ROXA MARATHON - prośba o wypowiedzin a temat tych rolek

Zanim kupisz - zapytaj, przeczytaj o sprzęcie do jazdy na wrotkach (rolkach / rolki)
Dział tylko o jeździe fitness i szybkiej.
Place to talk about skates, wheels, bearings. Only for fitness and speed inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
moluki
Posty: 38
Rejestracja: śr sierpnia 17, 2005 3:03
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: moluki » pn czerwca 11, 2007 4:39

Zamówiłem te roleczki i dzisiaj do mnie przyszły. Moje uwagi: w aukcjach podane są nie takie numery jak w rzeczywistości, ale powiadomiłem o tym sprzedającego więc na pewno błędy poprawi (nr 45 miał mieć 28,5cm a w rzeczywistości po zmierzeniu ma 29,5cm)- ale to oczywiście nie jest problem bo można je odesłać. Jeśli chodzi o uwagi krytyczne dotyczące samych rolek: są dość ciężkawe; klamry zapinające wykonane trochę amatorsko- śruba trzymająca klamrę przeszkadza przy zapinaniu, trzeba trochę popatrzeć i odpowiednio wygiąc plastikową zębatkę (może to być denerwujące); kółka wyglądają mizernie- mają fabrycznie jakieś dziurki i mini szparki między tworzywem (uretanem?) a felgą (tak to się nazywa?)- podejrzewam więc, że stosunkowo szybko trzeba je będzie wymienić. Poza tym ok. Podsumowując- za tą cenę uważam, że chyba warto więc je mieć- dlatego je kupuję (muszę je wymienić). Jeszcze na nich nie jeździłem, więc nie powiem jakie mam wrażenia z jazdy, ale myślę, że za jakiś tydzień jak już będę miał odpowiedni numer to się nimi (wrażeniami) podzielę.
Obrazek

Alandy
Ścigant 4x100mm
Posty: 271
Rejestracja: czw października 20, 2005 8:52
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Alandy » pn czerwca 11, 2007 4:45

hmmm, może jakaś trefna seria... ?
"MYŚLĘ WIĘC JEŻDŻĘ"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - jazda fitness i szybka / Equipment - fitness and speed”