WROCŁAW - pierwsze otwarte spotkania wrocławskich rolkarzy

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

WROCŁAW - pierwsze otwarte spotkania wrocławskich rolkarzy

Post autor: PeterCave » pt kwietnia 20, 2007 9:26

W niedzielę koło południa spotykamy się przy Urzędzie Skarbowym na ul. Sztabowej.
Jak na razie swoją obecność zgłosili:
ma_nea
bernihor
gilbeert
petercave

A stąd oto zrodziła się innicjatywa: http://www.zico-skating.com/forum/viewt ... c&start=15

Zapraszam wszystkich chętnych!
Ostatnio zmieniony pt kwietnia 27, 2007 10:02 przez PeterCave, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam Piotrek

gilbeert
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 136
Rejestracja: pn lipca 10, 2006 8:08
Moje rolki: Rollerblade Astro 5
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: gilbeert » sob kwietnia 21, 2007 11:14

Istnieje szansa, że już kiedyś... gdzieś we Wrocławiu... jacyś rolkarze się spotkali ;)
I może nie byli to ludzie z forum a spotkanie nie było tak otwarte, tym łatwiej jednak będzie się zebrać ponownie na Sztabowej :)

wszystkich oczekuje poznać gilbeert,
jak zwykle trochę niepoważny

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » sob kwietnia 21, 2007 12:30

gilbeert pisze:Istnieje szansa, że już kiedyś... gdzieś we Wrocławiu... jacyś rolkarze się spotkali ;)
I może nie byli to ludzie z forum a spotkanie nie było tak otwarte, tym łatwiej jednak będzie się zebrać ponownie na Sztabowej :)

wszystkich oczekuje poznać gilbeert,
jak zwykle trochę niepoważny
Tej zimy takie spotkanie (zupełnie przypadkiem) miało miejsce.
Byłem z Moniką (Tika) na lodowisku na spiskiej i spotkaliśmy Przemka (Przemo) :D
Pozdrawiam Piotrek

Przemo
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 246
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 2:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Przemo » sob kwietnia 21, 2007 3:41

Tak, to było batrdzo sympatyczne spotkanie, w słoneczne, niedzielne przedpołudnie, w samym już końcu sezonu łyżwiarskiego.Peter kręcił kółka (wokół lodowiska) na swoich łyżwach, Monika wyczyniała na lodzie cuda (czyt. różne skomplikowane układy łyżwiarskie). No i od czasu do czasu z prędkością geparda oboje ściagali się na krótkich dystansach :wink: Młodzi są, to w nogach dynamit mają :) P.S. Z chęcią bym do Was dołączył jutro, ale z uwagi na jutrzejszy maraton wrocławski trudno mi będzie przedostać się na Sztabową. Ale następnym razem na pewno się przyłączę, ze swoim siostrzeńcem. Pozdr.

bernihor
Posty: 35
Rejestracja: czw sierpnia 03, 2006 1:34
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: bernihor » sob kwietnia 21, 2007 9:54

Przemo pisze:Tak, to było batrdzo sympatyczne spotkanie, w słoneczne, niedzielne przedpołudnie, w samym już końcu sezonu łyżwiarskiego.Peter kręcił kółka (wokół lodowiska) na swoich łyżwach, Monika wyczyniała na lodzie cuda (czyt. różne skomplikowane układy łyżwiarskie). No i od czasu do czasu z prędkością geparda oboje ściagali się na krótkich dystansach :wink: Młodzi są, to w nogach dynamit mają :) P.S. Z chęcią bym do Was dołączył jutro, ale z uwagi na jutrzejszy maraton wrocławski trudno mi będzie przedostać się na Sztabową. Ale następnym razem na pewno się przyłączę, ze swoim siostrzeńcem. Pozdr.
Przemo, nie strasz mnie kłopotami komunikacyjnymi z powodu jutrzejszego maratonu, do 12 muszę dojechać spod Długołęki!!!!
Pozdrowionka, Marta

Przemo
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 246
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 2:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Przemo » sob kwietnia 21, 2007 11:22

