D

Praga
Prześcigant 4x100mm
Posty: 319
Rejestracja: sob marca 14, 2009 1:24

Re: Szczecin-rolki

Post autor: Praga » pt października 22, 2010 8:32

Lika pisze:Zjawię się pod tą cegielnią w następny wtorek albo środę. Ok? :)
Nie ma sprawy. Zapraszam. Napisz mi tylko PM konkretnie w jaki dzień.

Awatar użytkownika
kimi
Czterokółkowiec
Posty: 82
Rejestracja: ndz kwietnia 20, 2008 12:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Szczecin-rolki

Post autor: kimi » pt października 22, 2010 10:15

'Chapeau bas' za ten filmik, i przede wszystkim za umiejętności :-)
Zrobiłeś gigantyczny postęp przez ten sezon! Czekamy z niecierpliwością, kiedy będziemy mogli dopingować Ci na ogólnopolskich zawodach ;-)
Trzymam kciuki za dalsze postępy i pewnie do zabaczenia już na lodzie :-)

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: Szczecin-rolki

Post autor: jar-as » pt października 22, 2010 4:23

No kimi wywołał(e)aś (sorry nie mam pojęcia czyś Pani czy Pan) wilka z lasu .Praga już pewnie wie do czego będę "pił" .....Zjawcie sie w końcu na tych zawodach !!! najbliższe moze nie najbliżej bo w Rzeszowie 20 listopada ale to nie koniec Świata .
Przyszły rok to na pewno BW 2011 9-10 lipca i tam na prawdę warto być chocby i po to by dostać tzw kopa i motywacji do dalszych cwiczeń . I to nie w sensie ze dostaniemy w tyłek tylko wiele mozna skorzystac ,zresztą pisałem juz o tym nie raz .Tylu Was jest , a jakoś tak sie zamknęliście w swoim skądinąd pięknym mieście .Świat chce was poznać a Praga daje tego dowody ze i macie co pokazać i warto sie pokazać .

Awatar użytkownika
Pedro
Prześcigant 4x110mm
Posty: 446
Rejestracja: wt czerwca 23, 2009 7:54
Jeżdżę od: 01 kwie 2009
Lokalizacja: Lublin

Re: Szczecin-rolki

Post autor: Pedro » pt października 22, 2010 7:08

Jarka popieram w całej rozciągłości (nie pierwszy raz i nie tylko w tej kwestii :) )
... często na Wasz wątek zaglądam, zresztą wszystkie na tym forum obserwuję, ale jeżeli chodzi o Was - to i liczni i chyba najbardziej aktywni jesteście ... szkoda tylko, że tacy hermetyczni i na swoim podwórku zasiedziali :? A przecież w tym roku zawody freestyle'owe były i w Kielcach, i w Gdańsku, i w W-wie i w Krakowie ... i jeszcze w Rzeszowie będą. I pojawiają się na nich ludzie nie tylko z tych miast - przyjeżdżają z Poznania, Kętrzyna, Katowic, Lublina ( 8) ) itp.
Trochę szkoda, że Was nie widać ... a powiem Ci Praga że na takich zawodach - oprócz tego, że spotkasz się ze wszystkimi co slalom w tym kraju jeżdżą - załapiesz więcej, niż przez kilka tygodni katowania tricków samemu :idea:
a dla zachęty - filmik z Krakowa, na którym akurat i Jarek i ja jesteśmy (no i jeszcze jeden Słowak :) )

zachęcam też do przejrzenia innych filmików tego użytkownika - znajdziesz tam chyba wszystkich, co byli w Kraku

Praga
Prześcigant 4x100mm
Posty: 319
Rejestracja: sob marca 14, 2009 1:24

Re: Szczecin-rolki

Post autor: Praga » pt października 22, 2010 8:18

Moim zdaniem Szczecinianie to życzliwi ludzie traktujący rolki bardzo luźno i ze zdrowym dystansem. Położenie miasta nie zachęca do kilkuset-kilometrowych weekendowych eskapad na rolkowe zawody. Jeśli chodzi o moją osobę to zwyczajnie nie lubię podróżować. Współzawodnictwo też jakoś do mnie nie pasuje.
Czuję jednak coraz większą potrzebę spotkania się i wymienienia doświadczeniami. Raz już prawie się udało z Jarkiem. Następnym razem chyba sam się pofatyguję albo do Warszewa albo do Gdańska przełamując stereotyp o hermetycznych Szczecinianach ;)

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: Szczecin-rolki

Post autor: jar-as » sob października 23, 2010 8:27

Powiem Ci Adam ze również nie jestem typem podróżnika i globtrotera jednak możliwośc spotkania sie z "Tymi" ludźmi ,sprawdzenia sie w boju ,zawody okrutnie weryfikują nasze umiejetności , dziala jak narkotyk i nie straszne kilkanaście godzin w pociągu ( bo tak daleko o tej porze roku nie chce mi sie jeździć samochodem ).Współzawodnictwo hmm jakby to ująć , to co mnie zdiwiło gdy byłem pierwszy raz to to ze owszem jest rywalizacja ,chcesz sie pokazać jak najlepiej ,to nad czym tyle pracowałeś , ale nie ma ciśnienia na wynik i to jest piękne .No może po za speedem gdzie włosi i włoszki przebierają sie w "obcisłe" zmieniają szyny na dłuższe i we flacie , i widać to ogromne skupienie i to nieszczesne ciśnienie na wynik i to mi sie już nie podoba i w tym uczestniczyć nie będę ale popatrzeć można.Natomiast jak wspomniał Pedro jedno spotkanie z Igorem ,z Daniele Lenzi ,to lekcja jakiej nie odrobisz sam nawet w miesiąc i to jest w tym najpiękniejsze .Nie , przepraszam , najpiękniejsze jest to jak wszystko co zaplanowałeś albo sie nauczyłeś ,niezależnie od wyniku klasyfikacji ,wyjdzie Ci na zawodach .

Awatar użytkownika
Pedro
Prześcigant 4x110mm
Posty: 446
Rejestracja: wt czerwca 23, 2009 7:54
Jeżdżę od: 01 kwie 2009
Lokalizacja: Lublin

Re: Szczecin-rolki

Post autor: Pedro » sob października 23, 2010 9:12

trochę Wam ze szczecińskich klimatów mały off top zrobiliśmy - sorka za to :roll:
tytułem podsumowania - jeżeli chodzi o zawody - ja bardziej traktuję je jako współuczestnictwo niż współzawodnictwo :idea:
a biorąc pod uwagę fakt, że w moim Looblinie slalom praktycznie jeżdżę sam - nie żałuję ani jednego z tych "kilku" km zrobionych w tym roku za zawodami - zajefajnie pojeździć jest zarówno ze starszymi, jak i duużo młodszymi od siebie ... w ogóle fajnie z kimś pojeździć ...
... bo przecież nie o to chodzi, żeby złapać króliczka ... :wink:

Praga i inni - dawajcie 20.11. do Rzeszowa - ostatnia okazja w tym roku :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachodnio-pomorskie”