[Wrocław] Tor Rakietowa - zasady korzystania z toru.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
eVe
Ścigant 4x100mm
Posty: 277
Rejestracja: sob lipca 29, 2006 9:42
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław, Krzyki

[Wrocław] Tor Rakietowa - zasady korzystania z toru.

Post autor: eVe » pt sierpnia 31, 2007 11:15

No i przyszedł czas rozwikłania naszych wątpliwości. A więc rozmawialiśmy dziś z P. Wiolettą i oto co ustaliliśmy:

Wprowadzamy karnety. Karnet będzie nie miesięczny, ale na 10 wejść. Każde wejście na tor kosztować będzie 10zł czyli jeden karnet kosztować ma 100zł. Wykorzystać go można w ciągu miesiąca, dwóch, trzech... nie ważne. Istotne jest to, że tor zarezerwowany dla nas będzie w każdy WTOREK, CZWARTEK i NIEDZIELĘ w godzinach od 18:00 do tzw. oporu. W sytuacjach kiedy zdarzy się jakaś wielka impreza akurat w te dni, które mamy zarezerwowane, otrzymamy o tym informację telefoniczną. Z kolei jeśli nam nie będzie któryś z dni pasował, obiecaliśmy zadzwonić do P. Wioletty i o tym poinformować...

Hm.. cena dość wysoka, niestety możliwości jej zniżenia jako tako są małe, z uwagi na to, że nas jest mało. :? Dziś było nas zaledwie 3, wczoraj 6. P. Wioletta mówiła, że ceny zmieniłyby się, gdyby było nas więcej, ale czy więcej będzie? – no właśnie to chciałabym w tym wątku ustalić. Być może dałoby radę płacić mniej - to kwestia tego, ilu nas się zbierze.

Od następnego roku zamierzamy założyć stowarzyszenie – wiąże się to z licznymi profitami dla nas, jako grupy – PeterCave ostatnio zapewniał, że warto się tak zorganizować - jest możliwość otrzymania dofinansowania (szanse na to są spore). Jako stowarzyszenie (min. 15 osób) będziemy grupą sformalizowaną a więc rozmowa o korzystaniu z toru przebiegać będzie mogła na trochę innych, dla nas wygodniejszych, zasadach. No ale to - tak jak mówiłam - plan na sezon następny.

A więc... powiedzcie mi (nam) co o tym wszystkim sądzicie i kto ma zamiar płacić za tor oraz w następnym sezonie dołączyć się do naszego stowarzyszenia? Jeśli chodzi o tor... lada moment ma być ukończona budowa i posprzątane kamyczki. Toaleta i barek (który powstaje) ma być dla nas już od wtorku. Do niedzieli jeździmy za free.

Jakieś sugestie?
:roll: :roll: :roll:

Jacek.B
Ścigant 4x100mm
Posty: 290
Rejestracja: pn maja 15, 2006 9:40

Re: [Wrocław] Tor Rakietowa - zasady korzystania z toru.

Post autor: Jacek.B » pt sierpnia 31, 2007 11:28

eVe pisze:Z kolei jeśli nam nie będzie któryś z dni pasował, obiecaliśmy zadzwonić do P. Wioletty i o tym poinformować...
Potrzebny nam łatwy sposób na poinformowanie reszty, w końcu chodzi
o sytuacje, w których nie przyjdzie nikt.
eVe pisze:A więc... powiedzcie mi (nam) co o tym wszystkim sądzicie i kto ma zamiar płacić za tor oraz w następnym sezonie dołączyć się do naszego stowarzyszenia?
Zapłacę. W razie potrzeby pomogę w założeniu stowarzyszenia, choć
póki co nie ma o czy mówić, bo kilka osób to za mało.

Awatar użytkownika
eVe
Ścigant 4x100mm
Posty: 277
Rejestracja: sob lipca 29, 2006 9:42
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław, Krzyki

Re: [Wrocław] Tor Rakietowa - zasady korzystania z toru.

Post autor: eVe » pt sierpnia 31, 2007 11:34

Jacek.B pisze: Potrzebny nam łatwy sposób na poinformowanie reszty, w końcu chodzi
o sytuacje, w których nie przyjdzie nikt.
To nie problem, każdy z nas ma komórki. Dogadamy się kto najczęściej będzie mógł być dostępny na torze i ustalimy komu dać znać, jeśli się nie jedzie na tor.

