(Wrocław) Nowa rollerskater-ka

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Mażka
Posty: 5
Rejestracja: pn listopada 16, 2009 6:06

(Wrocław) Nowa rollerskater-ka

Post autor: Mażka » pn listopada 16, 2009 7:55

Ponieważ jestem po praz pierwszy na forum, to chciałabym sie serdecznie przywitać ze wszytkimi. Witam serdecznie :) !!!
Może na początek skreśle parę słów o sobie i o mojej przygodzie z rolkami.
Po raz pierwszy miałam do czynienia z jazdą na rolkach już ponad dobrą dekadę temu. Był to krótki epizod, ale od tamtej pory moje zamiłowanie do jazy ciągle rosło. Kolejny raz założyłam te cuda na swoje nogi dopiero 3 lata temu i tu również ze względu na brak warunków do uprawiania tego sportu musiałam zrezygnować z tej przyjemności, aż do ostatnich wakacji. Mieszkałam za granicą, a tam warunki były rewelacyjne dla rollerskater-ów i wykorzystywałam wolny czas na maksa. Juz w sierpniu znalałam Wasze forum ale czekałam aż wrócę do kraju, żeby do Was dołączyć, no i JESTEM :D . Mam nadzieje, że przygarniecie mnie do sowjego grona i spędzimy razem świetny czas na jeździe i nie tylko.
Jeżeli ktoś będzie miał w przyszłości ochotę pojeździć ze mną po Wrocławiu, to z miłą chęcią.
Pozdrawiam
Mażka
P.s. Wiem, że pogoda nie rozpieszcza nas, aby pojeździć pod gołym niebem, ale może znajduje się we Wrocku jakaś hala lub coś zadaszonego, aby móc pojeździć o tej porze roku. Z góry dziękuję za podpowiedź, no i mam nadzieję do zobaczenia :) .

Przemo
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 246
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 2:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: (Wrocław) Nowa rollerskater-ka

Post autor: Przemo » pn listopada 16, 2009 8:14

Hej, witaj, niestety z salą nic nie wyszło, więc póki co pozostaje jazda wieczorami pod Magnolią, o ile jest sucho, no i ewentualnie jazda na łyżwach, choć i z tym pewnie będą w tym sezonie problemy we Wrocławiu. Z czterech bowiem planowanych na ten sezon lodowisk będą czynne tylko dwa (to jednak stanowczo za mało na Wrocław).Jedno jest już czynne-Orbita (jest małe 20x30 m). Drugie, przy ul. Spiskiej (60x30m), miało być otwarte dzisiaj, ale pewnie jest za wysoka temp. na jego uruchomienie (temp. musi spaść za dnia poniżej 5 stopni). Także jeśli coś, to do zobaczenia pod Magnolią;). Pozdrawiam.

punia_dora
Posty: 43
Rejestracja: wt kwietnia 08, 2008 5:29

Re: (Wrocław) Nowa rollerskater-ka

Post autor: punia_dora » pn listopada 16, 2009 11:27

Witam serdecznie i do zobaczyska na rolkach:)...jeśli tylko pogoda pozwoli :D !

Mażka
Posty: 5
Rejestracja: pn listopada 16, 2009 6:06

Re: (Wrocław) Nowa rollerskater-ka

Post autor: Mażka » wt listopada 17, 2009 11:14

Dziękuję bardzo za info i zaproszenie mnie na małe rolkowe szaleństwo...
Ponieważ pogoda o tej porze roku jest zmienna... powiedzcie mi,kiedy i jak sie umawiacie? Rozumiem, że to jest z dnia na dzien... nie mam z nikim kontaktu oprócz tego forum... a nie chciałabym zastac parkingu pustego...wystarczy chciaż jedna osoba.
Pozdrawiam

Przemo
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 246
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 2:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: (Wrocław) Nowa rollerskater-ka

Post autor: Przemo » wt listopada 17, 2009 12:30

Mażka, jeśli jest sucho, to spotykamy się po godzinie 21 przy boisku do koszykówki na parkingu Magnolii. Akurat wróciły cieplejsze dni, więc jest szansa chociaż lajtowego o tej porze roku pojeżdżenia.Jeśli dziś nie będzie padać wieczorem, to ja będę na pewno.O tej porze roku mało kto w ogóle jeździ- ludzie odpoczywają po sezonie rolkarskim, inni zaś w tym okresie preferują jazdę na rowerze, fitness. Także do miłego zobaczenia.

Paniluny
Posty: 32
Rejestracja: pt czerwca 29, 2007 5:37
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: (Wrocław) Nowa rollerskater-ka

Post autor: Paniluny » wt listopada 17, 2009 5:18

Przemo pisze: inni zaś w tym okresie preferują jazdę na rowerze, fitness.
A jeszcze inni preferują sen zimowy jako strategię przetrwania zimy :D

Mażka - byle do wiosny :) może do tego czasu mróz nie zmasakruje nam tych ostatnich kawałków fajnego asfaltu.

Mażka
Posty: 5
Rejestracja: pn listopada 16, 2009 6:06

Re: (Wrocław) Nowa rollerskater-ka

Post autor: Mażka » śr listopada 18, 2009 2:59

Ja akurat nie należę do osób, które zapadają w sen zimowy :mrgreen: , wiec czy z rolkami czy bez postaram sie coś ze sobą robić.. zawsze znajdzie sie jakiś sposób :D
A polskie drogi pewnie i tak jak co roku będą łatane.... tylko usiąść i płakać...
W takim razie do rychłego zobaczenia....

Przemo
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 246
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 2:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: (Wrocław) Nowa rollerskater-ka

Post autor: Przemo » śr listopada 18, 2009 5:14

Brawo Mażka :clap: Trzymaj tak dalej! Postawa godna naśladowania. A wszystkim "niedźwiadkom", zapadającym bądź niezapadającym w sen zimowy, powiem krótko - ZIMA JEST PIĘKNA, nie warto więc jej przesypiać! :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”