Powinnaś zdążyć na 12. Ale wracając z Długołęki raczej nie jedź ul. Kochanowskiego,bo tamtędy przebiega trasa maratonu. Odcinek - Kochanowskiego potem Sępolno, itd. to pierwsze kilometry maratonu, więc biegacze tak mocno się nie podzielą jeszcze na grupy.Skoro maraton wyrusza o 9 godzinie, to myślę, ze do 10.30 juz ten odcinek wszyscy, no prawie wszyscy biegacze powinni przebiec i ruch samochodowy wróci do "normalności".Gorzej będzie później, między innymi na ul. Ślężnej, Kamiennej, Borowskiej, Hallera, Grabiszyńskiej, bo im dalej od startu tym maraton bardzo się "rozciąga". Znawcy powiadają , że ostani biegacze dobiegają do mety ok. godziny 15.Ale myślę, że już koło 13 powinno być luźniej na ulicach Wrocławia.Mimo tych utrudnień wierzę, że dasz radę dotrzeć na spotkanie o 12.Pozdr.

bernihor
Posty: 35
Rejestracja: czw sierpnia 03, 2006 1:34
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: bernihor » ndz kwietnia 22, 2007 9:48

Przemo, dzięki za tak szczegółowy opis trasy, na 12 muszę zdążyć!!! a wracać będę i tak wieczorem miasto wróci więc już do równowagi. :)
Pozdrowionka, Marta

ma_nea
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 215
Rejestracja: czw kwietnia 19, 2007 9:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ma_nea » ndz kwietnia 22, 2007 9:58

Witam wszystkich uczestników spotkania ;) i nie tylko ;)
Fajnie było się spotkać, mam nadzieję na powtórkę już wkrótce :)

gilbeert
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 136
Rejestracja: pn lipca 10, 2006 8:08
Moje rolki: Rollerblade Astro 5
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: gilbeert » ndz kwietnia 22, 2007 10:26

O tak! Dobrze jest kogoś podpatrzyć.
Sorrki za spóźnienie, ale musiałem najpierw dobiec ten maraton, nie? ;)

gilbeert,
któremu jeszcze w głowie kręci się

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » ndz kwietnia 22, 2007 10:56

Fajnie, że spotkanie się odbyło :)
Następnym razem proponuję w niedzielę po 18 parking przy Lidlu przy ul. Hubskiej. Tam jest super. Byłem dzisiaj. Duży plac, świetna nawierzchnia i czasem dzieci na rowerze się ścigają z rolkarzami (czy tam z jednym rolkarzem :D ). Plac zidentyfikował Przemo. Ten plac i jeszcze kilka innych tras Wrocławskich już niedługo będzie można znaleźć na interaktywnej mapce...
Pozdrawiam Piotrek

bernihor
Posty: 35
Rejestracja: czw sierpnia 03, 2006 1:34
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: bernihor » pn kwietnia 23, 2007 10:39

Dzięki za konstruktywne spotkanko, jeżeli nie pojadę nad morze to stawię się w niedzielę i nadal usilnie będę ćwiczyć - może wreszcie skuteczne hamowanie??? :lol:
Pozdrowionka, Marta

ma_nea
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 215
Rejestracja: czw kwietnia 19, 2007 9:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ma_nea » pn kwietnia 23, 2007 1:04

Marta, przecież Ty umiesz już hamować, sama widziałam :)
Ja za to niebardzo :/ ale nie poddaję się
Pozdrawiam

gilbeert
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 136
Rejestracja: pn lipca 10, 2006 8:08
Moje rolki: Rollerblade Astro 5
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: gilbeert » pn kwietnia 23, 2007 1:21

ma_nea, nie zauważyłem, żeby brakowało Ci hamowania - zwłaszcza w trakcie przekładanki (wow!) na zakrętach.

gilbeert,
który przekłada wszystko... oprócz rolek na zakrętach

ma_nea
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 215
Rejestracja: czw kwietnia 19, 2007 9:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ma_nea » pn kwietnia 23, 2007 2:10

hehe nie ma to jak przekładanka zakończona glebą :/
ważne, że ochraniacze działają :)

bernihor
Posty: 35
Rejestracja: czw sierpnia 03, 2006 1:34
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: bernihor » pn kwietnia 23, 2007 4:26

Jak widzę dużo mnie ominęło :roll: a wszystko trzeba opanować do perfekcji, także upadki!!!
Pozdrowionka, Marta

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”