Wrocław - jeździmy na torze!!!!!!!!

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
dpilecki
Posty: 25
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:30
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: Autodrom

Post autor: dpilecki » pn maja 28, 2007 8:59

Jacek.B pisze:Frekwencja dzisiaj coś słabo dopisała ;) Pojawili się co prawda PeterCave i dpilecki, a coś im się chyba nie spodobało ;) ...
Podobało się!, podobało się! ..przynajmniej mi :D
Daniel

Awatar użytkownika
AsiaWroclaw
Czterokółkowiec
Posty: 73
Rejestracja: wt maja 01, 2007 7:51
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa, Wrocław

Re: Autodrom

Post autor: AsiaWroclaw » sob czerwca 02, 2007 6:44

heja, kto zamierza z Was pojawic sie jutro i o ktorej?:)

pzdr
asia

Przemo
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 246
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 2:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Przemo » sob czerwca 02, 2007 8:57

Jeśli nie będzie padał deszcz, to pojawię się z siostrzeńcem ok.10. Z tego, co niektórzy mówili,np. Daniel, Monika,ta godzina im też odpowiada..Nie wiem,jak Tobie Asiu?Petera pewnie nie będzie, bo zawody w Zgorzelcu, Jacka z rodziną też chyba nie będzie, bo uprzedzał, że będzie w Warszawie.Nie wiem, jak reszta..np.Gilbeert, Marta, Magda...No nie wiem, po prostu ja nic nie wiem :D

Awatar użytkownika
AsiaWroclaw
Czterokółkowiec
Posty: 73
Rejestracja: wt maja 01, 2007 7:51
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa, Wrocław

hihi

Post autor: AsiaWroclaw » sob czerwca 02, 2007 10:34

hihi , nie wiesz, wlasnie, ze duzo wiesz haha:) to ja nic nie wiem, ale juz wiem:)
godzina mi odpoiada Przemek, tylko najwiekszy problem jest z tym, ze ja jestem po prostu weekendowy spioch:)
postaram sie dotrzec okolo 11-12 - chyba jeszcze bedziecie?:)

pzdr :)
asia

ps dzieki za info:)


Przemo pisze:Jeśli nie będzie padał deszcz, to pojawię się z siostrzeńcem ok.10. Z tego, co niektórzy mówili,np. Daniel, Monika,ta godzina im też odpowiada..Nie wiem,jak Tobie Asiu?Petera pewnie nie będzie, bo zawody w Zgorzelcu, Jacka z rodziną też chyba nie będzie, bo uprzedzał, że będzie w Warszawie.Nie wiem, jak reszta..np.Gilbeert, Marta, Magda...No nie wiem, po prostu ja nic nie wiem :D

ma_nea
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 215
Rejestracja: czw kwietnia 19, 2007 9:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ma_nea » sob czerwca 02, 2007 10:59

No ja na 10 na pewno nie dotrę, bo muszę się w końcu wyspać, ale jaknie będzie padać, to będę ok 12 :)

Przemo
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 246
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 2:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Przemo » ndz czerwca 03, 2007 12:24

Do godzin popołudniowych mają być opady deszczu....Ale potem ma być juz bez opadów.No,ale wiadomoi po deszczu będzie mokro i jeśli asfalt nie zdąży przeschnąć do 18,a więc do zamknięcia toru, to wybiore się ok.19 na nasz słynny juz parking 'lidlowski" :D

bernihor
Posty: 35
Rejestracja: czw sierpnia 03, 2006 1:34
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: bernihor » ndz czerwca 03, 2007 7:55

Od rana pada, wieje i u mnie jest 10 stopni.... nici z rolowania a już rodzinkę "ustawiłam" :(
Pozdrowionka, Marta

Przemo
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 246
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 2:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Przemo » ndz czerwca 03, 2007 12:13

Czyli,co???Mam być sam? :shock: Na razie nie pada,prognozy są jednak optymistyczne, choć niebo jest wciąż zachmurzone.Zaryzykuję jednak i pojawię się na torze ok.15.