Jacek.B pisze: Zapłacę. W razie potrzeby pomogę w założeniu stowarzyszenia, choć
póki co nie ma o czy mówić, bo kilka osób to za mało.
Co do zapłaty.. ja jeśli rzeczywiście tor będzie przygotowany dobrze, bez kamyków i z oświetleniem i WC mogę dać nawet 10zł - tym bardziej ze karnet będzie na wejscia a nie na miesiąc i jak pogoda nie dopisze lub po prostu się nie będzie chciało jeździć, to nic nie przepada.. Szkoda tylko że nie jest nas więcej - może wtedy byłoby taniej. :roll:

ma_nea
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 215
Rejestracja: czw kwietnia 19, 2007 9:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ma_nea » sob września 01, 2007 12:04

No ale co, ustaliliście wersję cenową dla trzech obecnych osób, bo nie bardzo rozumiem :? Czy dla sześciu czy dla ilu?

Awatar użytkownika
eVe
Ścigant 4x100mm
Posty: 277
Rejestracja: sob lipca 29, 2006 9:42
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław, Krzyki

Post autor: eVe » sob września 01, 2007 12:09

ma_nea pisze:No ale co, ustaliliście wersję cenową dla trzech obecnych osób, bo nie bardzo rozumiem :? Czy dla sześciu czy dla ilu?
Ogólnie - pytaliśmy się ilu nas się spodziewają na torze za taką cenę - P.Wioletta spodziewa nas się około 5-10 osób. Tak mówiła. Ale sugerowała też, że gdyby było nas więcej, dałoby się rozmawiać o innej cenie.

Przemo
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 246
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 2:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Przemo » sob września 01, 2007 12:28

Tak jak Ewa napisała, a napisała bardzo szczegółowo o dzisiejszych ustaleniach z kierownictwem toru.I choć macie rację, że 10 zł za jedno wejście, 100 zł za 10 wejść jest ceną - uważam - zawyżoną, bo to w końcu nie lodowisko, gdzie są duże kosztu utrzymania, wiadomo lód, itd., to nie ma rady..Chcemy jeździć, musimy płacić..Tylko dlaczego aż tyle, dlaczego..dlaczego???!!!! P.S. Jeszcze tylko jutro i w niedzielę jazda jest na dotychczasowych zasadach..Pięknie było z Wami jeździć przez te kilka miesięcy, a dokładnie od maja..Mam nadzieję, że tak pozostanie mimo tej zawrotnej ceny..Pozdrawiam najwytrwalszych wrocławskich rolkarzy.

Jacek.B
Ścigant 4x100mm
Posty: 290
Rejestracja: pn maja 15, 2006 9:40

Re: [Wrocław] Tor Rakietowa - zasady korzystania z toru.

Post autor: Jacek.B » sob września 01, 2007 1:11

eVe pisze:
Jacek.B pisze: Potrzebny nam łatwy sposób na poinformowanie reszty, w końcu chodzi
o sytuacje, w których nie przyjdzie nikt.
To nie problem, każdy z nas ma komórki. Dogadamy się kto najczęściej będzie mógł być dostępny na torze i ustalimy komu dać znać, jeśli się nie jedzie na tor.
Skomplikowane :roll: Nie będę tak zgłaszał za każdym razem, kiedy
nie idę, że nie idę :lol: 10 zł i jeszcze takie zamieszanie, bez jaj :twisted:

Awatar użytkownika
ladylion
Posty: 39
Rejestracja: sob września 01, 2007 9:52
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Kontakt:

serwus

Post autor: ladylion » sob września 01, 2007 10:25

witam wszystkich :)

jakie są najnowsze ustalenia, co do tego toru? dalej poszukujecie chętnych, coby było taniej? jeśli tak - proszę o infomację :) może się nadam... ;)

pozdrawiam ciepło
kasia

Jacek.B
Ścigant 4x100mm
Posty: 290
Rejestracja: pn maja 15, 2006 9:40

Re: serwus

Post autor: Jacek.B » sob września 01, 2007 10:34

ladylion pisze:witam wszystkich :)

jakie są najnowsze ustalenia, co do tego toru? dalej poszukujecie chętnych, coby było taniej? jeśli tak - proszę o infomację :) może się nadam... ;)
Witaj. Od wczoraj nic się nie zmieniło ;) A chętnych poszukujemy
niezależnie od ceny. Mamy nadzieję, że w nowym sezonie będzie
nas więcej i będziemy mogli coś zdziałać. Ale do tego to musi być
kilkanaście aktywnych osób. Aktywnych na torze ;)

Awatar użytkownika
Kantarou
Posty: 9
Rejestracja: ndz lipca 08, 2007 11:32
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Kantarou » sob września 01, 2007 11:23

Ja zadebiutowałem efektywną wywrotką (stłuczone kolano; ) na torze jakiś miesiąc temu, w piękne słoneczne popołudnie, kiedy żywej duszy na torze nie było poza jakąś panią która zresztą specjalnie zadowolona z mojego wtargnięcia nie była ;)

