[WROCŁAW] DOBRY SKLEP Z ROLKAMI

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
dandara
Posty: 1
Rejestracja: pn kwietnia 06, 2009 6:50

[WROCŁAW] DOBRY SKLEP Z ROLKAMI

Post autor: dandara » pn kwietnia 06, 2009 7:10

Witam wszystkich forumowiczów

Jestem tutaj nową osobą i chciałam się serdecznie przywitać

Mam pytanie do osób siedzących w światku rolkarskim Wrocławia:

Poszukuję dobrego sklepu z rolkami we Wrocławiu. Chcę kupić rolki dla siebie, dziecka i męża.
Przyznam, że nie interesują mnie żadne markety sportowe typu Intersport czy Decathlon
Interesuje mnie sprzęt firmowy, za który jestem skłonna zapłacić nawet trochę więcej ale chcę mieć pewność, że ktoś mi dobrze doradzi i kupię coś naprawdę porządnego.

Proszę doradźcie mi gdzie we Wrocku znajdę taki sklep gdzie zostaniemy fachowo obsłużeni i będziemy mieć pewność że kupiliśmy dobre rolki.

Z góry bardzo dziekuję za informację

pozdrawiam
Daria

Awatar użytkownika
bayya
Szybszy niż Chuck Norris na 4x110mm
Posty: 632
Rejestracja: pn kwietnia 16, 2007 11:38
Moje rolki: Simmons Racing Tarrega 4x100
Jeżdżę od: 01 kwie 2007
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [WROCŁAW] DOBRY SKLEP Z ROLKAMI

Post autor: bayya » pn kwietnia 06, 2009 7:14

Polecam Quattro Sport
http://www.sklep.quattrosport.pl/glowna.php
:wink:

Jeśli interesuje Cię również zakup wysyłkowy to polecam też sklep Zico :wink:
http://www.zicoracing.com
Pozdrawiam Basia

Obrazek

BIURO PROJEKTOWE
BAJA PROJECT
www.bajaproject.pl

Praga
Prześcigant 4x100mm
Posty: 319
Rejestracja: sob marca 14, 2009 1:24

Re: [WROCŁAW] DOBRY SKLEP Z ROLKAMI

Post autor: Praga » pn kwietnia 06, 2009 8:48

Ze sklepami trzeba uważać bo sprzedawcy brutalnie wykorzystują luki w wiedzy klienta. Przykład: poszedłem do sklepu z zamiarem zakupu RB Twister. Sprzedawca zachwalał tą rolkę pod niebiosa (bo to w sumie zaj... rolka). Okazało się jednak, że nie ma mojej rozmiarówki i od razu zmieniła się polityka. Natychmiast zmienił zdanie proponując mi inny model z dłuższą szyną wychwalając pod niebiosa jak to mi się bedzie świetnie rolka trzymała toru jazdy. Musisz wziąć więc pod uwagę, że sprzedawca będzie starał sie zrobić "deal" i nakłonić do zakupu takiej rolki jak Jemu wygodnie.

Jestem świerzakiem i w tym roku kupiłem podobnie jak Ty sprzęt dla całej trzyosobowej rodzinki. Najpierw mocno poczytałem o wrotkarstwie. Gdybym miał jeżdżących znajomych, na pewno zasięgnąłbym języka. Poczytałem fora, wyjaśniając ewentualne wątpliwości. W ten sposób ukształtowałem swoje potrzeby i znalazłem odpowiedni sprzęt. Pomierzyłem stopy, kolana, łokcie i głowy (częściowo zweryfikowałem pomiary mierząc podobne rolki w sklepie na miejscu) Potem dopiero uderzyłem do sklepu (akurat internetowego). Tam w trakcie rozmowy na GG ustaliłem szczegóły. Poszło zamówienie i po kilku dniach spocony kurier wtargał na 4 piętro wielką pakę ze sprzętem. Sprzęt pasuje, jeździ jak marzenie. Nie mogę napatrzyć się na żonę jak pomyka w swoich srebrnych roleczkach ;) Pogoda dopisuje umiejętności rosną, brzuch maleje ;)

