Bydgoszcz!!!!

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
bieliks
Posty: 49
Rejestracja: ndz czerwca 05, 2005 1:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Bydgoszcz!!!!

Post autor: bieliks » śr października 12, 2005 7:30

Jeździ ktoś z was w tym mieście?? Aktualnie studiuję w Bydgoszczy i nie mam kompletnie z kim pojeździć...

lechud13
Posty: 12
Rejestracja: pn czerwca 12, 2006 6:39
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: lechud13 » pt czerwca 16, 2006 8:49

Wygląda no to że nikt :)
A zaglądałeś do myślęcina?
Ja jeszcze przed zakupem rollek, ale już niedługo jak skompletuje właściwą kwotę to będę jeździł wszędzie i zawsze

Awatar użytkownika
bieliks
Posty: 49
Rejestracja: ndz czerwca 05, 2005 1:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Post autor: bieliks » sob czerwca 17, 2006 12:31

No wydaje się, że to jedyne rozsądne miejsce :!: :!: :!:

lechud13
Posty: 12
Rejestracja: pn czerwca 12, 2006 6:39
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: lechud13 » śr sierpnia 02, 2006 9:12

Ja mam co prawda blisko na minską - trochę dobrego asfaltu (ok2km) + 10 samochodów na dobe, ale zrobiłem rekonesans, bardzo często uliczki osiedlowe, zwłaszcza w dni robocze w okolicach południa to tzw. palestyna, mozna śmiało jeździć i ryzyko napotkania samochodu jest prawie zerowe

Awatar użytkownika
no name
Posty: 12
Rejestracja: śr sierpnia 23, 2006 11:05
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: no name » śr sierpnia 23, 2006 5:23

Ja jestem z Bydgoszczy ale jezdzic jeszcze nie umiem, jak sie naucze z pewnoscia bede jezdzila do myslecinka chociaz mam tam kawal drogi ale widze ze jest to dobre miejsce..pozyjemy zobaczymy :-) Pozdrawiam.
Always look on the bright side of life.

Awatar użytkownika
Parzival
Czterokółkowiec
Posty: 86
Rejestracja: czw grudnia 01, 2005 4:14
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Neverwhere

Post autor: Parzival » śr sierpnia 23, 2006 10:48

Cześć Aniu,
cieszę się, że skorzystałaś z mojej rady i zarejestrowałaś sie na forum. Jestem pewien, że teraz nauka pójdzie Ci już dużo szybciej. Pozdrawiam.
<FREERIDE>

Awatar użytkownika
no name
Posty: 12
Rejestracja: śr sierpnia 23, 2006 11:05
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: no name » czw sierpnia 24, 2006 11:57

A czesc :-)
Widzisz zastanawiałam sie który z mezczyzn to Ty i prosze sam mnie znalazles :-) Dziekuje bardzo za namiary na to forum. Jestem tu doslownie pare dni a już wiem wiecej. Nawet skorzystam z Twoich porad odnośnie hamowania ktore udzialales hellence o ile dobrze pamietam. Pozdrawiam serdecznie.
Always look on the bright side of life.

MichalS
Czterokółkowiec
Posty: 94
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 10:29
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Bydgoszcz!!!!

Post autor: MichalS » czw stycznia 31, 2008 8:50

Wiosna idzie. Dni się nieco wydłużą to ponownie zapnę kółka na nogi.
Może większą grupą pojeździmy?
Niekontrolowany, żywy pocisk na ośmiu kółkach

SeKLeŚ
Posty: 6
Rejestracja: śr marca 19, 2008 3:57
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Bydgoszcz!!!!

Post autor: SeKLeŚ » śr marca 19, 2008 4:17

Hmmm od czego zacząć...

Może od pierwszej mysli, która przyszła mi do głowy po przeczytaniu postów - Myślecinek wcale takim miodem nie jest :? Trasy nie ma za wiele a tłok w weekend jest kosmiczny gdy dopisze pogoda. Jeżeli tam to tylko po to by się pouczyć(w tyg można pośmigać - równo i przyjemnie) albo rozruszać na początek sezonu. A dalej? No coż, mnie ciągnie w miasto. Może bruk troszku przeraża, ale z doświadczenia brackiego (ja dopiero w tym roku qpiłem rolki. Z przeceny Rollerblade Astro 6 za 400PLN - warto było?) wiem, że spoko da się pojeździć tu i tam "przeprawiając" się po bruku raz na jakiś czas.

Tak czy owak wracając do tematyki tego działu!! Jak wspomniałęm dopiero co qpiłęm rolki i będę się uczył jeździć. Wcześniej kilka latek bujałęm się po zamarzniętych bagnach i jeziorach na łyżwach. Niestety lodu coraz mniej i za daleko w rodzinne strony a jeżdżenie w kółko po lodowisku na Starówce to dla mnie absurd :shock:

Szukam więc ludkó, którzy mogliby mi potowarzyszyć w nauce(ucząc się ze mną lub dać kilka cennych rad) i wesprzeć w poszukiwaniu nowych tras w Bydzi :wink:

Wszystkich zainteresowanych(szczególnie bratkófff studenciakófff) zachęcam do wspólnej zabawy... 8)

P.S. gygy: 4886360
LeSZczY w ByDgoSZczY... :)

MichalS
Czterokółkowiec
Posty: 94
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 10:29
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Bydgoszcz!!!!

