Barczewo, Lidzbark - trasa

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
luki
Posty: 2
Rejestracja: ndz czerwca 15, 2008 10:09

Barczewo, Lidzbark - trasa

Post autor: luki » pn czerwca 16, 2008 4:15

Viejo dzięki za namiary.Tam już jeżdziłem tylko ,że jest to krótki odcinek.Interesowała by mnie trasa co najmniej 10 km.

Awatar użytkownika
viejo
Czterokółkowiec
Posty: 84
Rejestracja: śr maja 16, 2007 7:28
Moje rolki: Prus,Viking,Bont,Powerslide
Jeżdżę od: 02 sty 1968
Lokalizacja: Olsztyn

Re: II Półmaraton Mała Dylewska 2008

Post autor: viejo » pn czerwca 16, 2008 8:32

luki pisze:Viejo dzięki za namiary.Tam już jeżdziłem tylko ,że jest to krótki odcinek.Interesowała by mnie trasa co najmniej 10 km.
tam kółko ma 500 m (20x500m = 10km ( tylko że trochę monotonnie, chociaż od czasu do czasu wjeżdża na parking jakaś zbłąkana duszyczka starająca się przekazać światu swoją fascynację przepiękną kompozycją "Umca umca" ,co przy moim tchórzostwie daje element urozmaicenia, albowiem nic nie jest w stanie owej grzmiącej torpedy zatrzymać, a jest szansa przywalić w gościa z boku). Możesz próbować jechać trasą rowerową na Barczewo. 8 km z górki.
Widziałem też kawałek mało uczęszczanego przez napędzanych benzyną asfaltu jako drogę rezerwową w kierunku na Lidzbark.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Warmińsko-mazurskie”