100,- też wydaje mi się drogą sprawą. wstępnie -> trudno, zapłacę (mimo że planuję częściej nie być na torze niż być) ale czekam jeszcze na głosy innych :]

ma_nea
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 215
Rejestracja: czw kwietnia 19, 2007 9:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ma_nea » sob września 01, 2007 11:32

Ja rozumiem, że ta cena już została ustalona, a nie jesteśmy na etapie jej negocjowania i zatwierdzania przez nas, więc nie ma co czekać na głosy innych :? To jest karnet na ilość wejść a nie na miesiąc, więc jeśli cię nie będzie to nic nie przepada, wykorzystasz kiedy indziej :D

Awatar użytkownika
eVe
Ścigant 4x100mm
Posty: 277
Rejestracja: sob lipca 29, 2006 9:42
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław, Krzyki

Post autor: eVe » sob września 01, 2007 11:55

No dokładnie - jeśli ktoś przyjechać nie może, to nic nie przepada a jeśli chodzi o negocjacje.. Ja się wczoraj pytałam czy istnieje możliwość zniżenia ceny i odpowiedzią było stwierdzenie, że jest nas mało.. Tu chodzi o rezerwację - nie opłaca się właścicielce nam rezerować toru 3 dni w tygodniu jeśli będzie miała z tego zaledwie kilka złotych - gdyby było nas dużo, wtedy i suma pieniążków z naszych karnetów byłaby większa - wtedy byłoby o czym rozmawiać.

Jacku.B - to czy zadzwonimy powiedzieć że nie przyjdziemy, czy nie zadzwonimy - zależeć będzie od naszej dobrej woli. Przecież i tak przez ostatnie tygodnie informujemy się o tym i umawiamy.. więc w czym problem? Tym bardziej że to zaledwie kilka najbliższych tygodni i będzie koniec sezonu. Ja nie widzę problemu w informowaniu się - mamy forum, mamy GG, mamy komórki. Ja teraz też jak jadę na tor to piszę i do Ciebie, i do Ma_nea, i mogę pisać do jeszcze innych... i nie widzę w tym jakiegoś zbytniego problemu.

Kantarou pisze:Ja zadebiutowałem efektywną wywrotką (stłuczone kolano; )
A to się ochraniaczy nie nosi? ;-) Ja wczoraj leżałam może z 30razy :-)

dpilecki
Posty: 25
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:30
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Opłaty za tor

Post autor: dpilecki » pn września 03, 2007 9:25

Witajcie :)
Byłem wczoraj o 19-tej na torze. Była to ostatnia bezpłatna jazda...
Przyznam się szczerze że nie spodziewałem się tak wysokiej ceny.
Myślałem że maksymalnie będzie to jakieś 5zł i tyle byłbym w stanie płacić. Teraz poważnie się zastanowię czy będę tam dalej przychodził.
Pozdrawiam wszystkich.
Daniel

PS Może jednak spróbujemy wynegocjować lepsza cenę?

ma_nea
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 215
Rejestracja: czw kwietnia 19, 2007 9:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ma_nea » pn września 03, 2007 10:06

hmm problem tylko w tym, że negocjacje już się skończyły i mmożemy do nich wrócić pewnie dopiero w przysżłym sezonie, chyba że nagle z aktywnych ok. 6 osób na torze zrobiłoby się 20, a to jest chyba malo realne :( Tak więc póki co pozostaje nam zaakceptować takie rozwiązanie i cieszyć się, że w ogóle nam udostępniają tor. To moje prywatne zdanie, tak dodam na marginesie, żeby nie było ;)[/quote]

Awatar użytkownika
eVe
Ścigant 4x100mm
Posty: 277
Rejestracja: sob lipca 29, 2006 9:42
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław, Krzyki

Re: Opłaty za tor

Post autor: eVe » pn września 03, 2007 11:41

dpilecki pisze: [..]Przyznam się szczerze że nie spodziewałem się tak wysokiej ceny.[..]
PS Może jednak spróbujemy wynegocjować lepsza cenę?
Ja też spodziewałam się niższej ceny, niestety, tak jak mówiłam wcześniej ja i tak jak napisała Ma_nea - raczej nie mamy podstaw do negocjowania ceny, jeśli jest nas tak niewiele. Oczywiście jeśli się okaże, że za 10zł/wejście nikt nie będzie chciał jeździć, będzie trzeba z zarządem toru jeszcze raz porozmawiać, ale wątpię, czy takie rozmowy coś by dały. Ja się pytałam bezpośrednio o to, czy można zniżyć opłatę i dostałam jasną odpowiedź - jest nas za mało na to, żeby rezerować tor 3 razy w tygodniu za mniejszą sumę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”