Inowrocław-czy to rolkarska dziura!!!???

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
julek1967
Prześcigant 4x100mm
Posty: 320
Rejestracja: wt maja 27, 2008 4:17
Moje rolki: bont z 4x110
Jeżdżę od: 02 cze 2005

Inowrocław-czy to rolkarska dziura!!!???

Post autor: julek1967 » śr sierpnia 11, 2010 8:05

czy w Inie ktoś jeżdzi ,a jak tak to gdzie? :twisted: :cry:

julek1967
Prześcigant 4x100mm
Posty: 320
Rejestracja: wt maja 27, 2008 4:17
Moje rolki: bont z 4x110
Jeżdżę od: 02 cze 2005

Re: Inowrocław-czy to rolkarska dziura!!!???

Post autor: julek1967 » śr września 14, 2011 6:32

mam dobrą wiadomośc!!!!! otóż w południowo-zachodnich Solankach oddano do użytku alejki spacerowo-rowerowo-rolkowe.chuurrrraaaaaa.trasa jest nieosłonięta czyli po ewentualnym deszczu szybko przeschnie.Liście i gałęzie też nie będą dokuczały.jedynym przeciwnikiem jest wiatr.alejki są bardzo dobre do fitnesu.z jazdą szybką może byc gorzej! trasa bogata w zakręty i małe podjazdy i zjazdy.siec alejek sprawia możliwośc wyboru przejazdu.nawierzchnia w porównaniu do Gdańska-słaba- kostka coprawda bez faz ale jakośc wykonania bardzo zła.-alejki oddano do użytku kilka miesięcy temu a już są szpary między poszczególnymi kostkami ,której ranty kruszą sie .widocznie słaba jakośc.jest jeszcze pare innych mankametów ,które przysporzą dyskomfortu jedynie rolkarzą.szerokośc alejek standardowo zbyt szczupłe do ścigania bo jakieś 1,5m .trzeba sie cieszyc tym co sie ma,choc nie robiono ich z myślą o rolkowiczach.pozdro
ps. długośc w jedną strone to ok 1km.

julek1967
Prześcigant 4x100mm
Posty: 320
Rejestracja: wt maja 27, 2008 4:17
Moje rolki: bont z 4x110
Jeżdżę od: 02 cze 2005

Re: Inowrocław-czy to rolkarska dziura!!!???

Post autor: julek1967 » ndz listopada 06, 2011 5:29

przy pięknej pogodzie ok godz 12 tej odwiedziliśmy,ja ,moja siostra i siostrzeniec ,alejki rolkarskie w solankach. trasa jak wcześniej pisałem usiana zakrętami i pagórkami.spotkaliśmy paru rowarzystów i chodziarzy na "kijach".znajduje się tutaj nawet rondo ,gdzie można potrenowac przekładanke!Szwagier ,ponieważ nie jest prosportowcem skoczył po napoje...czas przejazdu w obie strony to ok 4min przy czym w jedną strone exstra bo z wiaterkiem ,no a z powrotem już nieco przykro.wszyskim polecam to miejsce bo nie ma zbyt wielu spacerowiczów utrudniających jazde. i cdn

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kujawsko-pomorskie”