Szczecin-rolki

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Rolfan
Ścigant 4x110mm
Posty: 362
Rejestracja: pt lipca 07, 2006 4:56
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: ze Szczecina

Re: Szczecin-rolki

Post autor: Rolfan » sob października 23, 2010 10:54

Tak Praga jedz. Ja Ciebie namaszczam. Masz dobre połączenie kolejowe, wieczorem wsiadasz, rano wysiadasz jeno rolek nie zapomnij w pociagu :)
A tak z innej beczki. Jutro o 12:45(Castorama) jedziemy na łyżwy do Schwedt. Mam jeszcze jedno miejsce.
Dzisiaj też bylismy :D
Pozdrowienia

jarecki:)
Posty: 21
Rejestracja: wt sierpnia 03, 2010 11:17
Moje rolki: k2
Jeżdżę od: 02 maja 2010

Re: Szczecin-rolki

Post autor: jarecki:) » ndz listopada 07, 2010 3:58

Brr... zrobiło się zimno, często mokro... Kochani, gdzie teraz można pojeździć? Dajcie namiar na jekieś miejsca, gdzie można Was spotkać i pojeździć bez kapania na głowę:) Pzdr all:)

Awatar użytkownika
kimi
Czterokółkowiec
Posty: 82
Rejestracja: ndz kwietnia 20, 2008 12:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Szczecin-rolki

Post autor: kimi » ndz listopada 07, 2010 6:50

Można fajnie pojeździć w Schwedt...
... ale to już raczej na łyżwach, a nie na rolkach :-)
Kiedyś próbowaliśmy na parkingu Turzynu, bardzo dobra i sucha nawierzchnia pod dachem, ale czasem ochrona przegania.

jarecki:)
Posty: 21
Rejestracja: wt sierpnia 03, 2010 11:17
Moje rolki: k2
Jeżdżę od: 02 maja 2010

Re: Szczecin-rolki

Post autor: jarecki:) » ndz listopada 07, 2010 9:02

no właśnie.. idealne wydają się tego rodzaju miejsca, pod dachem, z suchą i gładką nawierzchnią:) i jeśli do tego ochrona dodatkowo nie "umila" życia - to właśnie o takie miejsca najbardziej mi chodzi:) Pośmigałbym jeszcze a jakoś nie mam takiej przyjemności na łyżwach jak na rolkach:)

Praga
Prześcigant 4x100mm
Posty: 319
Rejestracja: sob marca 14, 2009 1:24

Re: Szczecin-rolki

Post autor: Praga » pn listopada 08, 2010 12:28

U mnie w bloku mam sporą halę garażową na parterze. Nawierzchnia bardzo dobra. Ciepło, sucho i bezwietrznie :) Jeżdżę zwykle około godziny 22 kiedy ruch samochodowy ustaje i nie przeszkadzam sąsiadom, choć czasem znajdzie się ktoś kto będzie uważał, że taki garaż to nie miejsce do jazdy. Jak do tej pory miałem tylko raz taką nieprzyjemną sytuację ale bez konsekwencji. W każdym razie zapraszam do siebie. Najlepiej zadzwonić do mnie wcześniej (telefon wyślę na PW)

jarecki:)
Posty: 21
Rejestracja: wt sierpnia 03, 2010 11:17
Moje rolki: k2
Jeżdżę od: 02 maja 2010

Re: Szczecin-rolki

Post autor: jarecki:) » pn listopada 08, 2010 8:53

ooo:) to już konkret i brzmi fajnie:)
pomimo niekorzystnej aury, wcale nie mam ochoty chować roleczek do szafy i z chęcią skorzystam z Twojego zaproszenia Praga:)
Raz, że czegoś tam się zawsze nauczę, dwa - że roleczki nie będą schowane; trzy - że nic nie piździ po karku i nie trzeba jeździć między kroplami deszczu.
Jak byłem ostatnio pojeździć dookoła Arkonki to najbardziej denerwowały mnie wszechobecne liście, gałązki i różne inne badziewia, po których nie najlepiej się jeździło:) Tak czy owak dzięki za pomysł i zaproszenie, tym bardziej że prawie że po sąsiedzku chyba:)

Praga
Prześcigant 4x100mm
Posty: 319
Rejestracja: sob marca 14, 2009 1:24

Re: Szczecin-rolki

Post autor: Praga » śr listopada 24, 2010 8:45

Dobra śpiochy! Wstawać! W piątek 26 otwierają na prawobrzeżu nowe olbrzymie lodowisko. Wszystko wskazuje na to, że termin jest jak najbardziej realny. Co ciekawe w dniu otwarcia ślizgamy się za darmo. Myślę, że warto się wybrać. Więcej informacji znajdziecie na Facebooku tutaj: http://www.facebook.com/pages/Lodowisko ... 001?ref=ts

Póki co ślizgać można się na gubałówce, a niedługo otwierają lodogryf

Acha! Jakby Wam przyszło kupować łyżwy hokejowe polecam bardzo dobry sklep na Królowej Jadwigi. Duży wybór, niskie ceny, fachowa obsługa. Link do sklepu: http://sklephokejowy.com/

...i to tyle ode mnie. Idę na roleczki ;)

Awatar użytkownika
kmc_
Czterokółkowiec
Posty: 53
Rejestracja: śr kwietnia 29, 2009 1:34
Moje rolki: Twister 243
Jeżdżę od: 0- 4-2009
Lokalizacja: Szczecin

Re: Szczecin-rolki

Post autor: kmc_ » pt listopada 26, 2010 12:49

A ja dodam co nieco od siebie.