Miłych wyborów :)

Awatar użytkownika
Metek91
Czterokółkowiec
Posty: 70
Rejestracja: ndz sierpnia 10, 2008 3:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: [WROCŁAW] DOBRY SKLEP Z ROLKAMI

Post autor: Metek91 » pn kwietnia 06, 2009 10:04

Zdecydowanie Quattro! Jedyny sklep z rolkami z prawdziwego zdarzenia we Wrocławiu! Obsługa naprawde uczciwa i kompentna (no Bartek ale Ci reklame zrobiłem :wink: )

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
bayya
Szybszy niż Chuck Norris na 4x110mm
Posty: 632
Rejestracja: pn kwietnia 16, 2007 11:38
Moje rolki: Simmons Racing Tarrega 4x100
Jeżdżę od: 01 kwie 2007
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [WROCŁAW] DOBRY SKLEP Z ROLKAMI

Post autor: bayya » pn kwietnia 06, 2009 10:09

Metek91 pisze:no Bartek ale Ci reklame zrobiłem :wink:
Dobra reklama - pół sukcesu :) :wink:
A tak na serio to Quattro i najlepiej pytać o Bartka :wink: on się na rolkach zna i na pewno dobrze doradzi :wink:
Pozdrawiam Basia

Obrazek

BIURO PROJEKTOWE
BAJA PROJECT
www.bajaproject.pl

Awatar użytkownika
Agent_L
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 565
Rejestracja: wt lipca 17, 2007 12:36
Jeżdżę od: 01 sie 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [WROCŁAW] DOBRY SKLEP Z ROLKAMI

Post autor: Agent_L » wt kwietnia 07, 2009 12:02

Zazwyczaj wystarczy tu zadać konkretne (i realistyczne) pytanie by zostać fachowo obsłużonym przez samego Zico : )
W porządnym sprzęcie nie ma zbyt wielu dylematów, dla Ciebie i męża X5 Fusion lub Twistery będą pewnym strzałem (o ile fason akceptujesz), dla dziecka - nie wiem.
Powerslide Cell 2006 /44 + Salomon Pilot V10 ?2004? /45
Kontakt : 505614321, PMy czytam rzadko : )
rolkowa mapka Warszawy

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: [WROCŁAW] DOBRY SKLEP Z ROLKAMI

Post autor: odys_kg » wt kwietnia 07, 2009 2:56

Zdecydowanie http://www.sklep.quattrosport.pl/glowna.php i pytać o Bartka.
Osoba jeżdżąca ( póki co ma kontuzje pleców ;))

Pyk
Posty: 3
Rejestracja: czw grudnia 18, 2008 7:38

Re: [WROCŁAW] DOBRY SKLEP Z ROLKAMI

Post autor: Pyk » wt kwietnia 07, 2009 10:37

A jak wygląda sprawa z serwisem, wiem że w decathlonie (przynajmniej buty wiem, że napewno) wymieniają od ręki jeśli jest uszkodzona lub oddają kase

Awatar użytkownika
Metek91
Czterokółkowiec
Posty: 70
Rejestracja: ndz sierpnia 10, 2008 3:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: [WROCŁAW] DOBRY SKLEP Z ROLKAMI

Post autor: Metek91 » śr kwietnia 08, 2009 7:59

Na sprzet udzialena jest gwarancja producenta, wiec z serwisem nie ma zadnego problemu. A do tego w Quattro działa wypożyczalnia sprzętu. Mozesz sobie wypróbować rolki zanim je kupisz, sprawdzić czy but jest wygodny. A gdy zdecydujesz sie je kupić zwracane są koszty wypożycenia. Generalnie polecam strone sklepu-tam znajdziesz wszystkie niezbedne informacje i kontakt do "Panów Ze Sklepu"

Pozdrawiam!

