[Bielsko-Biała, okolice],Poszukiwani rolkarze.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
worrmss
Czterokółkowiec
Posty: 77
Rejestracja: sob kwietnia 02, 2011 1:35
Moje rolki: Twister 80
Jeżdżę od: 10 kwie 2010
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: [Bielsko-Biała, okolice],Poszukiwani rolkarze.

Post autor: worrmss » ndz maja 22, 2011 1:08

Bob Marley powiedział kiedyś: im więcej ludzi pali zioło tym bardziej babilon upada, a ja powiadam, im więcej ludzi jeździ na rolkach z nami, tym...hmm, fajniej :lol:


Udało się zebrać w kilka osób i pojeździć slalom z elementami jazdy rekreacyjnej dziś, inauguracja grupy nastąpiła. Zapraszamy do wspólnej jazdy wszystkich z Bielska i okolic, proponujemy dobrą zabawę, wspólny trening oraz możliwość podniesienia swoich umiejętności pod okiem senseja ;) Sensej może pokazać nawet jak zakładać prawidłowo rolki, wiec to zaproszenie jest skierowane do osób na różnym poziomie umiejętności. Jeździliśmy po wale nad zaporą goczałkowicką dziś. Docelowo mamy zamiar jeździć tam, na lotnisku, oraz co ciekawszych parkingach. Coś więcej u mnie gg 1919259 - wszystkie panie oraz Dawid gg 10801795 - cała reszta ;-p

ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”