Co do lodowiska na majowym(czyli NARESZCIE jakiś obiekt koło mnie- teraz to ja bede jaśnie pan gospodarz:D) Odwiedziłem je w środe podczas jednej z pojazdówek na rowerze i po krótkiej rozmowie z jakimś człowiekiem znajdującym sie na placu budowy (niestety nie jestem pewien kim był i jak bardzo wiarygodne informacje mi przekazał, nie pytałem o tytuł:D) powiedział, że ze względu na deszcze (poniedziałkowe, wtorkowe i po trochu też środowe) plan troszeczke się obsunął i otwarcie planowane jest raczej na sobote a nie piątek co nie zmienia faktu, że planuję około godziny 12 wybrać się na lodowisko i upewnić się co do pozyskanych informacji o czym oczywiście was powiadomie (nie pozwole wam jechać na marne, spodziewajcie sie wiadomości ok 13;))

Co do drugiego napoczętego tematu to znaczy sklepu hokejowego który zaiste jest wspaniały;) to po dzisiajesczej krótkiej rozmowie z panią ekspedientką dowiedziałem się(dość mętnie wiec głowy za tą inf. nie dam sobie uciąć) że ów sklep w trakcie sezonu przenosi się z częścią asortymentu na wspomniane przez Adama lodowisko na Majowym co cieszy mnie niesamowicie. Dowiedziałem się także o czymś w rodzaju rekrutacji osób pragnących rozpocząć przygodę z hokejem ale to był bardzo bardzo przelotny temat więc za niego tym bardziej nie dam sobie głowy uciąć:D W każdym razie w miarę uzyskanych informacji postaram się je przekazywać;)

Wyszło troche długo ale mam nadzieje wyczerpująco, do zobaczenia na łyżwach;)


Edit:

Z lekkim opóźnieniem ale potwierdzam wczorajsze informacje. Kiedy zjawiłem się na lodowisku okazało się, że tafla jeszcze nie była wylana więc dzis nie ma co liczyć na jazde. Jutro rano wybiorę się ponownie:)
Jakie znowu hamulce?

Praga
Prześcigant 4x100mm
Posty: 319
Rejestracja: sob marca 14, 2009 1:24

Re: Szczecin-rolki

Post autor: Praga » pt listopada 26, 2010 4:01

Dziękuję dobry człowieku. Dobrze wiedzieć. Spędzę zatem wieczór między kubeczkami :) Oczywiście czekam na rozwój wydarzeń na majowym

Rolfan
Ścigant 4x110mm
Posty: 362
Rejestracja: pt lipca 07, 2006 4:56
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: ze Szczecina

Re: Szczecin-rolki

Post autor: Rolfan » pt grudnia 03, 2010 7:52

Praga pisze:W piątek 26 otwierają na prawobrzeżu nowe olbrzymie lodowisko.
To lodowisko jest tylko o 1,5m wieksze od Lodogryfu i podobnie ma szatnię pod chmurką. Jestem przekonany, że pod względem czyszczenia lodu bedzie tam gorzej bo w systemie elektronicznego naliczania czasu inaczej nie może być.
Pozdrowienia

Awatar użytkownika
Moaa
Posty: 13
Rejestracja: wt czerwca 29, 2010 9:41
Moje rolki: Twister
Jeżdżę od: 16 lip 2010

Re: Szczecin-rolki

Post autor: Moaa » czw marca 24, 2011 12:21

Witajcieeeee :)
Jak tam Rolkarze? Jeżdżą, nie jeżą jeszcze? :)
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
kmc_
Czterokółkowiec
Posty: 53
Rejestracja: śr kwietnia 29, 2009 1:34
Moje rolki: Twister 243
Jeżdżę od: 0- 4-2009
Lokalizacja: Szczecin

Re: Szczecin-rolki

Post autor: kmc_ » czw marca 24, 2011 4:28

Wiosna przyszła , a tutaj widze cisza:D Czy ktoś tu jeszcze w ogóle zagląda? Bardzo chętnie bym się dowiedział i oczywiście ustawił się na rolki;)
Jakie znowu hamulce?

Awatar użytkownika
Kocurek
Posty: 29
Rejestracja: czw lipca 22, 2010 2:48
Moje rolki: Twister 243
Jeżdżę od: 09 maja 2010
Lokalizacja: Szczecin

Re: Szczecin-rolki

Post autor: Kocurek » czw marca 24, 2011 7:55

Witam wszystkich :P
Oj, było tu cicho. Na Arkonce już jest sporo rolkarzy. W ostatni weekend można było wejść na kąpielisko i w niecce pojeździć. Jeżdżę jak jest sucho i nie pada, prawie w każdy dzień, no chyba że coś wypadnie.

Pozdrawiam
Obrazek

Rolfan
Ścigant 4x110mm
Posty: 362
Rejestracja: pt lipca 07, 2006 4:56
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: ze Szczecina

Re: Szczecin-rolki

Post autor: Rolfan » sob marca 26, 2011 3:41

Trzeba się będzie przestawić z łyżew. A to niezabardzo lubię :(
Pozdrowienia

Awatar użytkownika
kmc_
Czterokółkowiec
Posty: 53
Rejestracja: śr kwietnia 29, 2009 1:34
Moje rolki: Twister 243
Jeżdżę od: 0- 4-2009
Lokalizacja: Szczecin

Re: Szczecin-rolki

Post autor: kmc_ » pn marca 28, 2011 8:55

Trzeba szybko i bezboleśnie:) To jak kiedy ustawka na kubki?
Jakie znowu hamulce?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachodnio-pomorskie”