Katowice i okolice

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
koziar2
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 567
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 12:20
Moje rolki: Rollerblade Twister III
Jeżdżę od: 01 maja 2006
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: koziar2 » pt czerwca 02, 2006 11:26

Ja sie w parku pokazuje dosc czesto :)) oczywiscie jak czas i samopoczucie pozwala... poza tym z Giszowca jestem wiec do parku mam kawalek ale warto. No i ostatnio cos pogoda nie dopisuje, miejmy nadzieje ze w przyszlym tygodniu bedzie lepiej :))

Pozdrawiam

PS. Moze jakis maly zlocik forumowiczow w Parku? :)

Awatar użytkownika
ceta
Posty: 26
Rejestracja: sob marca 11, 2006 6:32
Moje rolki: K2
Jeżdżę od: 01 maja 1997
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ceta » sob czerwca 03, 2006 12:29

koziar2 pisze:PS. Moze jakis maly zlocik forumowiczow w Parku? :)
Ja się piszę!
Bardzo chętnie - tylko właśnie trzeba przede wszystkim dogodny dla wszystkich termin wybrać
i właśnie żeby pogoda też dopisała!

Pozdrawki
There is no weakness, there is the Dark Side ;)

Awatar użytkownika
kuuki
Posty: 16
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 10:36
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kuuki » sob czerwca 03, 2006 6:11

Tak, pogoda tego roku wyjątkowo przyjemna.. :?

Z tą suchością też pewien problem - raz próbowałem jeździć po deszczu ale szybko sobie dałem spokój, bo rolki stają się dość nieprzewidywalne: raz złapią poślizg a raz jadą normalnie.
Ostatnio zmieniony ndz czerwca 04, 2006 12:59 przez kuuki, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: odys_kg » ndz czerwca 04, 2006 10:26

Pogoda zbyt przyjemna to nie jest, ale ... ale za to jest przyjemnie pusto w parku :) no i człowiek jedzie, jedzie ... i się nie grzeje ! ;) jak tylko jest sucho to trzeba smigac i korzystać z okazji że ludziska siedzą w domu ! więc do boju ;)

Awatar użytkownika
Angeleve
Posty: 2
Rejestracja: wt maja 30, 2006 2:26
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Angeleve » ndz czerwca 04, 2006 10:20

Siema
jeszcze nie jestem posiadaczem rolek ale niedlugo ....juz niedlugo =]
napewno bede smigal po chorzowie =]
a puki co mozna mnie spotkac czesto w parku w swierklancu w godzinach od 17 do zmroku w rozne dni tygodnia na rowerku
rama srebrno-czarna authora =]
to taka moja reklaksacyjna trasa =]
bytom-swierk =]
jako ze niedlugo mam zamiar zakupic rolki to ....wiem ze to nie miejsce i temat ale moglby mi ktos powiedziec gdzie w katach i okolichach TG ?
albo gdziekolwiek ) sa jakies dobre sklepy z rolkami ?=] wiem ze w silesi podobno jest intersport i cos kolo 4stawow jest =] moze cos jeszcze ?

pozdrawiam =]
"I may disagree with what you have to say,
but I shall defend to the death your right
to say it."
Voltaire

pdudus1980
Czterokółkowiec
Posty: 52
Rejestracja: czw października 13, 2005 2:04
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Katowice

Post autor: pdudus1980 » śr czerwca 07, 2006 12:54

Angeleve pisze:Siema
jeszcze nie jestem posiadaczem rolek ale niedlugo ....juz niedlugo =]
napewno bede smigal po chorzowie =]
a puki co mozna mnie spotkac czesto w parku w swierklancu w godzinach od 17 do zmroku w rozne dni tygodnia na rowerku
rama srebrno-czarna authora =]
to taka moja reklaksacyjna trasa =]
bytom-swierk =]
jako ze niedlugo mam zamiar zakupic rolki to ....wiem ze to nie miejsce i temat ale moglby mi ktos powiedziec gdzie w katach i okolichach TG ?
albo gdziekolwiek ) sa jakies dobre sklepy z rolkami ?=] wiem ze w silesi podobno jest intersport i cos kolo 4stawow jest =] moze cos jeszcze ?

pozdrawiam =]
W silesi jest fajny sklep, ale musisz sprecyzować jakich rolek szukasz, czy do fitnesu, czy do jazdy szybkiej. Podaj więcej informacji

Awatar użytkownika
ceta
Posty: 26
Rejestracja: sob marca 11, 2006 6:32
Moje rolki: K2
Jeżdżę od: 01 maja 1997
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ceta » śr czerwca 07, 2006 11:14

pdudus1980 pisze:W silesi jest fajny sklep
W którym miejscu dokładnie :?:

Szukam właśnie jakiegoś kasku..
There is no weakness, there is the Dark Side ;)

Awatar użytkownika
kuuki
Posty: 16
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 10:36
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kuuki » śr czerwca 07, 2006 12:48