Brzoza.
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 125
Rejestracja: sob września 01, 2007 12:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: [WROCŁAW] DOBRY SKLEP Z ROLKAMI

Post autor: Brzoza. » pt kwietnia 10, 2009 12:56

bayya pisze:Polecam Quattro Sport
http://www.sklep.quattrosport.pl/glowna.php
:wink:
Metek91 pisze:Zdecydowanie Quattro! Jedyny sklep z rolkami z prawdziwego zdarzenia we Wrocławiu! Obsługa naprawde uczciwa i kompentna (no Bartek ale Ci reklame zrobiłem :wink: )
odys_kg pisze:Zdecydowanie http://www.sklep.quattrosport.pl/glowna.php i pytać o Bartka.
Osoba jeżdżąca ( póki co ma kontuzje pleców ;))
bayya pisze: A tak na serio to Quattro i najlepiej pytać o Bartka :wink: on się na rolkach zna i na pewno dobrze doradzi :wink:
:colors: :colors: :mistrz: :mistrz:

Ja tam wiem tylko z plotek i ze słyszenia, że w tym Quattro to czasem nawet dobrze doradzą i coś fajnego się znajdzie a jak wciskają to tylko dobre rzeczy ;-)
pozdrawiam
Bartek

Awatar użytkownika
Karmazyn
Posty: 10
Rejestracja: wt lipca 17, 2012 8:50
Jeżdżę od: 13 lip 2012
Lokalizacja: Kożuchów

Re: [WROCŁAW] DOBRY SKLEP Z ROLKAMI

Post autor: Karmazyn » pt lipca 20, 2012 9:39

Witam,
jestem aktualnie we Wrocławiu i jutro mam chwilę aby wyskoczyć z narzeczoną przymierzyć rolki dla niej. Czy ktoś mógłby polecić nam jakiś sklep w którym będziemy mogli zrobić przymiarkę (chodzi nam o sklep w którym można dostać Rollerblade). Na tę chwilę mamy tylko Quattro oraz Decathlon, ale jak okaże się że nie ma odpowiedniego rozmiaru to jeszcze gdzieś byśmy wyskoczyli.
Czasem lepiej siedzieć cicho i udawać głupka niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości

gilbeert
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 136
Rejestracja: pn lipca 10, 2006 8:08
Moje rolki: Rollerblade Astro 5
Lokalizacja: Wrocław

Re: [WROCŁAW] DOBRY SKLEP Z ROLKAMI

Post autor: gilbeert » sob lipca 21, 2012 9:28

Hej, chyba możecie jeszcze wdepnąć do Intersportu w centrum Borek.
Jakoś nic innego nie przychodzi mi do głowy...

Awatar użytkownika
Karmazyn
Posty: 10
Rejestracja: wt lipca 17, 2012 8:50
Jeżdżę od: 13 lip 2012
Lokalizacja: Kożuchów

Re: [WROCŁAW] DOBRY SKLEP Z ROLKAMI

Post autor: Karmazyn » sob lipca 21, 2012 9:19

gilbeert pisze:Hej, chyba możecie jeszcze wdepnąć do Intersportu w centrum Borek.
Jakoś nic innego nie przychodzi mi do głowy...
Akurat w Intersporcie trafiliśmy na promocję i za 500zł kupiliśmy RB Spark 80, kask RB i jakieś ochraniacze.
Dobrze że nie zamawialiśmy przez internet (jak ja zrobiłem) bez przymiarki bo okazało się że zamiast 38,5, dobry rozmiar dla niej to 40,5.
Czasem lepiej siedzieć cicho i udawać głupka niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości

passa
Posty: 24
Rejestracja: pn kwietnia 15, 2013 2:42
Jeżdżę od: 14 lut 2013

Re: [WROCŁAW] DOBRY SKLEP Z ROLKAMI

Post autor: passa » wt listopada 19, 2013 4:45

Strona tego sklepu nie działa,nie wiem czy to chwilowy problem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”