Post autor: MichalS » sob marca 29, 2008 10:33

Na moje potrzeby - rekreacyjne - Myślęcinek wystarcza. Zatłoczony bywa, ale jest kogo wymijać i poćwiczyć hamowanie i skręcanie :)
Jest jeszcze droga prowadząca z górki do remontowanego mostu. Na czas remontu jeździ tam niewiele aut. Czasem tam się kulam. Po mieście próbowałem. Jakość ulic i chodników jest koszmarna. Nie na moje nerwy i zdrowie.

Kiedyś możemy się minąć w Myślęcinku. Ja podstawy już znam, ale pojeździć razem można.

Dzisiaj jeździłem po tym terenie. Wstrzeliłem się dokładnie między deszczami 1,5h od około 15:15.
Jutro też planuję się tam pojawić o podobnej godzinie.
Szukać dodatkowych terenów w tym roku będę. Ale nie wiem czy w Bydgoszczy coś lepszego dla siebie znajdę.
Niekontrolowany, żywy pocisk na ośmiu kółkach

SeKLeŚ
Posty: 6
Rejestracja: śr marca 19, 2008 3:57
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Bydgoszcz!!!!

Post autor: SeKLeŚ » wt kwietnia 01, 2008 8:01

Witam!!

Wciąż poszukuję kompana(ów) do wspólnej jazdy po Bydzi. Mieszkam w okolicy Ronda Kujawskiego i stwierdzam, że jest tu gdzie pośmigać. Ścieżki osiedlowe so może nie jak lustro ale w dużej mierze z asfaltu a nie bruku. Poza tym jestem bardzo początkujący, więc może ktoś by cuś poradził, poduczył itd? Moje gg: 4886360 Czekam na wszelkie propozycję. Aha!! Pracuję od dziś w godzinach 7-15 więc czas wolny mam od około 16... :)

Pozdrawiam wszystkich czytelników forum!!
LeSZczY w ByDgoSZczY... :)

MichalS
Czterokółkowiec
Posty: 94
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 10:29
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Bydgoszcz!!!!

Post autor: MichalS » śr kwietnia 02, 2008 9:41

Myślęcinek. Weekendami jeździ tam wielu bardzo doświadczonych rolkarzy, których systematycznie tam spotykam (w zeszłym roku również). Ciekawe czy któryś z nich zagląda na to forum :)
Tak czy inaczej można tam poobserwować jak ludzie jeżdżą, a i z krótkim instruktażem nie powinno być problemów jak sądzę.
Niekontrolowany, żywy pocisk na ośmiu kółkach

malwojka
Posty: 1
Rejestracja: pn stycznia 01, 2007 9:12
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Bydgoszcz!!!!

Post autor: malwojka » czw maja 01, 2008 1:57

Witam serdecznie:)
To chyba mój pierwszy post na tym forum, chociaż śledzę co się dzieje juz od jakiegoś czasu.
Fajnie byłoby z kimś pojeździć w Bydgoszczy. Też często jeżdżę w Myślęcinku, chociaż w weekend aż strach tyle ludzi, małych dzieci, których zachowanie ciężko przewidzieć.
Na codzień jeżdżę w Fordonie, chociaż do szewskiej pasji doprowadzają mnie krawężniki co 50 metrów.
SeKLeŚ - chętnie pojeżdżę z kimś nowym :D Chociaż jestem mało dyspozycyjna, to może uda się kiedyś dopasować:)

Jeżdżę od dwóch lat na rolkach, ale zdecydowanie rekreacyjnie, bez szaleństw i super techniki:)

SeKLeŚ
Posty: 6
Rejestracja: śr marca 19, 2008 3:57
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Bydgoszcz!!!!

Post autor: SeKLeŚ » sob maja 03, 2008 1:44

Hey Malwojka!!

Dziś krótko ponieważ zaraz ruszamy!! Wczoraj byłem w Myślu i naprawdę już tam nie wrócę :evil:

Dzieciaki, mnóstwo rowerów(jeżdżą jak opętani!!) i piesi... A odcinek smiesznie krótki. W drodze powrotnej odkryłem jednak cuś interesującego!! Odcinek drogi między parkingiem a remontowanym wiaduktem na Gdańskiej jest... MARTWY!! Przejechałm tam wczoraj z dziewczyną i spotkałm raptem 4-5 samochodów :shock: Normalnie poezja... Dziś uderzamy tam znowu!! Musimy tylko przedrzeć się przez Rondo Kujawskie, Bernardyńskie, Jagiellońskie i potem już blisko :wink: A mozliwości na "lotnisku" są fantastyczne :D

Pozdrawiam!! I zapraszam 8)
LeSZczY w ByDgoSZczY... :)

shoshone
Posty: 10
Rejestracja: śr sierpnia 20, 2008 1:23

Re: Bydgoszcz!!!!

Post autor: shoshone » pn sierpnia 25, 2008 12:07

Czyżby wrotkarstwo i rolkowanie w Bydzi umarło ??? :D :D :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kujawsko-pomorskie”