KURS na Instruktora Wrotkarstwa lipiec 2014

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

KURS na Instruktora Wrotkarstwa lipiec 2014

Post autor: Doody » czw listopada 14, 2013 10:17

Wszystkie osoby zainteresowane zdobyciem uprawnień Instruktora Wrotkarstwa zapraszam do zapoznania się z oddolną inicjatywą o której więcej na stronie http://www.rolla.pl/kurs/

W roku 2013 się nie udało uzbierać odpowiedniej liczby osób chętnych może uda się w 2014. Tym razem do promocji przyłożę się zdecydowanie bardziej.

W zamyślę chciałbym aby ten kurs miał formę 2tyg. obozu gdzieś nad morzem, w terminie pokrywającym się z Pucharem Kaszub. Wtedy przy okazji można by się było pościgać. Myślę że to fajna alternatywa na spędzenie urlopu ze swoją pasją.

Zico - jeśli możesz odklej temat z kursem 2013 i przyklej z kursem 2014 :)
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: KURS na Instruktora Wrotkarstwa lipiec 2014

Post autor: Doody » śr listopada 27, 2013 10:57

Na stronie kursu zapisało się już 18 chętnych do zrobienia uprawnień Instruktorskich. Czym nas więcej tym lepiej więc skorzystajcie z tej okazji.
W chwili obecnej jesteśmy w trakcie ustalania kadry prowadzącej kurs i sali dydaktycznej.
Część ogólną kursu można rozpocząć już nawet teraz (np. ja zrobiłem ją w zeszłym roku). Przypominam: ma ona formę e-learningu czyli uczymy się z udostępnionych materiałów i jedziemy do Warszawy tylko na egzamin: http://www.kursyinstruktorskie.edu.pl/i ... ogolna.htm

O dalszych postępach w przygotowaniach do kursu będę informował :)
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: KURS na Instruktora Wrotkarstwa lipiec 2014

Post autor: Doody » wt marca 11, 2014 11:38

Aktualizacja:

Wiemy już na 99,9% że kurs się odbędzie (na świecie nie ma nic pewnego). Obecnie wstępnie zarejestrowały się 34 osoby z całej polski, więc nawet jeśli tylko połowa wzięła by udział ... to wystarczy.
Kurs będzie organizowany bezpośrednio przez Polski Związek sportów wrotkarskich, a nie jak to było wcześniej zakładane przez PAS. Wynika to z problemów komunikacyjnych z PAS
Kurs będzie trwał 7dni, odbędzie się w Choczewie (Kaszuby, 10km do morza - a plaże tam to jedne z ładniejszych w Polsce). Będzie to 2 lub 3 tydzień lipca. Z ustaleniem dokładnego terminu czekamy jeszcze na terminy Mistrzostw Europy we wrotkarstwie szybkim aby z nimi nie kolidować.
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: KURS na Instruktora Wrotkarstwa lipiec 2014

Post autor: Doody » śr kwietnia 16, 2014 1:13

Oficjalne zapisy na kurs instruktorski o specjalności wrotkarstwo uznajemy za rozpoczęte. Dziś pojawiły się informacje na kursie na stronie i profilu Facebook'owym Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich. http://pzsw.org/newsy/278/kurs-instrukt ... ipiec-2014

Oficjalne zapisy i informacje na stronie: http://www.rolla.pl/kurs/

Zapraszamy do uczestnictwa. Im więcej instruktorów będzie w Polsce tym szybszy rozwój naszej dyscypliny!
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kujawsko-pomorskie”