Ceta, chodzi chyba o sklep Intersport (dawny MAKS Sport). Jest on przy bodajże ostatnim wejściu od tyłu Silesia City Center patrząc w kierunku Chorzowa, naprzeciwko wejscia do Saturna. Zresztą w Silesi są mapki żeby się nie zgubić, to powinnaś odnaleźć na nich sklep. :)

Awatar użytkownika
ceta
Posty: 26
Rejestracja: sob marca 11, 2006 6:32
Moje rolki: K2
Jeżdżę od: 01 maja 1997
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ceta » śr czerwca 07, 2006 1:54

re, dzięki.
Pewnie nawet tam byłam heh :)

A możecie jakiś kask polecić :?: 8) Czy to obojętnie ... czy jest cos lepszego, bo pojęcia nie mam.
There is no weakness, there is the Dark Side ;)

Awatar użytkownika
ALAN54
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 913
Rejestracja: czw stycznia 29, 2004 8:43
Jeżdżę od: 15 sie 2001
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: ALAN54 » śr czerwca 07, 2006 2:13

Jeżeli dla bezpieczeństwa to może być obojętnie jaki kubełek, dla urody musi być dotwarzowy a dla szpanu koniecznie jakiś kosmiczny, odlotowy i kolorowy. :D :D :D :D :D

Awatar użytkownika
ceta
Posty: 26
Rejestracja: sob marca 11, 2006 6:32
Moje rolki: K2
Jeżdżę od: 01 maja 1997
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ceta » śr czerwca 07, 2006 2:34

ALAN54 pisze:dla urody musi być dotwarzowy
hehe, tu największy problem, bo najlepiej jest bez ;)
There is no weakness, there is the Dark Side ;)

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » śr czerwca 07, 2006 3:26

ceta pisze: hehe, tu największy problem, bo najlepiej jest bez ;)
Najlepiej, ale nie najbezpieczniej... http://www.zico-skating.com/forum/viewtopic.php?t=203
Ale czasem udaje się znaleźć złoty środek, bo trafiają się kaski i ładne i wygodne i bezpieczne. Trzeba dobrze szukać :D

Awatar użytkownika
koziar2
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 567
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 12:20
Moje rolki: Rollerblade Twister III
Jeżdżę od: 01 maja 2006
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: koziar2 » śr czerwca 07, 2006 10:23

Jeszcze krotko o sklepach. Polecam odwiedzic sklep sportowy (nazwy niestety nie pamietam) Ktory miesci sie w K-cach na Placu Wolnosci (przy wlocie na Gliwicka). Rolki K2 zakupione w Intersporcie (w Silesii) sa tam o 50 zl tansze 9Tansze rowniez niz w Go-sport na 3 stawach. Moze tylko ten model byl tanszy ale bylo w czym wybierac. Poza tym fachowa obsluga, ktora zna sie na tym co sprzedaje. Nie ujmujac nikomu ale kumpel moj pracujac niegdys w Intersporcie w Sosnowcu o roznorodnosci dyscyplin sportowych dowiadywal sie w trakcie pracy w owym sklepie :))
Dla kogos kto wie po co przyszedl nie ma problemu, ale dla poczatkujacych wazne jest jesli ktos przynajmniej zapyta po co mu rolki i umie doradzic w podstawowych kwestiach :)

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: odys_kg » sob czerwca 10, 2006 9:46

Sklep na Pl. Wolności to sie chyba "platforma" nazywa, albo "na platformie" ;) Ludzie z Intersportu ( dawniej Maksa ) to sie nie znają na tym co sprzedają ... Moga co najwyżej polecić ale jak juz zagłębiają się w tajniki ... czasami skutkuje to wybiegnięciem ze sklepu i parsknięciem smiechem zaraz za "rogatkami" sklepu ;) Ale chyba dlatego tak jest, że w tych sklepach jest dosyć duża rotacja pracowników i jak ktoś już się "zapozna" troszke ze sprzętem to zmienia prace. W sklepie na wolności kupiłem póki co tylko kask na narty i chwale sobie cene i jakosć, udało mi się za uvexa ( z twardymi uszami ) zapłacić 200 złotych ;) ceny rolek, jak się orientowałem jeszcze rok temu, to nie było różnicy. Sprzęt do wspinania za to mają droższy 8)

Pozdrawiam

Irek
Posty: 5
Rejestracja: pn kwietnia 17, 2006 10:40
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Irek » śr czerwca 14, 2006 9:05

W sklepie na Pl. Wolności nie polecam kupować ze wzgledu na ceny z kosmosu, przynajmniej rolek. Za kompozytowe (plastikowe) Salomony 5 model z 2005 roku życza sobie około 600zł :lol: , można takie bez problemu za jakieś max 350zł kupić. Fachowości obsługi nie miałem okazji ocenić.

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”