Awatar użytkownika
AsiaWroclaw
Czterokółkowiec
Posty: 73
Rejestracja: wt maja 01, 2007 7:51
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa, Wrocław

tor

Post autor: AsiaWroclaw » ndz czerwca 03, 2007 3:21

[

zaryzykujesz to, ze bedziesz sam, czy to, ze nie bedzie padac?:)
ja wstalam o 10, zobaczylam niebo i poszlam spac az do prawie 15:)

pzdr wszystkich
asia


quote="Przemo"]Czyli,co???Mam być sam? :shock: Na razie nie pada,prognozy są jednak optymistyczne, choć niebo jest wciąż zachmurzone.Zaryzykuję jednak i pojawię się na torze ok.15.[/quote]

Przemo
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 246
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 2:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Przemo » ndz czerwca 03, 2007 8:55

Pogoda była dziś "złośliwa" :D Do godziny 15 na torze nie padało,ale jak juz zaczęliśmy jeździć, to zaczęło siąpić i siąpić..Nawierzchnia zrobiła się mokra, więc po 15 minutach przerwałem jazdę i pojechałem z Radkiem na obiad.W tym czasie, kiedy my schodziliśmy z toru, pojawił się na torze Daniel. OK. 17 na prośbę siostrzeńca wróciłem z nim na tor, bo się przejaśniło.Jak się okazało, to był dobry pomysł, bo przez godzinę naszej nieobecności nawierzchnia zdążyła przeschnąć. Tak więc udało sie nam jeszcze przez ok. 1 godzinę pojeździć po suchym torze (dobry mają asfalt,bo szybko schnie :D ).Kiedy po raz drugi wchodziłem z Radkiem na tor, Daniel właśnie z niego schodził, ot taka dziś wyszła z tego zmiana warty:D W sumie trzeba jednak przyznać, ze pogoda była dziś nieznośna dla rolkarzy, choć dobra i ta ostatnia godzina przed zamknięciem toru, bo naprawdę można było poszaleć.Miejmy nadzieję,że za tydzień będzie lepsza, tak więc do zobaczenia wszystkim za tydzień.

ma_nea
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 215
Rejestracja: czw kwietnia 19, 2007 9:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ma_nea » czw czerwca 07, 2007 12:41

hej rolkarze, jakie macie plany na niedzielę? Ja jadę sobie na trasy wsiowe pod Miliczem ale w niedzielę planuję być na torze. Oczywiście wszystko zależy od pogody ;) Mam nadzieję, że ktoś się przyłączy.
pozdrawiam

Jacek.B
Ścigant 4x100mm
Posty: 290
Rejestracja: pn maja 15, 2006 9:40

Post autor: Jacek.B » czw czerwca 07, 2007 3:03

ma_nea pisze:hej rolkarze, jakie macie plany na niedzielę? Ja jadę sobie na trasy wsiowe pod Miliczem ale w niedzielę planuję być na torze. Oczywiście wszystko zależy od pogody ;) Mam nadzieję, że ktoś się przyłączy.
Ja będę, mam nadzieję, że z rodziną. W sobotę jedziemy na rodzinne
imprezy, więc możemy przybyć trochę później.

Awatar użytkownika
fracek
Posty: 24
Rejestracja: sob czerwca 09, 2007 10:21
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: fracek » sob czerwca 09, 2007 10:36

Witam

Na formum jestem nowy, chociaż i stronę i forum czytuję od dawna. Chciałem spytać czy ktoś wie czy tor automobilklubu będzie dostępny także w czerwcu? Jeśli tak, to chętnie tam zajżę i poznam wrocławskich rolkarzy, bo jak dotąd jeżdżę sam i czasem brak motywacji ;)
Salomon FSK Thunder Hi-Lo 255

Awatar użytkownika
AsiaWroclaw
Czterokółkowiec
Posty: 73
Rejestracja: wt maja 01, 2007 7:51
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa, Wrocław

Post autor: AsiaWroclaw » sob czerwca 09, 2007 11:50

w czerwcu chyba tez, bo juz sie zaczal:)
zapraszamy jutro o 10, ja sie tylko boje, ze nie dam rady dojechac, no i ze 2 niedziela z rzedu bedzie deszczowa:)
mam nadzieje, ze bedzie troszke ludzi:)
pzdr
asia

Awatar użytkownika
AsiaWroclaw
Czterokółkowiec
Posty: 73
Rejestracja: wt maja 01, 2007 7:51
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa, Wrocław

po kolejnym spotkaniu

Post autor: AsiaWroclaw » ndz czerwca 10, 2007 7:21

Hej,
Dziś jak zwykle w niedzielę spotkalismy się na torze:) Bylo sympatycznie:) Ze starych bywalców był Gilbert oraz Przemek z siostrzeńcem. Rozegrali nawet mecz w hokeja:)
Oni przyjechali na 10tą, ja pojawiłam sie po 11stej i kilka godzin dzielnie jezdzilismy:) Jak schodzilismy z toru pojawil sie Jacek i 2 nowe osoby:)
Faktycznie trzeba przychodzic wczesniej, bo juz od 11 upal sie robi nie do zniesienia, a po poludniu na torze pojawiaja sie gokarty:)
A jak Wasze wrazenia, doszedł ktos jeszcze pozniej?:)

pzdr
asia

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”