Pomorskie/Żuławy/Stegna-Nowy Dwór i okolice

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Lady_Ramkin
Posty: 3
Rejestracja: sob marca 27, 2010 9:40
Jeżdżę od: 17 mar 2009

Pomorskie/Żuławy/Stegna-Nowy Dwór i okolice

Post autor: Lady_Ramkin » ndz marca 28, 2010 12:18

Od znajomych znajomych słyszałam że można pięknie pomykać po niezbyt ruchliwych drogach na Żuławach Wiślanych. Brzmi logicznie, płaski czy lekko falisty teren, rewitalizacja dróg niektórych gmin, miarkowany ruch. Może ktoś ma praktyczną znajomość szlaków w tych okolicach które będą przyjazne do kulania się. Można pojechać autkiem, założyć rolki, i zrobić mniejszą czy większą pętlę. Oczywiście pomijam okresy jesienne gdy drogi są zapaćkane tłustą glebą zawleczoną z pól na kołach traktorów i kombajnów i wtedy gdy wieje w twarz bo to żadna dla mnie frajda.

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: Pomorskie/Żuławy/Stegna-Nowy Dwór i okolice

Post autor: jar-as » ndz marca 28, 2010 12:33

Twisterowe ściganty trenuja w Przejazdowie http://www.twister-rolki.pl/forum/viewt ... 3066#p1940

escoroll
Posty: 1
Rejestracja: ndz września 18, 2011 9:33
Jeżdżę od: 02 kwie 2003

Re: Pomorskie/Żuławy/Stegna-Nowy Dwór i okolice

Post autor: escoroll » ndz września 18, 2011 9:48

Zapraszam wszystkich rolkarzy do Sztumu.Przepiekna trasa przez sztumskie lasy tzw.dewizowka.Czekam na wszystkich,do zobaczenia!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomorskie”