Impreza "Nightskating" we Wrocławiu.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Impreza "Nightskating" we Wrocławiu.

Post autor: odys_kg » pt lutego 19, 2010 11:22

Witam wszystkich.


W związku ze zbliżającą się imprezą rolkową we Wrocławiu "Nightskating" szukamy osób dobrze jeżdżących na rolkach w celu wsparcia zespołu zabezpieczającego tę imprezę. Chętnych prosimy o kontakt wsw.wrolka@gmail.com , kontakt@dopamina.eu , lub też kontakt przez PM.

Obrazek

Awatar użytkownika
ceta
Posty: 26
Rejestracja: sob marca 11, 2006 6:32
Moje rolki: K2
Jeżdżę od: 01 maja 1997
Lokalizacja: Wrocław

Re: Impreza "Nightskating" we Wrocławiu.

Post autor: ceta » pn marca 15, 2010 11:20

czekamy czekamy .... ;) 8)
There is no weakness, there is the Dark Side ;)

micles
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 249
Rejestracja: śr listopada 25, 2009 2:25

Re: Impreza "Nightskating" we Wrocławiu.

Post autor: micles » czw kwietnia 01, 2010 7:28

Krok milowy jeżeli chodzi o wrotkarstwo uliczne w Polsce. Oby impreza się powiodła! Będzie można się na nią powoływać przy organizacji podobnych eventów w innych miastach!

Awatar użytkownika
Googel6
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 227
Rejestracja: ndz marca 28, 2010 10:10
Moje rolki: Twister 2010
Jeżdżę od: 01 sty 2009

Re: Impreza "Nightskating" we Wrocławiu.

Post autor: Googel6 » czw kwietnia 01, 2010 9:57

Małe ogłoszonkowe pytanie, czy jest ktoś z Poznania chętyny na tą imprezę? Ja nie jestem z Poznania ale z Poznania chciałem pociągiem wyjechać do Wroclawia na ten nocny przejazd, a samamu to tak troche nie ten teges. A tak btw jestem Michał i nie gryzę :D

micles
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 249
Rejestracja: śr listopada 25, 2009 2:25

Re: Impreza "Nightskating" we Wrocławiu.

Post autor: micles » czw kwietnia 01, 2010 10:16

No właśnie się tak zastanawiam, czy by się nie sypnąć. Tyle że pewnie powrót w ten sam dzień, bo w czwartek zajęcia na Polibudzie odziwo są :D

Pociągi powrotne : 0:12, 0:26, a później już 3:23 także chyba słabo. Czas podróży poniżej 2:30h

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Impreza "Nightskating" we Wrocławiu.

Post autor: odys_kg » czw kwietnia 01, 2010 11:20

No zapraszamy :)


Impreza 21 kwietnia jest pewna. Niestety na chwile obecną miasto wyznaczyło nam ten termin jako spotkanie testowe i jesli wszystko pójdzie po ich myśli to będzie zgoda na następne. W zasadzie od strony organizacyjnej zostało to dopięte na ostatni możliwy guzik. Pozostaje tylko kwestia pogody i ilości ludzi na imprezie. Jeśli wszystko się uda to wtedy będzie sukces i następne miasta będą mogły nam zazzdrościć lub też pokusić się o organizację czegoś takiego u siebie. Myślę, że Marcin z łukaszem, którzy to wszystko ogarnęli, na pewno by pomogli :)

Awatar użytkownika
Googel6
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 227
Rejestracja: ndz marca 28, 2010 10:10
Moje rolki: Twister 2010
Jeżdżę od: 01 sty 2009

Re: Impreza "Nightskating" we Wrocławiu.

Post autor: Googel6 » pt kwietnia 02, 2010 5:50

No oby coś z tego było bo ja mam zamiar wziąć 2 dni urlopu z pracy żeby tam przybyć (no i ok 4 h pociagiem) więc jak przyjade i nic niebedzie to chyba zrobie jednoosobowy przejazd, taki troche nielegalny:D

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Impreza "Nightskating" we Wrocławiu.

Post autor: odys_kg » pt kwietnia 02, 2010 7:22

tak jak napisałem 21 kwietnia jest pewny. Robimy wtedy pierwszą imprezę z której nas miasto rozliczy, jeśli będzie ok to wtedy będą następne.
Z tego co można wywnioskować, przejazd rolkarzy jest mylony z rowerową masą krytyczną, do której to jest wiele "ale" ( rowerzyści jadą zazwyczaj w ostatni piątek miesiąca około godziny 18, co powoduje niezłego ********* u kierowców bo muszą stać i patrzeć na rowerzystów ). Rowerzyści krzyczą, że jest źle, rolkarze jadą i krzyczą że jest fajnie, a mogło by być jeszcze fajniej :)

Nasz przejazd jest nastawiony na dobrą zabawę, połączoną z ruchem a nie nablokowanie miasta. Będziemy się poruszać po mieście koło godziny 20-21 ( małe natężenie ruchu ) po 2-3 pasmowych jezdniach, więc miejsca sporo dla nas i dla aut.


Jak tylko możesz to przyjeżdżaj, im więcej osób na imprezie tym większa szansa, że odbędzie się następna impreza ( już wtedy cykliczna ). Rolkarze też mają prawo głosu w nadchodzących wyborach i jeśli nas będzie sporo, to wtedy ktoś zauważy że warto zawalczyć o nasze głosy :)

Jacek.B
Ścigant 4x100mm
Posty: 290
Rejestracja: pn maja 15, 2006 9:40

Re: Impreza "Nightskating" we Wrocławiu.

Post autor: Jacek.B » pn maja 10, 2010 7:54

odys_kg pisze:tak jak napisałem 21 kwietnia jest pewny
Jak się okazało, nie był pewny ;) Zapraszamy wszystkich rolkarzy do Wrocławia w środę, 12 maja !!!

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Impreza "Nightskating" we Wrocławiu.

Post autor: odys_kg » śr maja 12, 2010 11:47

nooo

miałem okazję być na paru maratonach w Polsce, ale tylu ludzi na rolkach to chyba jeszcze na raz nie widziałem :)
i to przy tak fatalnej pogodzie jaka była dziś we Wrocławiu...
i jeszcze mogliśmy się przejechać przez Wrocław :)
przy ładnej pogodzie będzie nas masa ... rzeka rolkarzy :)

biesior
Posty: 4
Rejestracja: sob czerwca 20, 2009 5:12
Moje rolki: Rollerblade Twister
Jeżdżę od: 01 lip 2008
Lokalizacja: Wrocław

Re: Impreza "Nightskating" we Wrocławiu.

Post autor: biesior » czw maja 13, 2010 12:00

@Odys: pogoda była genial! nie prażyło tak dotkliwe o tej porze słońce ;)

Oj mi się podobało, bardzo, aż żal, że nie można nawet pomniejszych przejazdów urządzać częściej...

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Impreza "Nightskating" we Wrocławiu.

Post autor: odys_kg » czw maja 13, 2010 6:38

No chyba dobrze że byla taka pogoda a nie inna. Nie wiem jakbyśmy sobie dali radę np z tysiącem ludzi...
na szczęście dużo nie przyszło i wyglądało to na zorganizowany przejazd :D

impreza od samego początku miała być cykliczna ale nie było zgody na coś takiego od miasta. Miała być pierwsza ( próbna ) i się ona odbyła, teraz trzeba poczekać na opinie urzędników. Czekamy więc :)

S1L3NT's'SH4D0W
Posty: 39
Rejestracja: sob września 19, 2009 11:49
Jeżdżę od: 01 cze 1998

Re: Impreza "Nightskating" we Wrocławiu.

Post autor: S1L3NT's'SH4D0W » pt maja 14, 2010 8:24

Googel6 pisze:Małe ogłoszonkowe pytanie, czy jest ktoś z Poznania chętyny na tą imprezę? Ja nie jestem z Poznania ale z Poznania chciałem pociągiem wyjechać do Wroclawia na ten nocny przejazd, a samamu to tak troche nie ten teges. A tak btw jestem Michał i nie gryzę :D
Michał, o ile tego nie zrobiłeś, moja rada: załóż wątek na forum wielkopolskim pt. "Nightskating we Wrocławiu". tam prędzej znajdziesz chętnych z Poznania na wyjazd do Breslau. :)
pozdrawiam,
S'a'S

Awatar użytkownika
Googel6
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 227
Rejestracja: ndz marca 28, 2010 10:10
Moje rolki: Twister 2010
Jeżdżę od: 01 sty 2009

Re: Impreza "Nightskating" we Wrocławiu.

Post autor: Googel6 » pt maja 14, 2010 9:00

witam, powiem wam, że troche żałuje że nie mogłem tam być, lecz drugi raz wolnego nie załatwiłem, na pierwszy termin mialem wolne i liczyłem, że się uda. Cóż zostaje mi poczekac na kolejną tego typu impreze może się odbędzie ;).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”